reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja mam takie badania w tym co płacę

Mutacja V Leiden, Mutacja protombiny, Warianty (C677T, A1298C) genu MTHFR, Mutacje w genie PAI-1, V R2, obecność genów (HLA-DQ22, HLA-Dq2,5; HLA-DQ8)
 
Ja robiłam te w sumie to samo :)
- Mutacja V Leiden Czynnik V R2 (His1299Arg)
- Mutacja protrombiny (G20210A)
- Mutacja MTHFR (C677T i A1298C)
- PAI-1 (SERPINE1) 4G/5G (Inhibitor Aktywatora Plasminogenu)
 
@Takaja123 a te badania to muszę z genetykiem czy mogę też z innym lekarzem. W wyniku będzie pisało coś ?
Ja się umówiłam na wynik z moim ginekologiem mam pójść na oddział żeby już nie zapisywać się na wizytę. Jeśli będzie miał wątpliwości to pokieruje mnie dalej. Ja wszystkie wyniki konstuje z ginem i z niczym nie miał problemu.
 
@Ela93 ja robiłam pakiet trombofilie plus (6 mutacji w 4 genach) badanie z krwi i koszt 420 zł. Żadnej rozmowy nie przeprowadzalam. Nie czuję takiej potrzeby. Jak będę miała wyniki i trzeba będzie konsultacji to wtedy zainteresuje się bardziej tym tematem :)
Ja zamawialam na testdna.pl 320 zl bez konsultacji. To to samo chyba co Ty tylko że nie w labie?
 
reklama
Swojemu też pokaże wyniki te co mam ale z nim widzieć się będę 29 listopada. Genetyczne też mu poaze tylko wybiki z noch bede miec w grudniu.
Do reumatologa też pójdę mam NFZ więc skorzystać mogę.

Ja zamawialam na testdna.pl 320 zl bez konsultacji. To to samo chyba co Ty tylko że nie w labie?
Też w testdna.pl zamawialam tylko pobranie mam w przychodni tylko koszt 600 zl.
 
Ostatnia edycja:
Do góry