reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zastanawiałam się czy pisać. Zastanawiałam się czy nie odejść z forum.. ale na chwilę obecną nie mam co że sobą zrobić...
Tak więc od nocy leżę na porodowce zatrzymują akcję skurczowa..trochę się uspokoiło. Mam pompę z jakimś tokolitykiem do tego te tokolityki w tabletkach i magnez w kroplowce. Staś jest tak nisko że wali mi nogami w szew. Szyjka trzyma siema szwie.. niby ma 1.6 cm ale to zw Staś wali szew nie pomaga. Rokowania są kiepskie. To 24tc. Jest ciężko.
Masakra po prostu... Nie wierzę... Nie wiem dlaczego tak się dzieje [emoji17] To wszystko jest niesprawiedliwe [emoji17] Trzymajcie się z maluszkami, musicie dać radę [emoji17] Jesteś w dobrych rękach z pewnością, pod kontrolą w szpitalu, to najważniejsze. Musi być dobrze, jestem sercem z Wami, aż mi się płakać chce [emoji17]
 
A szkoda gadac. Mam zapalenie przydatkow, tylko jakies kosmiczne i wzielo mnie zupelnie z zaskoczenia. Chca polozyc mnie w szpitalu, ale nie moge. Sprobuje leczenia w domu ze wzgledu na Helenke. Jak nie zadziala to niestety szpital. Se moment wybralam
 
reklama
Do góry