reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Star oby wszystko było tak jak tego pragniesz i życzę Ci żeby teraz się udało :) a ja cieszę się, że coś mogłam pomoc :)
Ja obstawiam, że u mnie nic z tego bo teraz miałam jakiś śluz, a przerwa w przytulankach. Od jutro będę brać luteine i zobaczymy. :) ale za Ciebie trzymam kciuki [emoji3590]

@Dzoana88 czekasz na wyniki bety? Przepraszam ale nie doczytałam chyba czegoś :)
U mnie dziś 23dc dopiero. A chodziło o betę hmm chyba sprzed miesiąca A może i dwóch juz nie pamiętam. Wtedy tak czekalam na wyniki i czekalam A były w niedzielę o 17 jakoś A @ dostalam tego samego dnia Ale z rana [emoji16] wiesz ze ja to tak tydzień po Tobie testuje jakby co. Chociaż w tym cyklu mam plan nie testować za wczasu, dopiero z 2-3 dni po planowanej @. Ja coś czuje że nam jak sie uda to w tym samym czasie hehe [emoji16]
 
reklama
@Star hmm,no właśnie nie wiem, jak z tego wybrnąć. Mam jeszcze drugiego gi a, takiego awaryjnego. Chyba przesunę trochę wizytę. Do tego czasu może się uda... Bardzo bym chciała.
Dziewczynyki, czy jeszcze któraś może się w tej sprawie wypowiedzieć? Zupełnie nie wiem co mam robić.
 
@hona ja wiem ze sporo dziewczyn na drugim wątku robi to amh, bo lekarze mówią żeby robić. Więc jeśli masz możliwość, to zrób. Przecież ci to w niczym nie zaszkodzi ;)
 
@hona robilam amh jako jedno z pierwszych badan. Jest wiarygodne. Pokazuje rezerwe jajnikowa.

Sonko wysle ci te rzeczy co pisalam, obiecuje.

Mam niewiele czasu nawet na czytanie. Helenka uczy sie jesc. Ma od lekarzy zalecane karmienie piersia, wiec dwoje sie i troje by byc z synkiem w domu i z Helenka w szpitalu. Moze w przyszlym tygodniu wyjdziemy do domku? A to moja malenka Gwiazdeczka i Cudaczek
IMG_20190221_180209.jpg
IMG_20190124_152901.jpg
 
@hona moja siostra też robiła to badanie. Myślę, że warto je zrobić na pewno w niczym nie zaszkodzi. Nie wiem czy masz luxmed u siebie ale tam to badanie kosztuje 110zl zawsze to taniej.

A ja dziewczyny wyskakalam się dziś na trampolinach super sprawa jeśli któraś może skakać to polecam cały stres mija i o niczym nie myśli się przez godzinę tylko pełen relaks :)


@Destino przynosisz dobre wieści co bardzo cieszy❤️ Dzieciaczki cudowne i Helenka taka dzielna dziewczynka obyscie szybko wrócili do domu ❤️
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,

Mam pytanko, dziś mam 20+5tc, jesteśmy po połówkowych i wszystko dobrze. Ruchy czuję od 18tc.
Od tego tygodnia czuję czasami lekki dyskomfort w dole brzucha, nie ból, ale takie ciągniecie czy czasami lekko twarde miejsce i zastanawiam się czy to normalne? [emoji848]
 
@Destino jakie słodziaki, bardzo mocno trzymam kciuki, żebyście już cała rodziną byli w domu. Pewnie padasz już z nóg.

Co do ahm naprawdę już to badanie robi się coraz rzadziej.
@Takaja123 trampoliny super sprawa, ale ja przez kręgosłup nie mogę :( zazdrwszczam, że możesz :)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Mam pytanko, dziś mam 20+5tc, jesteśmy po połówkowych i wszystko dobrze. Ruchy czuję od 18tc.
Od tego tygodnia czuję czasami lekki dyskomfort w dole brzucha, nie ból, ale takie ciągniecie czy czasami lekko twarde miejsce i zastanawiam się czy to normalne? [emoji848]

Cały ten brzuch robi ci się twardy czy tylko w jakimś jednym miejscu? Jeśli w jednym miejscu to może być tak że dzidzia się wypycha po prostu. Jeśli cały, nie boli tylko robi się twardy na chwilkę i puszcza to może być po prostu trening macicy. Ja mam te skurcze od mniej więcej 20tc ale nie boli tylko brzuch robi się twardy i po kilkunastu sekundach lub zmianie pozycji odpuszcza ;)
 
Do góry