reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@nafoczka Jeju:( współczuję strasznie:* Co za cholerstwa się teraz pokazują:/ Dużo zdrowia dla M i ogromu siły dla Ciebie:**
@ivvonka Pewnie masz rację:* Zaczęłam już schizować, ale nie ma co. Nastawienie bylo, że te 3 miesiące to wieki i znowu niepewność czy i kiedy się uda,ale... zdąże porobić badania i porządek ze sobą i wtedy może się uda :)
 
@asiaxkk aaaa to jeszcze jak ziarenko piasku malutki okruszek. To spokojnie po powrocie zobaczysz. Póki co, skup się na naprawdę super becie i miłym relaksie pod greckim słoneczkiem.

@Syl92 to zleci szybko. Akurat żeby się przygotować. I założę się, że za rok o tej porze to już będziesz się zastanawiała co spakować do porodu. :)
 
@nafoczka, jejku no, niech już się polepszy, pliss... Ty może weź jakieś wolne na dzisiaj, bo się zabiegasz kobietko. Masz jakieś wsparcie od rodziny czy tak sama wszystko?

@asiaxkk no, a kiedy pierwsze dzień dobry w gabinecie?

@Syl92 co do badań to słuchaj lekarza, bo te opinie są różne. Jak mówi, że lepiej po 6 tyg.to tak zrób. Torbielki też miewałam czasem, wchłaniały się i to jest bardzo częste. Także po 3 cyklach to śladu nie było. Z bakterią, też myślę, spokojnie uporasz się przed staraniami... No a później to już tylko przyjemne z pożytecznym.:)

Słówko do was. "Mamusia Foczusia dziękuję ♡" M opanowali temp. wiec to już jakiś sukces. I powiem.szczerze, ze gdyby nie to ze ma jedna nerke i go bolala to nikt by na niego nie dpojrzal. JA wziełam wolne dziś i do końca następnego tygodnia. Dziś miała przyjechać do mnie mama do pomocy bo generalnie jestem sama, a słowa M rodziców "no na coś trzeba umrzec" doprowadzają mnie do łez. Całuje Was!
 
@nafoczka dobrze, że ta temperatura unormowana i wsparcie w drodze. Takie teksty to powinni sobie teściowie darować, ale nie każdy człowiek wie, co i w jakiej sytuacji można mówić. O własnym dziecku? Nigdy. O sobie tak można palnąć i to też nie w każdej sytuacji. Ech, ludzie, ludziska, po co to niektórym rozumy, jak instrukcji ich obsługi nie znają.
Foczusia będzie dobrze. Nie płacz, nie daj się rozkleić. Silna dziewczyna jesteś.Wspieraj męża i pocieszaj. I patrz tylko na te dobre strony. Nie ma gorączki. To już jest plus. Poprawi się. Trzeba tylko poczekać. A ja tam szepnę słówko do nieba, żeby i tymi lekarzami pokierowali jak trzeba i żeby zdrówka przybywało. Buziaki
 
@nafoczka, jejku no, niech już się polepszy, pliss... Ty może weź jakieś wolne na dzisiaj, bo się zabiegasz kobietko. Masz jakieś wsparcie od rodziny czy tak sama wszystko?

@asiaxkk no, a kiedy pierwsze dzień dobry w gabinecie?

@Syl92 co do badań to słuchaj lekarza, bo te opinie są różne. Jak mówi, że lepiej po 6 tyg.to tak zrób. Torbielki też miewałam czasem, wchłaniały się i to jest bardzo częste. Także po 3 cyklach to śladu nie było. Z bakterią, też myślę, spokojnie uporasz się przed staraniami... No a później to już tylko przyjemne z pożytecznym.:)
Dziewczyny, a iała któraś z Was taką torbiel będąc w ciąży?
 
@martakratka Ja miałam torbiele we wszystkich ciążach. Po połogu nie było po nich śladu.

@Syl92 Do 6 tygodni po poronieniu dobrze jest zrobić badania immunologiczne, ponieważ niektóre przeciwciała wykrywane są jedynie w ciąży lub niedługo po jej zakończeniu. To będzie:
1. przeciwciała antykardiolipidowe – IgG, IgM
2. Antykoagulant tocznia
3. Przeciwciała przeciwjądrowe ANA
4. Pzeciwciała przeciwko antygenom łożyska
5. Przeciwciała przeciwko peroksydazie tarczycowej (anty-TPO)
6. Przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie (anty-TG)
Mam nadzieję, że nazw nie przekręciłam. Także te 6 tygodni - to zależy, od tego jakie badania zlecił lekarz.
 
reklama
Do góry