reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

O widzisz mądra dzwiewczynka. Ja miałam plamenia później krwawiłam, w końcu skończyło się zabiegiem 9 października. Moja córcia wiedziała że może będziemy mieć dzidziusia. Jak się okazało że poroniłam to wytłumaczyłam jej że jajeczko było puste i pan doktor w szpitalu zrobi miejsce na dzidziusia. A w grudniu zaszłam w kolejną ciążę.
Edit: @anja93 ja nie miałam wyjścia musiałam powiedzieć bo na początku musiałam leżeć no i już nie mogłam się zajmować dwójką dzieci tak jak do tej pory. A co do brzuszka to ja też już mam nawet mogę smiało powiedzieć że mam większy niż w pierwszej ciąży. A u mnie dziś równiutko 11 tydzień
 
Ostatnia edycja:
reklama
@ann31 trzeba probowac. Zeby potem nie zalowac ze sie nie sprobowalo :) ja tez stracilam dzidziusia w 8tc3dn i po drugim okresie zaszlam w ciaze!:)
 
@ann31 tak trzymaj ! bądź dobrej myśli. Kiedy tylko potrzebujesz pisz na forum. Dziewczyny są tu mega wsparciem, zawsze pomogą i doradzą
 
Dziewczyny odebralam dzis badanie bakteriologiczne z pochwy i wyszedl paciorkowiec GBS. Wiecie moze, czy mozna z tym podchodzic do laparoskopii.? Ostatnio dr powiedział, ze tego sie nie leczy, ale ja juz nic nie wiem.
 
Jestem w 8 tygodniu ciąży,ale okazuje się,że nie ma zarodka,jestem dziś po usg.pani dr kazała mi jeszcze zrobić badanie bthcg,ale straciłam już nadzieję...czy któraś z Was miała taką sytuację?
Ja tak miałam, poszłam do gina w 7 tygodniu i był pęcherzyk ciążowy w macicy ale ani zarodka ani ciałka żółtego.
Zrób betę i powtórz po 1-2dniach, żeby zobaczyć czy przyrasta, czy spada.
Może jesteś mniej w ciąży i jeszcze się nie pokazał.
A co mówi gin?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio polecono mi kapsulki z shatavari, ktore maja pomoc w zajsciu w ciaze. Pani w moim zielarskim dobrze mnie zna i co jakis czas poleca mi rozne ziola i wyciagi na moje problemy. Nie powiem, pomagaja. Ostatnio polecila mi wlasnie to shatavari, zebym sobie o nim poczytala i popytala. Czy ktoras z Was brala to ustrojstwo?
 
reklama
@membaris a to zajmowałas się jeszcze czyimś dzieckiem?

Ja ogólnie tajemnicy z tego nie robię. Tylko córcia nie wie. Ale za tydzień jej powiem.

@ann31 przykro mi że musisz się tak denerwować. Ale ważne że masz plan.

@Frezja_1 niestety o paciorkowcu nic nie wiem
 
Do góry