reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 najważniejsze że z dzidzią wszystko ok,że serduszko bije.Nie ma sensu pisać o tym żebyś się nie stresowała bo to już wpisane chyba w nasze ciąże.Ja dziś wieczorem też mam wizytę i chciałabym,żeby już było po bo trudno sobie znaleźć miejsce w domu.
 
reklama
Pani doktor stwierdziła że serduszko bije. Ja tam na tym usg nigdy nic nie widzę. Dzidziuś ma 9mm co odpowiada 6+6. Tylko martwi mnie fakt mocno skurczonej macicy, bo lekarka powiedziała że powinna być luźniejsza. Zostaje modlitwa na kolejne dwa tygodnie
Serduszko bije wiec dobre wiesci :) oszczedzaj sie
 
Dzięki dziewczyny :) trochę się uspokoiłam. Wyspałam się jak nigdy :D plecy przestały boleć, muszę wierzyć że jest dobrze. Serduszko biło, wiek ciąży się zgadzał z ostatnim usg, no nie ma innej opcji, musi być dobrze! Wizyta za dwa tygodnie i to będzie kolejny stres, bo to będzie taki etap na którym poprzednie ciążę już się nie rozwijały. Wszystko w rękach Boga :)
 
Dzięki dziewczyny :) trochę się uspokoiłam. Wyspałam się jak nigdy :D plecy przestały boleć, muszę wierzyć że jest dobrze. Serduszko biło, wiek ciąży się zgadzał z ostatnim usg, no nie ma innej opcji, musi być dobrze! Wizyta za dwa tygodnie i to będzie kolejny stres, bo to będzie taki etap na którym poprzednie ciążę już się nie rozwijały. Wszystko w rękach Boga :)
Musisz być dobrze i nie ma innej opcji!!! A lekarka kazała Ci brać na tą Twoją skurczoną macicę?
No i przede wszystkim gratuluję bijącego serduszka :) to jest przepiękny widok :)
 
Wszystko w porządku z ciąża, oczywiście jestem pod stałą kontrolą lekarza. Biorę duphaston i spasmoline. Macica zdarzyła się zagoić, przed zajściem w ciążę po poronieniu lekarz "pozwolił" już działać.
To bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :) po jakim czasie od zabiegu zdecydowałas się na zbliżenie?
Trzymam za Was kciuki :* jesteśmy z tego samego rocznika :)
 
reklama
Dziewczyny mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak długo krwawilyscie po zabiegu, poronieniu? U mnie tak jak pisałam poronienie było wywołane w poniedziałek w środę miałam zabieg łyżeczkowania żeby "doczyscic" macice. Dziś mija tydzień, plamienia mam dalej w ciągu dnia niewielkie, a na wieczór jest już krwawienie. Nie mam żadnych dolegliwości z tym związanych ale zastanawia mnie ile to jeszcze może trwać?
 
Do góry