reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Kochane!
Przepraszam, ze teraz ale mialam male zawirowania z telefonem..i dopiero teraz nadrabiam zaleglosci. Otóż od tygodnia jestem szczęsliwą mamą Miłoszka. Urodził się 12 września o 13.30 i poszlo szybko. Mialam wywolywany ale nie bylo az tak zle. Mąz byl caly czas ze mną. ;) więc oficjalnie zwalniam brzuszek. Ktora chętna??? :
Buziaki dla kazdej ;) trzymam kciuki za fasolki i za te które niestety tutaj dołączyły w ostatnim czasie. Będzie pięknie! Zobacz załącznik 899523
Gratulacje!!! Ale na zalotne spojrzenie przystojniak malutki :D
 
reklama
Pani doktor stwierdziła że serduszko bije. Ja tam na tym usg nigdy nic nie widzę. Dzidziuś ma 9mm co odpowiada 6+6. Tylko martwi mnie fakt mocno skurczonej macicy, bo lekarka powiedziała że powinna być luźniejsza. Zostaje modlitwa na kolejne dwa tygodnie
Będzie dobrze:* wystarczy już tych złych rzeczy:* Może odpoczywaj troszkę więcej? Nic Ci nie podpowiedziała lekarz?
Cześć Kochane!
Przepraszam, ze teraz ale mialam male zawirowania z telefonem..i dopiero teraz nadrabiam zaleglosci. Otóż od tygodnia jestem szczęsliwą mamą Miłoszka. Urodził się 12 września o 13.30 i poszlo szybko. Mialam wywolywany ale nie bylo az tak zle. Mąz byl caly czas ze mną. ;) więc oficjalnie zwalniam brzuszek. Ktora chętna??? :
Buziaki dla kazdej ;) trzymam kciuki za fasolki i za te które niestety tutaj dołączyły w ostatnim czasie. Będzie pięknie! Zobacz załącznik 899523
Jakie cudeńko! Słodki maluszek :) Wielkie gratulacje:* A jak Ty się czujesz? :) Jestem na etapie testowania, więc oficjalnie chętnie bym przejęła brzuszek...ALE czuje się okresowo i plamienie pojawia się, więc raczej dupa :( Nie wiem kto jeszcze testuje w najbliższym czasie dziewczyn.
 
A może wlasnie powinnaś poleżeć parę dni, wyciszyć się?? Wiesz w pracy zawsze jest jakis tam stres...
A w pracy wiedzą o ciąży?? Możesz się tam trochę oszczędzać czy pracujesz na pełnych obrotach?

W pracy wiedzą o ciąży, więc mam lżej. Nie dźwigam, jak chce to siadam i odpoczywam. Nie ma z tym problemu. Menagerka się zgodziła dawać mi dzień wolny w tygodniu, także dwa-trzy dni pracy i dzień przerwy, więc jest na prawdę spoko :)
@muza_ton kochana wiem że się o mnie martwisz i mówisz to z dobrego serca :* ale wiecie jak jest w domu.... Człowiek leży i myśli... No masakra... Stres nie pomaga... A w pracy nie mam stresu, bo uwierzcie mi że spływa po mnie wiele rzeczy którymi się do tej pory przejmowałam. Czasem jakaś akcja bo czegoś nie przywioza, ale wtedy zadzwonię do biura czy menagerki, pokrzyczę i przechodzi cała złość :D nie no.. Raz miałam tylko taka sytuacje. Z ludźmi nie dyskutuje bo to bez sensu ;)
Dziś menagerka mi się przyznała że powiedziała szefowej... Szkoda trochę bo boję się że będzie mi robić pod górkę, ale z drugiej strony jak popatrzy na kamerach że siedzę to chociaż nie będzie się czepiać, więc może okej.
Jeszcze 40 minut i do domku ;) choć mam taki syf że nie wiem kiedy to posprzątam :D
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi jesteście bardzo pomocne. Już wiem mniej więcej czego mogę się spodziewać... Dziś już jest znacznie lepiej. Stanęłam na nogi i dzień spędzony aktywnie. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Cieszę się że trafiłam tutaj do Was. :* i gratuluję świeżo upieczonej Mamie i życzę Wam zdrowka :*
 
@Takaja123 z każdym dniem będzie odrobinę lepiej :) musisz sobie wyznaczyć takie małe kroczki a wtedy szybko ci zleci ten czas :) cieszę się że masz lepszy humor :*

Miałam sporo zajęć i nie miałam czasu myśleć... Oby noc minęła spokojnie i udało się zasnąć o normalnej porze.
Nie sądziłam, że będę chciała zajść w ciążę, ale widząc Wasz optymizm i nadzieje też nazbieram odwagi na ten krok. I jak tylko będę mogła pewnie zaczniemy działać. Zostanę z Wami na dłużej :*
 
Cześć Kochane!
Przepraszam, ze teraz ale mialam male zawirowania z telefonem..i dopiero teraz nadrabiam zaleglosci. Otóż od tygodnia jestem szczęsliwą mamą Miłoszka. Urodził się 12 września o 13.30 i poszlo szybko. Mialam wywolywany ale nie bylo az tak zle. Mąz byl caly czas ze mną. ;) więc oficjalnie zwalniam brzuszek. Ktora chętna??? :
Buziaki dla kazdej ;) trzymam kciuki za fasolki i za te które niestety tutaj dołączyły w ostatnim czasie. Będzie pięknie! Zobacz załącznik 899523
Gratulacje [emoji16] śliczny Aniołek [emoji7]
 
Dziękuję kochane ;*
@Syl92 dobrze się nastawiaj!!! a jeśli w tym cyklu się nie udalo to przejmiesz brzuszek w następnym. Poczekam poczekam
A czuję się dobrze , po wyciągnięciu 4 szwów w końcu mogę normalnie siąść na 4 literach :D
 
Dobry wieczór wszystkim. Troszkę idzie do przodu.
Narazie walczę z brakiem miesiączki. Jestem po badaniach (jeszcze czekam na wynik jednego).

Byłam na wizycie u hematologa (z moimi mutacjami).
Mam zalecenie:
Wskazane przyjmowanie heparyny drobnocząsteczkowej od początku stwierdzenia ciąży.
(pieczątka i podpis lekarza hematologa).
Mam brać prevenit intensiv (1 tabletkę dziennie) --- na obniżenie homocysteiny
 
reklama
z dobrego serca :* ale w
Dziękuję kochane ;*
@Syl92 dobrze się nastawiaj!!! a jeśli w tym cyklu się nie udalo to przejmiesz brzuszek w następnym. Poczekam poczekam
A czuję się dobrze , po wyciągnięciu 4 szwów w końcu mogę normalnie siąść na 4 literach :D
Staram się nie nastawiać w żadną ze stron ;* Jeszcze jutro mam operacje, także wrócę do żywych i akurat beta będzie miała rację bytu..
Kurcze, czego to kobieta nie zniesie dla takiego szkraba :* Dużo zdrówka i ogromu sił ;**

Dobry wieczór wszystkim. Troszkę idzie do przodu.
Narazie walczę z brakiem miesiączki. Jestem po badaniach (jeszcze czekam na wynik jednego).

Byłam na wizycie u hematologa (z moimi mutacjami).
Mam zalecenie:
Wskazane przyjmowanie heparyny drobnocząsteczkowej od początku stwierdzenia ciąży.
(pieczątka i podpis lekarza hematologa).
Mam brać prevenit intensiv (1 tabletkę dziennie) --- na obniżenie homocysteiny
A wiadomo czemu Ci tak organizm zgłupiał z tym brakiem @ ??
 
Do góry