reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny ja piszę z takim "nietypowym" problemem. Mianowicie mój mąż ma problem z erekcja. Trwa to już dłuższy czas ale w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi jak już się udało seks był długi i trochę potrwalo zanim doszedł, a ostatni raz to wszedł i tyle nie stanął i po seksie. Teraz zaczynam się martwić co mu jest. Jakiś zestaw witamin dla mężczyzn cxy od razu do lekarza wysyłać? Nie wiem co robić. Teraz to tylko modlę się żeby zaskoczyła ciąża bo moze już nam nigdy się nie uda. Poradzicie coś? Prosze
 
reklama
Dziewczyny ja piszę z takim "nietypowym" problemem. Mianowicie mój mąż ma problem z erekcja. Trwa to już dłuższy czas ale w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi jak już się udało seks był długi i trochę potrwalo zanim doszedł, a ostatni raz to wszedł i tyle nie stanął i po seksie. Teraz zaczynam się martwić co mu jest. Jakiś zestaw witamin dla mężczyzn cxy od razu do lekarza wysyłać? Nie wiem co robić. Teraz to tylko modlę się żeby zaskoczyła ciąża bo moze już nam nigdy się nie uda. Poradzicie coś? Prosze
@Takaja123 mój M nie ma takiego problemu , więc z suplementacja nie pomogę. Pierwsze co przyszło mi do głowy to kiedy zaczął się ten problem? W trakcie staran pierwszych, tych teraz? Po poronieniu? Może to coś blokuje, na tle psychicznym. Niektórzy tak mają , że nie potrafią tak na zawołanie, zaplanowany seks itp
Hmm...
 
Dziewczyny ja piszę z takim "nietypowym" problemem. Mianowicie mój mąż ma problem z erekcja. Trwa to już dłuższy czas ale w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi jak już się udało seks był długi i trochę potrwalo zanim doszedł, a ostatni raz to wszedł i tyle nie stanął i po seksie. Teraz zaczynam się martwić co mu jest. Jakiś zestaw witamin dla mężczyzn cxy od razu do lekarza wysyłać? Nie wiem co robić. Teraz to tylko modlę się żeby zaskoczyła ciąża bo moze już nam nigdy się nie uda. Poradzicie coś? Prosze
Wiesz co mojemu też się tak czasem zdarzało, jak za bardzo mechanicznie było. I że tak powiem na zawołanie, bo owulacja. Jednak dla faceta to jest stres. Może poobserwuj go, zobacz czy dzieje się też tak jak nie wie o owulacji i jest na spontanie.
 
@kb.karola90 a jak wyglądy Twoje cykle? Były raczej krotkie czy długie? Bo u mnie są długie po 30 dni dlatego nie wydaje mi sie ze juz moglabym mieć :)
Tak 26-28 dni ale owu mniej więcej w połowie cyklu a tu taki psikus. Co prawda kochaliśmy się regularnie co 2-3 dni ale na usg w 5+2tc było już pięknie bijące serduszko i lekarz dam się zapytał czy możliwe ze zaszłam ok 5dc a wiem że to możliwe :) wszystko jest możliwe także proszę wyrzucić kalendarz i kochać się co 2 dni a nie tylko wtedy kiedy wydaje Ci sie ze może być owulacja.
 
Dziewczyny zaglądam ty co jakiś czas i kibicuje z ukrycia ;) za każdą trzymam mocno kciuki.
@kb.karola90 wszystko będzie dobrze jeszcze trochę i dotrwasz do bezpiecznego terminu.
@Jivka udanego wczasowania i kto wie może wrocicie w powiększonym składzie czego Ci bardzo życzę.
@annkow111 wszystko możliwe z tą owulacja. Ja zawsze cykle 28 dni po poronieniu trochę zaczęły się wydłużac ale ovu zawsze była ok 14 dnia robiłam kilka razy po poronieniu monitoring i w ostatnim cyklu poszłam na monitoring jakoś 12 dc i lekarz powiedział że w tym cyklu ovu nie będzie bo nie ma pęcherzyków i przepisał receptę na clo. A u mnie już było po owulacji bo w tamtym cyklu zobaczyłam 2 kreseczki no więc wszystko jest możliwe :)
 
Dziewczyny zaglądam ty co jakiś czas i kibicuje z ukrycia ;) za każdą trzymam mocno kciuki.
@kb.karola90 wszystko będzie dobrze jeszcze trochę i dotrwasz do bezpiecznego terminu.
@Jivka udanego wczasowania i kto wie może wrocicie w powiększonym składzie czego Ci bardzo życzę.
@annkow111 wszystko możliwe z tą owulacja. Ja zawsze cykle 28 dni po poronieniu trochę zaczęły się wydłużac ale ovu zawsze była ok 14 dnia robiłam kilka razy po poronieniu monitoring i w ostatnim cyklu poszłam na monitoring jakoś 12 dc i lekarz powiedział że w tym cyklu ovu nie będzie bo nie ma pęcherzyków i przepisał receptę na clo. A u mnie już było po owulacji bo w tamtym cyklu zobaczyłam 2 kreseczki no więc wszystko jest możliwe :)
Kochana jak tam u Ciebie? Który to już tc? :) Jak się czujesz?
 
Kochana jak tam u Ciebie? Który to już tc? :) Jak się czujesz?
Wg właśnie tej owulacji i usg prenatalnego dziś jest 39+4 a wg @ termin na 8marca;) czyli już malutko :) tak liczyłam że zrobię mężowi prezent na urodziny bo dziś ma ale nic nie zapowiada. Czuję się różnie raz lepiej raz trochę gorzej ale ogólnie nie narzekam tylko ta końcówka już się strasznie dłuży. Ani się obejrzysz a i Ty będziesz na końcówce :) ❤️
 
reklama
Wg właśnie tej owulacji i usg prenatalnego dziś jest 39+4 a wg @ termin na 8marca;) czyli już malutko :) tak liczyłam że zrobię mężowi prezent na urodziny bo dziś ma ale nic nie zapowiada. Czuję się różnie raz lepiej raz trochę gorzej ale ogólnie nie narzekam tylko ta końcówka już się strasznie dłuży. Ani się obejrzysz a i Ty będziesz na końcówce :) ❤️
Wow jak to zlecialo :) lada moment i będziesz miała Maluszka przy sobie:) chłopiec czy dziewczynka? Ja teraz marze o 34tc, potem 36tc a później to niech się już dzieje :)
 
Do góry