reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak 26-28 dni ale owu mniej więcej w połowie cyklu a tu taki psikus. Co prawda kochaliśmy się regularnie co 2-3 dni ale na usg w 5+2tc było już pięknie bijące serduszko i lekarz dam się zapytał czy możliwe ze zaszłam ok 5dc a wiem że to możliwe :) wszystko jest możliwe także proszę wyrzucić kalendarz i kochać się co 2 dni a nie tylko wtedy kiedy wydaje Ci sie ze może być owulacja.
Wlasnie taka metodę stosujemy od kilku miesięcy i niestety bez skutku. Na kalendarzyk patrzę z przymrużeniem oka bo wiem ze z ta moja owulacja różnie bywa :)
 
Dziewczyny tak jak pisze nie ma żadnej presji z mojej strony wszystko na luzie i spontanie. Chyba, że sam sobie coś ubzdural i stąd ten problem. Nie mam pojęcia. Ja bardziej się boję, że to zdrowotne coś nie tak. Sam to widzi chyba, że tak to przeżywa, że nie wychodzi i jest coraz gorzej z tym. Wczoraj sam zaczął i nie wyszło więc nie wiem. Rozmawialiśmy i ja myślę o lekarzu lub faktycznie odpuścić seks na dłuższy czas i zobaczyć.
 
@Paulinax sliczna dziewczynka
@Takaja123 pewnie to przez stresy, zwłaszcza że mówisz że to chodzi o ten miesiąc. Walka o dziecko jest stresująca i facet by sprostać zadaniu ma trochę trudniej wiadomo z jakich powodów
 
Nie wiem, czy ktoś mnie pamięta, ale to moja córcia :)
Po 1 poronieniu, udało się mi zajść w ciążę i mam teraz cudowną córkę :)
Gratuluję pięknej córeczki!!!
My dzisiaj kończymy 4 tygodnie :)
Rownież poroniłam pierwszą ciąże, w którą zaszlam po roku badań i zabiegów, później znowu problemy z zajściem... ale ostatecznie mamy cudownego synka :)
Dużo wiary Dziewczyny [emoji173]
20190220_181314.jpeg
 
Dziewczyny może to wbrew regulaminowi ale pilnie potrzebuje duphaston , mam 4 tabletki a mojej gin niema . Kazała brać od 17 dc po 2. Ktoś może pomoc ?
 
@Takaja123 a czy mąż nie jest może bardziej zapracowany, niż zwykle, bardziej zmęczony? U nas zdarzyło się to chyba raz, ściągnęłam M z Wawy, bo to te dni I pewnie też pod wpływem presji jakoś nic nie chciało z tego wyjść. On Wie, że bardzo chciałabym zajść w ciążę, Sam też bardzo chce. Ale wtedy ja przejęłam inicjatywę, powiedział am, żeby się nie stresował I się udało. Gin przepisał witaminy dla mojego M - Androvit. Ostatnio śmiał się, że nie wie Co to za witaminy, dodam, że mój mąż jest obcokrajowcem, po polsku mówi, trochę śmiesznie, coś tam rozumie, ale mówił, że czytał ulotkę I nic tam nie było o tym napisane, a on po tych tabsach ma non stop ochotę na sex :szok:. Witaminy są ogólnie na poprawę armii. Ale się naśmiałam. Może spraw swojemu M soś takiego, a nóż zadziała tak jak u mojego M.
Dziewczynyki, śliczne bobasy
 
reklama
@Takaja123 ja też myślę że może od tego seksu w konkretnym celu...? Bo jednak mimo że bez spiny to jednak staracie się o dziecko. A nie suplementuje np. magnezu? Bo to też osłabia, że tak to ujmę gotowość do boju [emoji4][emoji4]

@monia_l dziękuję! Muszę do was zajrzeć bo kilka dni minęło i pewnie kolejne się rozpakowały [emoji3590][emoji3590]

@Paulinax mnie tu jeszcze nie było, ale córcia śliczna [emoji4][emoji4]

@raz_dwa_trzy ale słodziak [emoji3590]
 
Do góry