reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jak szybko udało wam sie zajść w ciążę po poronieniu samoistnym? Długo czekalyscie z podjeciem decyzji?
Znajoma poroniła samoistnie w 6tc i ginekolog po USG powiedziała jej, że spokojnie mogą działać po pierwszej @, żeby wszystko nspewna dobrze się oczyściło.. niestety u niej pojawił się polip i teraz z Nim walczy i ciąża musiała zejść na bok, ale po samoistnych poronieniach nie karzą długo czekać. Ja po łyżeczkowaniu miałam 2 @ odczekać.. niestety organizm się zbuntował i już 3@ były i dalej nic
 
reklama
@Oczekujaca123 ciaza bezzarodkowa nie oznacza ze na pewno nie ma problemow, uwazam ze Twoje pierwsze rady byly w punkt, ja mialam tez taka "ciaze bezzarodkowa" no i pobadalam, heparynka jest:) chociaz wszystko ujemne ale nie badalam mutacji bo gin powiedzial ze i tak dostane heparyne no ale mniejsza juz o mnie;) niektorzy mowia na taka ciaze puste jajo, czesto tez to ma podloze immunolgoiczne:/ ale niekoniecznie:) buziaki:* @Czerwonatruskawka ja mialam samoistne ale w 9 tc i sie do konca nie oczywscilam sama, musiałam miec "delikatny" zabieg. Czekalismy 3@ bo sie badalam, udalo sie w 3cs, a pierwsza ciaza zloty strzal, kwestia psychiki;) @Dagmarka1991 ja zawsze kupowalam w rossmannku testy niemieckie na promkach:) kciukasy
 
Kochane ja wczoraj miałam usg żeby sprawdzić wagę dziecka. Niestety okazało się że mam praktyczne bezwodzie, brak akcji oddechowej u dziecka i brak ruchomości kończyn.
Lekarz od razu zrobil konsultacje z ordynatorka szpitala w ktorym przyjmuje mój lekarz i dostałam skierowanie na szpital. Bez zwłocznie oczywiście pojechałam i na izbie lekarz stwierdził że pewnie poleżeć dzień dwa i wywołają poród. Położyli mnie na salę, podlaczyli ktg noi w ciagu 15 min zabrali i zrobili cesarkę. Emilka urodziła sie 19.20 wczoraj :D.
Zaraz będę stawiana na nogi po raz pierwszy.
 
Kochane ja wczoraj miałam usg żeby sprawdzić wagę dziecka. Niestety okazało się że mam praktyczne bezwodzie, brak akcji oddechowej u dziecka i brak ruchomości kończyn.
Lekarz od razu zrobil konsultacje z ordynatorka szpitala w ktorym przyjmuje mój lekarz i dostałam skierowanie na szpital. Bez zwłocznie oczywiście pojechałam i na izbie lekarz stwierdził że pewnie poleżeć dzień dwa i wywołają poród. Położyli mnie na salę, podlaczyli ktg noi w ciagu 15 min zabrali i zrobili cesarkę. Emilka urodziła sie 19.20 wczoraj :D.
Zaraz będę stawiana na nogi po raz pierwszy.
Dobrze, że tak szybko zareagowali. Jak się czuję Emilka? A Ty jak się czujesz?
 
Kochane ja wczoraj miałam usg żeby sprawdzić wagę dziecka. Niestety okazało się że mam praktyczne bezwodzie, brak akcji oddechowej u dziecka i brak ruchomości kończyn.
Lekarz od razu zrobil konsultacje z ordynatorka szpitala w ktorym przyjmuje mój lekarz i dostałam skierowanie na szpital. Bez zwłocznie oczywiście pojechałam i na izbie lekarz stwierdził że pewnie poleżeć dzień dwa i wywołają poród. Położyli mnie na salę, podlaczyli ktg noi w ciagu 15 min zabrali i zrobili cesarkę. Emilka urodziła sie 19.20 wczoraj :D.
Zaraz będę stawiana na nogi po raz pierwszy.
Gratulacje.

Jak się czujecie?
Jak Malutka?
 
@membaris wow, zawał miałam jak to czytałam.... Już się bałam że coś źle.. Uff, dobrze że się dobrze skończyło :) jak się czujecie?
Ja w takim razie szybciutko przejmuje twój brzuszek i mam nadzieję że na całe długie 9 miesięcy ;)
 

Załączniki

  • DSC_0334.JPG
    DSC_0334.JPG
    1,5 MB · Wyświetleń: 139
@roki_1991 aaaaaaa!!!!! Na miniaturce widać, że dwie. Wow. No gratuluję! W końcu. Aż się mlekiem uchlapałam. Suuuuper. Cmok i drugi dla Okurszątka. :)

@membaris dasz radę. Jak ja się zwlokłam do Ali, to Ty też dasz radę wstać do Emiliki. Wszystkiego dobrego dla Was obu i gratulacje ogromne. :)
 
Kochane ja wczoraj miałam usg żeby sprawdzić wagę dziecka. Niestety okazało się że mam praktyczne bezwodzie, brak akcji oddechowej u dziecka i brak ruchomości kończyn.
Lekarz od razu zrobil konsultacje z ordynatorka szpitala w ktorym przyjmuje mój lekarz i dostałam skierowanie na szpital. Bez zwłocznie oczywiście pojechałam i na izbie lekarz stwierdził że pewnie poleżeć dzień dwa i wywołają poród. Położyli mnie na salę, podlaczyli ktg noi w ciagu 15 min zabrali i zrobili cesarkę. Emilka urodziła sie 19.20 wczoraj :D.
Zaraz będę stawiana na nogi po raz pierwszy.

Gratulacje kochana! Dużo zdrówka dla Was [emoji8]
 
reklama
Malutka na szczęście super dostała 10 punktów. Byla ze mną do 1.30. Jest cudna. Teraz przytula sie i cmoka cysia. Ja troche gorzej bo boli ale jakos daje rade
To najważniejsze;)
Teraz spokoju i cierpliwości,;)

Czekamy na zdjęcia;)
@membaris wow, zawał miałam jak to czytałam.... Już się bałam że coś źle.. Uff, dobrze że się dobrze skończyło :) jak się czujecie?
Ja w takim razie szybciutko przejmuje twój brzuszek i mam nadzieję że na całe długie 9 miesięcy ;)
Zdjęcie mi się nie ładuje, ale i tak gratuluję;-)
 
Do góry