reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ivvonka weszlam dzis na forum po dluzszej przerwie i czytam ze pytasz jak u mnie a wiec upaly daja sie we znaki,oj dają :-D nogi mam tak opuchniete, ze szkoda gadac a najlepsze w tym jest to ze to w ogole nie schodzi... ;> w pt ide robic ostatnie mam nadzieje badania w labie. A dzisiaj startuje z 35 tygodniem! I kiedy nam te ciaze tak przelecialy? No szok.
@muza_ton , ivvonka macie juz wszystko kupione i ogarniete? Mnie ostatnio nachodzą mysli co do porodu...zaczynam panikować haha :-D a maly tydz temu juz mial 2100;) ;)
 
@raz_dwa_trzy podczytuj i zasilaj tę naszą Kopalnię Dobrych Fluidów, bo każda taka Kruszynka jak Twoja jest cudownym dowodem na to, że nawet jak było niepowodzenie to może być jeszcze dobrze. Gratuluję udanej wizyty. Rośnij maluszku dalej. :)
 
O witaj kochana @anja93. No coś Ty wszystko w powijakach. M w szpitalu wylądował tydzień temu a malowanie miało być... część ubrań wyprana ale czeka na prasowanie, reszta do prania jeszcze. Wózek i fotelik ze strychu trzeba znieść i uprać a ja mam coraz mniej sił. Pokój będzie pomalowany to będzie gdzie wstawiać. Ale mebli nie ma. U nas niby Zagłębie Stolarskie a nikt nie ma czasu. Może na październik będą heh. Z lekka późno ale lepiej niż wcale. Dziś gadżety zamówiłam do.pielęgnacji. będą może w piątek. Także powoli się uzbrajam.

Ciekawe jak tam @membaris... odezwij się prosimy
 
Dziewczyny, gdzieś tu kiedyś ktoś wrzucił link do wątku z porównaniem wszystkich suplementów dla kobiet w ciąży i starających się.
Kurczę, nie mogę tego już teraz znaleźć. Ktoś coś kojarzy?
 
@anja93 zaraz poprosimy moderatorki, żeby zrobiły konkurs opuchniętych nóg. Kto ma największe puchatki, ten wygrywa miesięczny zapas mrożonych świeżo tłuczonych liści kapusty ;)
Ja już chyba się zaopatrzyłam w większość rzeczy. Siostra jeszcze coś tam mi po dzieciakach pakuje. Torbę tylko muszę dokupić, bo mam tak prawdę mówiąc, jedną taką konkretną. A słyszałam, że lepiej mieć dwie. Jedną dzidziusiową i drugą mamusiową.
A Ty już spakowana i urządzona jesteś?

Oj @porcelana nie kojarzę, niestety
Link do: Ciąża Po Poronieniu
Chyba, że o to chodzi z postu @Totois30
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) podczytuje Was nadal, w tu zaczynałam na forum :) tak miło się czyta o tych co już na finiszu. Kibicuje Wam bardzo. Ja dzisiaj wracam od lekarza, skończony 10t równo :) dzidziulek ma się świetnie :) a ja mam ochotę skakać pod sufit :)
[emoji173]
A dopiero co robiłaś test[emoji173][emoji173][emoji173]

Dzięki Wam wiara, że może być dobrze jest większa;)
 
reklama
Do góry