reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Teraz musi być dobrze . Wyobrażam sobie co musiałaś przechodzic ..:((( Jesteś na prawdę bardzo dzielna i życzę ci z całego serca by było dobrze .
Powiedzieli Ci dlaczego tak się stało ? Zrobili jakieś badania ? Może już pytalam o to ale moja pamięć jest kiepska dużo nas tu i mi się wszystko miesza ;)

Ciążą 1k1o i niestety u mnie stało się najgorsze... zle przepływy między dziewczynkami.Genetycznie były zdrowe... najgorsze jest to ze były już objawy tego ze coś jest nie tak tydzień wcześniej ale lekarka trochę to olała i kazała wrócić na wizytę po tyg ale było już za późno.. [emoji17]
 
reklama
Ciążą 1k1o i niestety u mnie stało się najgorsze... zle przepływy między dziewczynkami.Genetycznie były zdrowe... najgorsze jest to ze były już objawy tego ze coś jest nie tak tydzień wcześniej ale lekarka trochę to olała i kazała wrócić na wizytę po tyg ale było już za późno.. [emoji17]
To jest ten najrzadszy przypadek ciazy blizniaczej?
 
Strasznie Ci wspolczuje, musisz byc bardzo silna kobieta. Tym razem bedzie wszystko dobrze.

Na kiedy masz termin porodu? Kwiecien? Ja w kwietniu 2014 rodzilam coreczke, cudny miesiac, poczatek wiosny!

A tym brakiem mdlosci sie ciesz!! Ja w poprzedniej ciazy, tej ktora stracilam,w ogole nie moglam funkcjonowac od 7 tc. A sie glupia cieszylam, ze jesli sa mocne nudności, to i pewnie ciąża jest mocna. Masz ci los :(
 
Dziewczyny jestem po usg prenatalnym i wszystko w normie;dzidzia macha łapkami aż miło.Mam nadzieję że wynik z krwi również będzie ok.Cieszymy się na maksa.
Mam zrobić posiew moczu i w aptece zakupiłam taki dziwny pojemnik z płytką używałyście takie czy po prostu te zwykłe.
 
reklama
Do góry