reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
U mnie taka niespodzianka
1518880336-8866567d159b3370-aaaaaa.jpeg

1518880352-ed29e42e137c1b85-aaaaaa.png

Trzymajcie kciuki.
Trzymam kciuki baasrdzooo mocno :)
 
ja jestem w 8 tygodniu ,ale nie widać zarodka,więc szykuje się na najgorsze...
Nie myśl o najgorszym. Kilkanascie historii czytalam o tym, że dziewczyny w 8 albo 9 tc na wizycie u lekarza slyszaly ze nie ma zarodka, a 2 dni pózniej piekne serduszko widać bylo na usg. Moze maluszek sie gdzieś schował. Myśl pozytywnie. Trzymamy kciuki- bedzie dobrze.
 
Noe musl o najgorszym. Kilkanascie historii czytalam o tym, ze dziewczyny w 8 albo 9 tc na wizycie u lekarza slyszaly ze nie ma zarodka, a 2 dni pozniej piekne serduszko widac bylo na usg. Moze malUszek sie gdzies schował. Mysl pozytywnie. Trzymamy kciuki- bedzie dobrze.
dzięki za miłe słowa,mimo wszystko jakaś malutka nadzieja jest.....
 
reklama
Do góry