reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@ivvonka trzymam kciuki...

Ja wczoraj ponownie zaliczylam szpital, bo bole mi sie nasilily i miałam delikatne plamienie. Pani doktor mi tylko.progesteron zalecila, zrobiła usg i jak na razie wyglada to.dobrze, bo pojawil sie pecherzyk zoltkowy, ktorego nie bylo.wcześniej. Ale kazdy dzien to dla mnie ogromny stres. Bardzo bym chciala donosic ta ciążę.
Kciuki są cały czas[emoji9]
Cześć dziewczyny! Trochę mnie nie bylo,ale to co najwazniejsze mnie nie ominelo!! A wiec @ivvonka z CALEGO SERDUCHA gratuluję Ci tak slicznej krolewny!! Mala jest przesliczna i teraz juz bedzie wszystko dobrze. Musi [emoji173] to dzieciętko nalezy Ci się jak malo komu (patrzac jacy ludzie bezproblemu maja dziecko za dzieckiem- czesto niechciane) trzymam za Was mocno kciuki, dawaj Mała,dawaj ! Zeby jak najszybciej byc z Mamcią w domu!!!

W ogole to wszystkie w cztery mialysmy podobny termin porodu i patrzac na to ze Ivvonka ma juz to szczęscie po drugiej stronie brzuszka sama zdaje sobie sprawę ze u nas to juz, za moment moze być dzidzia! Ja tez juz nie moge sie doczekac ;-) u mnie jutro 39tc woow! Czuje sie dobrze, oprocz spuchnietych nog i bolu spojenia lonowego ale czekam z niecierpliwoscią :-) maly ma 2900gram kawal dzidzi ;-) ciekawe ktora zaraz po Ivvonce da znać ze malenstwo juz po drugiej stronie? @membaris ? @muza_ton ? :-D aaa potem juz czekanie na @Totois30 bo chyba ona w kolejce? :-D i pozniej to juz noworoczne dzieciaczki chyba? ;-)
@kb.karola90 gratulacje ciazy! Trzymam kciuki za pozytywny rozwoj ciazy i maluszka :* w ogole za wszystkie male fasolinki kciuki i za te, ktore niebawem (NA PEWNO) pochwala sie dwukreskowym testem [emoji173]
A u mnie juz taki brzuszek, mam nadzieje ze nast zdj juz bedzie synka :-)
Zobacz załącznik 890175
Śliczny brzuszek [emoji7]
 
reklama
@muza_ton a niech się szykuje :* na pewno chcialabys miec juz Jasia po drugiej stronie. :-) ja bylam w czwartek i cisza, wszystko pozamykane na sto spustow takze maly sie jeszcze nie wybiera ;)
 
@anja93 czekam na wizytę, ciekawe jak tam gościu czy się już szykuje czy jeszcze.
@anja93 pięknie wygladasz ;*

@witch84 no "ladny" zestaw mutacji, ale jestem juz po wizycie u genetyka. Genetyk zaskoczona , tym co sie stalo jednak nie widzi zwiazku z mutacjami. Mowi ze jesli bylaby to wina mutacji genow itp to dziecko by umarlo we mnie, i to najczesciej na wczesniejszym etapie. Jesli bylby zakrzep powinni widzieć to na Usg w szpitalu i pewnie bym o tym wiedziala. Kazala donies cala dokumentacje ze szpitala. Ma moze ktos jakies gotowe pismo zeby uzyskać taka dokumentacje ? Bo sil nie mam juz ;(
Moje mutacje obejrzala powiedziala, ze nalezy mi sie refundacja ale chyba przy kolejnej wizycie mi da jakies zaswiadczenie. Kazala wrócić z mezem, wizyte mamy 19wrzesnia wtedy da nam skierowanie na kariotypy. Dzis maz idzie po skierowanie do rodzinnego ciekawe czy mu da [emoji31] ogolnie ok babka, bardzo sie przejela moja sytuacja...



@muza_ton o ktorej wizyta? ;*
 
Dziewczynki Pani dr mówi że nie bardzo w ten pomiar usg wierzy. Twierdzi, że może mieć nawet 3800g. Także powodzenia. Jadę teraz do swojego miasta wizytę u ortopedy ustalić bo kazała to spojenie łonowe skonsultować bo wg jej wytycznych do 10mm można sn a potem to tak na dwa razy. Mówi że na jej oko po tym jak chodzę nie powinno być problemu z naturalnym porodem ale niech.lepiej ortopeda sie wypowie. No to.jadę wizytę umówić. I tak muszę jechać bo teraz ktg 2razy w tygodniu czyli w piątek to zrobię u siebie bo do niej mam przyjechać za tydzień. Jak nic się do 02.09 nie rozkręci - taki termin dziś określiła - to 03.09 do szpitala. Tak sobie myślę że pojadę 02.09 gdyby nic nie było bo 03 córcia ma rozpoczęcie. Poza tym gościu nigdzie się nie wybiera. Szyjka się skrocila ale to jeszcze nie to. AntyHBS niereaktywny a na dodatni GBS dostałam antybiotyk dopochwowo. No i plan porodu wypelnilysmy no i już. Czekamy nadal.
@membaris dobrze że dziś da się żyć.
 
@patuśka a bierzesz magnez? Na poczatku bole sa jak najbardziej normalne, ale trzeba uwazac. Jak sie nasilaja to przewaznie progesteron pomaga. A plamienia, czy krew... choc trudno w to uwietzyc i lstwo o zawal, nie zawsze oznaczaja najgorsze. Tylko trzeba pilnowac i konsultowac z lekarzem. Ja jestem w kolejnej ciazy co mnie cieszy, ale to moja 2 ciaza w ktorej prawie caly 1 trymestr leci krew i nie ma wyraznej przyczyny. Postaraj sie mimo wszystko zachowac spokoj i mysl pozytywnie
 
@patuśka a bierzesz magnez? Na poczatku bole sa jak najbardziej normalne, ale trzeba uwazac. Jak sie nasilaja to przewaznie progesteron pomaga. A plamienia, czy krew... choc trudno w to uwietzyc i lstwo o zawal, nie zawsze oznaczaja najgorsze. Tylko trzeba pilnowac i konsultowac z lekarzem. Ja jestem w kolejnej ciazy co mnie cieszy, ale to moja 2 ciaza w ktorej prawie caly 1 trymestr leci krew i nie ma wyraznej przyczyny. Postaraj sie mimo wszystko zachowac spokoj i mysl pozytywnie
Biore 3 razy dziennie, a jak jest zle to i nospe. Progesteron rowno co 12 godzin.
O rany, ciekawa jaka przyczyna tych krwawien u Ciebie. A ktory to tydzień? Nie widze w apce suwaczkow.
 
reklama
Teraz 11t5d. Nospe tez czasem biore, ale sporadycznie. Tylko wtedy jak nic juz na skurcze nie dziala. Im mniej nospy tym lepiej. W tej ciazy krwawie od 8t. W poprzedniej zaczelo sie od 4tc plamienia, ktore przerodzily sie w krwawienie do 14tc. Potem przeszly.
 
Do góry