reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny skoro przed poronieniem w cyklu w którym zaszłam owulacja była zaraz po @ i totalnie mnie zaskoczyła to mogę się np teraz jej tak samo spodziewać? Pewnie będę miała bolesną bo podczas wcześniejszej wymiotowałam nawet [emoji23] Ale nie mam pojęcia czy ból jest przed w trakcie owu czy po [emoji848] I nie wiem też jak współżyć bo wtedy był jeden stosunek kilka dni przed ;o I potem nic już. Więc co drugi dzień będzie w porządku? [emoji16] Libido mi tak skacze, że chyba będziemy szaleć [emoji23][emoji23]
 
@Malaga00 chyba najlepiej co drugi dzień próbować wtedy jest szansa,że coś zaskoczy.I oczywiście bez napinki ale to się tylko tak mówi sama wiem po sobie.Ja byłam na usg przed samą owulacją i prawie zamęczyłam swojego samca ale efekt jest czego życzę również Tobie;).
 
@Malaga00 chyba najlepiej co drugi dzień próbować wtedy jest szansa,że coś zaskoczy.I oczywiście bez napinki ale to się tylko tak mówi sama wiem po sobie.Ja byłam na usg przed samą owulacją i prawie zamęczyłam swojego samca ale efekt jest czego życzę również Tobie;).
Też tak myślę [emoji5][emoji16] Zobaczymy jak będzie, na spokojnie. Nas owulacja zaskoczyła całkowicie, fakt może nie mam problemów z owulacją, tzn ogólnie występuje ale raz na jakiś czas bez leków, jak miałam cykle bezowulacyjne to miesiączki nie miałam po kilka miesięcy, najdłuższy cykl miał 100 coś dni, do tego nabawiłam się problemów z tarczycą ( u mnie w rodzinie są z nią problemy ) I sama nie wiem skąd to wszystko się wzięło [emoji33][emoji15]
 
U mnie wszystko ok. Misiek rosnie 12,5 cm :) Ruchliwy jest bardzo chociaz lozysko mam z przodu wiec tego nie czuję. Uspokoilam sie trochę bo prawde mowiac w ogole jeszcze nie czuję ruchów. 2 tygodnie temu czulam je co wieczór a teraz cisza.... :( Szyjka 4,7 cm wiec jest świetnie :)
 
reklama
U mnie wszystko ok. Misiek rosnie 12,5 cm :) Ruchliwy jest bardzo chociaz lozysko mam z przodu wiec tego nie czuję. Uspokoilam sie trochę bo prawde mowiac w ogole jeszcze nie czuję ruchów. 2 tygodnie temu czulam je co wieczór a teraz cisza.... :( Szyjka 4,7 cm wiec jest świetnie :)
Ojeeej [emoji7] przeczytałam z uśmiechem na twarzy :) cudownie! A przypomnij,który to już tydzień?
 
Do góry