reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Znacie Alab Laboratoria? Kiedy mają wyniki bety? W tym samym dniu? Dopytuje bo ze względu na pracę muszę szybko na ZL [emoji846]
 
Hej dziewczyny. Nie wiem która pytała o testowanie. Strasznie zle korzysta się z tel. Ja dziś 28dc, 8dpo. Niby w sobote/niedziele powinnam dostać okres, ale biorę duphaston. Testuje w poniedziałek (beta z krwi). To będzie 11dpo potwierdzonej monitoringiem. No chyba, ze zacznę krwawić...
 
Kasiula teraz tylko dolozyli clexane a takto wszystko tak samo jak wczesniej.

Witch wezme chetnie. W 1 trym schudlam 3 kg i mimo dobrego apetytu od poczatku (nic mi nie smierdzi ani od niczego mnie nie odrzucilo mialam tylko mdlosci zarowno przed jak i po jedzeniu) to jak zwykle ciezko mi przytyc. U mnie jest problem tez z tymi jelitami, przez nie ciezko wchlaniam przy trawieniu, czesto mam rozwolnienie przy nasilonym stresie wiec wszystko przelatuje :( dlatego mimo ze jem to baaardzo powoli tyje albo wogole nie tyje. Mam nadzieje ze w pozniejszym okresie bedzie lepiej.

Ciekawostka, dziecko z nub'a wyglada na dziewczynke. Ciekawa jestem czy cos jej jeszcze wyrosnie. Ja od pierwszych dni bylam pewna chlopca... tym bardziej ze sugerowano mi ze moge wlasnie ronic same dziewczynki. Chyba bym padla ze szczescia i nie wstala gdyby to byla jednak coreczka, bo to moja ostatnia ciaza i ostatnia szansa na rozowe ciuszki po 2 chlopcach. Nie nastawiam sie jednak, wiadomo ze jeszcze za wczesnie a ponad to ja bardzo chce synka, od poczatlu mowie ze to Gutek maly. Tak ze zeby sie tylko udalo, zebym poczatkiem maja mogla urodzic zdrowe dziecko.

Dzieki dziewczyny :*
 
Hej dziewczyny. Nie wiem która pytała o testowanie. Strasznie zle korzysta się z tel. Ja dziś 28dc, 8dpo. Niby w sobote/niedziele powinnam dostać okres, ale biorę duphaston. Testuje w poniedziałek (beta z krwi). To będzie 11dpo potwierdzonej monitoringiem. No chyba, ze zacznę krwawić...
Trzymam mocno kciuki [emoji8]
 
reklama
Hej dziewczyny. Nie wiem która pytała o testowanie. Strasznie zle korzysta się z tel. Ja dziś 28dc, 8dpo. Niby w sobote/niedziele powinnam dostać okres, ale biorę duphaston. Testuje w poniedziałek (beta z krwi). To będzie 11dpo potwierdzonej monitoringiem. No chyba, ze zacznę krwawić...

Przy dupku nie zaczniesz krwawic. Musisz odstawić żeby przyszła @. Co innego jakbyś brała luteine, przy niej jak ma przyjść @ to przyjdzie. Dlatego zrób z poniedziałek betę żeby wiedzieć :)
 
Do góry