reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Totois30 ja na USG prenatalnym nie miałam mierzonej szyjki ale potem na normalnej wizycie tak i jest ok.Taka jednak prawda że człowiek nie wie na co zwrócić uwagę;leży zestresowany i chyba tylko chce usłyszeć,ze wszystko dobrze.Ja usg mam na każdej wizycie więc teraz specjalnie dopytam.
 
@Irenaa jasne jasne , ja po prostu obserwuje tez inne forum, poronienia nawykowe leczenie immunologiczne i tam dziewuszki zakladaja pessary bo boja sie skracania szyjki jesli maja ponizej 3 cm. Chociaz do 2.5 cm to jeszcze jest w normie, ale reczns badanie to malo, trzeba powiedziec dokladnie ile ma mm, bo moze byc twarda ale krotka i wtedy niebezpieczenstwo, a nie zawsze recznie da sie wyczuc czy jest wystarczajaca, tymbardziej po dolaczeniu oczekujacej 123 zalezalo mi zeby szybko ponownie zbadac dlugosc szyjki, tak profesjonalnie na mm, nie na czuja..chociaz pewnie doswiadczony gin wyczuje ze jest wystarczajaco dlugo ale jednak co pomiar to pomiar
 
Jestem po kochane :) zdrowiutkie 400g szczęścia :) chlopczyk :) Prawdopodobnie bez rozszczepu i SKS. Zrobimy jeszcze po 30 tyg badanie zeby byc pewnym. Ale ulga :) chyba zaczyna do mnie docierac ze jest w moim brzuszku malutki Jaś - bo tak chyna bedzie sie nazywał po moim ukochanym dziadziusiu...
 
Jestem po kochane :) zdrowiutkie 400g szczęścia :) chlopczyk :) Prawdopodobnie bez rozszczepu i SKS. Zrobimy jeszcze po 30 tyg badanie zeby byc pewnym. Ale ulga :) chyba zaczyna do mnie docierac ze jest w moim brzuszku malutki Jaś - bo tak chyna bedzie sie nazywał po moim ukochanym dziadziusiu...

Super wieści kochana! Bardzo się cieszę [emoji4]
 
reklama
Do góry