reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak czy tak te crp zrobili mi w ramach pakietu luxmed wiec najwyzej bedzie zle ale nie bede placic podwojnie. Zobaczymy. Szukam tez hematologa na nfz bo tu nie dosc ze place to jeszcze nikt mi dokladnie badan nie zleci i latam jak glupia :(
 
@muza_ton haha no to niezla heca:p a masz zdejmowany pokrowiec i sobie spokojnie upierzesz;)? Fjnie tak lezec z dzidziem insie karmic:) juz chce:) dieta taaak , bylam u dietetyka na super wizycie, tyle ze to sie pokrywa z moja dieta;) zawsze tak jadlam no jedyna co to soki jednodniowe pilam i juz mam nie pic i owoce po dluzszsj przerwie , jako posilek, a nie od razu po obiedzie;) ale resztw to referowalam mi moja diete wiec tu mam luz. Nawet jak zjadlam slodkie pierogi to cukier 129, jeszcze nie zdarzylo minsie przekroczyc, a normalnie na czczo mam 77-83 a po posilkach 97-113 wiec ogolbie iest ok tylko musze uwazac na slodkie i duze ilosci naraz wiec mi na zdrowie wyjdzie;) buziaki dla was:* @roki_1991 zaopatruj sie powoli w detektorek kochana:) do 16-18 tyg czasem dluzej jak ktos pozniej czuje jest bezcenny. Czytam was codziennie:) tylko fakt mniej pisze:)
 
Z badań mam tylko podejrzenie toksoplazmozy i zrobię jeszcze dodatkowo cytomegalie.
Od wczoraj mam straszne wyrzuty sumienia że może mogłam jakoś zareagować coś zrobić i może to co się stało nie miałoby miejsca... . Potrzebuję czasu żeby dojść do siebie...
 
@Oczekujaca123 ja miałam białko s wolne i białko c aktywność. Takie badania w diagnostyce są, widzę że Witch już ci pisała. I to na pewno nie jest crp, bo tu chodzi o krzepliwosc ;) ta są droższe badania bo świta mi cena około 80 zł
 
reklama
Do góry