reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Dagmarka1991 wierzę że labo tak jest czynne, bo tak niestety jest. Miałam na myśli że udajesz przed nami, a wiesz o ciąży ;) tylko się nie gniewaj, bo ja to wszystko mówię w żartach :) mam inną sytuację i muszę robić test lub betę co miesiąc, także po prostu na twoim miejscu bym zwariowała :p sikaj rano dla świętego spokoju i będziesz chociaż wiedzieć. Jak nie wyjdzie test to wtedy do lekarza szybciutko
 
Ja też na początku kwietnia ciąża bez zarodkowa, poronienie samoistne. @ dostałam 15 maja , druga już nie przyszla :happy:
Gratuluje! Tez nie zamierzam za długo myslec dlaczego stalo sie tak a nie inaczej i szybko brac sie do roboty. Za ktoryms razem sie uda!
Tylko mąż ma obawy ze sytuacja sie powtorzy... ale tutaj nimt nie da pewności niestety.
 
@Dagmarka1991 wierzę że labo tak jest czynne, bo tak niestety jest. Miałam na myśli że udajesz przed nami, a wiesz o ciąży ;) tylko się nie gniewaj, bo ja to wszystko mówię w żartach :) mam inną sytuację i muszę robić test lub betę co miesiąc, także po prostu na twoim miejscu bym zwariowała [emoji14] sikaj rano dla świętego spokoju i będziesz chociaż wiedzieć. Jak nie wyjdzie test to wtedy do lekarza szybciutko
Mam nadzieje, ze @Dagmarka1991 faktycznie sie nie gniewa. :*

Dla dziewczyn ze Śląska, nie wiem czy widzialyscie(mi ciągle sie wyświetla na Fb) a moze sie Wam przyda
Link do: Bezpłatne badania prenatalne
 
reklama
Zamówiłam trochę testów przez Internet, bo wstydziłam się kupić w aptece. Ostatnio tak się kobitka sprzedająca na mnie spojrzała, tak jakbym jakąś zbrodnię zrobiła, jakieś dziwne uśmieszki do drugiej farmaceutki. Jutro lub pojutrze (w zależności od dostawy) będę robić test, bo @ jak nie było, tak nie ma. Już 12 dni się spóźnia. Ostatni test robiłam 17 sierpnia, dwa dni po spodziewanej @ - był negatywny i BHCG negatywna (robiona 16 sierpnia - 1 dzień po spodziewanej @, poniżej 0,2). A teraz jestem przeziębiona i oczywiście opryszczka na ustach.
Dobrze dziewczyny mówią! Mi też się wydaje, że coś fasolkuje u Ciebie ;)

Kochane mam pytanie... Czy któraś z Was biorących Dostinex kojarzy czy miała jakiś inny okres, objawy itp? Kurczę..coś mi tam wewnątrz plami, ale na bieliźnie lekkie ślady...zero objawów okresu tylko kuje w jednym miejscu macica. No i te "plamienie" od soboty i nic się nie rozkręca ?;/ Zawsze też było to wszystko brunatne, a teraz taka jasnoróżowa.. WTF? Bo ja już nie ogarniam.. mój organizm jest tak pokręcony od tego poronienia, że nic nie jest jak było.
 
Do góry