reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, melduję, że dzisiaj czuję się o niebo lepiej. Całą noc przespałam, a co najważniejsze - nie czuję już tego cholernego bólu!!! Weekend jeszcze spędzę na spokojnie żeby sobie nie zaszkodzić, ale od poniedziałku wchodzę na budowę i zaczynam malowanie :-)
Plamię cały czas, ale liczę na to, że potrwa to jeszcze tylko kilka dni. Potem kolejny etap- czekam na okres.
Buziaki, miłego weekendu!
Fajnie że czujesz się już lepiej bo miałam pisać do ciebie ;)) Ja już wróciłam do żywych zakupy zrobiłam. ..ogarniam powoli dom .Brzuch mnie nie boli i mam nadzieję że tak zostanie ...Boje się. trochę dźgać córkę waży koło 10 kg .Myślicie że może mi czymś grozić jej podnoszenie ? Krwawię mało . ...
 
reklama
Fajnie że czujesz się już lepiej bo miałam pisać do ciebie ;)) Ja już wróciłam do żywych zakupy zrobiłam. ..ogarniam powoli dom .Brzuch mnie nie boli i mam nadzieję że tak zostanie ...Boje się. trochę dźgać córkę waży koło 10 kg .Myślicie że może mi czymś grozić jej podnoszenie ? Krwawię mało . ...
Dzięki!!! ;-) Pewnie Ty sama wiesz jak córkę chwycić i bezpiecznie ją podnieść, robisz to nie od dziś i pewnie większego wysiłku w to wkładać nie musisz, więc myślę, że spokojnie nie masz się o co bać.
 
Dziewczyny, melduję, że dzisiaj czuję się o niebo lepiej. Całą noc przespałam, a co najważniejsze - nie czuję już tego cholernego bólu!!! Weekend jeszcze spędzę na spokojnie żeby sobie nie zaszkodzić, ale od poniedziałku wchodzę na budowę i zaczynam malowanie :-)
Plamię cały czas, ale liczę na to, że potrwa to jeszcze tylko kilka dni. Potem kolejny etap- czekam na okres.
Buziaki, miłego weekendu!

@porcelana Super, że czujesz się już lepiej, trzymałam kciuki. Z tym malowaniem to nie szalej, ze mną w szpitalu była dziewczyna, która wróciła po tyg do szpitala z krwotokiem, który dostała od szaleństw w domu z dzieckiem. Mi mówili, że 2 tyg to ostrożnie bez ćwiczeń itd.
 
@kasiula222 Najlepiej nie dźwigać, ale jeśli musisz to podnieś, (wiadomo, że dziecku trzeba pomóc) ale staraj się bez gwałtownych ruchów. Zresztą Ty wiesz najlepiej jak to zrobić.

@porcelana bardzo się się cieszę, że już lepiej. I niech tak już będzie. Plamienie jeszcze może być, większe, mniejsze. Powinno powoli też się skończyć. Nie szalej z tym pędzlem za bardzo, dobra? A jak poczujesz ból to odłóż to i posiedź, bo my tu w szklanej e-kuli widzimy;)
 
No dobra, dziewczyny... To powiedzmy, że do środy będę sobie wszystko tylko przygotowywała do malowania ;-)
A powiedzcie mi tak z ciekawości... Czysto hipotetycznie... Jak jest możliwe zajście w ciążę po łyżeczkowaniu przed pierwszą miesiączką? Bo czytałam, że to się udaje...
 
No dobra, dziewczyny... To powiedzmy, że do środy będę sobie wszystko tylko przygotowywała do malowania ;-)
A powiedzcie mi tak z ciekawości... Czysto hipotetycznie... Jak jest możliwe zajście w ciążę po łyżeczkowaniu przed pierwszą miesiączką? Bo czytałam, że to się udaje...
Porcelana ja planuję poczekać do sierpnia że staraniami Chyba lepiej troszkę odczekać ?
 
Porcelana ja planuję poczekać do sierpnia że staraniami Chyba lepiej troszkę odczekać ?
Hehe, tu nie chodzi o mnie. Ja, co prawda, chcę zajść w ciążę jak najszybciej, ale jeżeli lekarz zaleci mi odczekanie 2-3 cykle, to oczywiście go posłucham. Po prostu wczoraj grzebałam gdzieś w internecie i trafiłam akurat na taką historię, że jakaś kobieta nawet miesiączki po poronieniu nie dostała, bo zaszła w ciążę. Z resztą tutaj na BabyBoom też mi gdzieś taka rewelacja mignęła chyba.
 
@witch84 No i zlecił mi te anty-TPO, koagulant tocznia i np. homocysteinę,wit.d3. i kazał mi je całościowo zrobić 6 tygodni po poronieniu i jestem głupia:/
@ivvonka oj Kochana, obyś miała rację!;* A jak Ty się czujesz?
@porcelana mi też gdzieś mignął temat zajścia zaraz przed pierwszą @ i różne były sytuacje. Część z tych dziewczyn pisały, że lekarze twierdzili iż organizm wie co robi i skoro zaszły to xnznac, że organizm był gotowy. Szczerze do wczoraj sana się bałam, że mogę być w ciąży..ale lekarz rozwiał wątpliwości. Teraz czekam z niecierpliwością na pierwszą @:/
@porcelana i @kasiula222 dobrze, że z Wami już lepiej:* do 2 tygodni raczej się oszczędzać i nie dźwigać, tak ja usłyszałam.
@nafoczka Kochana trzymam kciuki żeby było dobrze:** Ważne, że gorączka odpuściła:*
 
reklama
Do góry