reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 na pewno Ci się uda zobaczysz, jak już wiadomo jest gdzie był problem włączasz leczenie i będą dwie kreseczki :) trzymam kciuki za kariotyp
Ja wczoraj byłam u endokrynologa i jednak ginekolog miał racje THS trzeba zbić lekami żeby było poniżej 2,5 bo taka jest norma dla ciężarnych. Mam też zrobić usg tarczycy i łykać Euthyrox a po miesiącu ponownie zrobić Tsh i ft4 i się pokazać.
A jutro wizytuje u mojej ginekolog uffff doczekałam się i ja. Już się lekko stresuję zwłaszcza że M nie mógł wziąć wolnego i jadę sama :/ Ale co ma być to będzie. Wizyta o godz 13.15 trzymajcie kciuki :sorry:
 
reklama
@membaris troche nie rozumiem lekarzy czemu zapisują euthyrox zamiast letroxu , letrox jest lepszym odpowiednikiem , no ale cóż :) dzięki kciuki się przydadzą , bo jak jest tylko taki problem to w końcu się uda a kariotypy niestety in vitro , które i tak nie daje żadnych gwarancji a na nie nie jestem gotowa
 
Euthyrox zawiera laktoze tzw cukier mleczny , letrox nie , jest bardziej naturalny tak mi się obiło o uszy :) na wizycie mi lekarz mówił ze dobrze ze biore letrox bo jest lepszy w składzie
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie.
@AgaB33 wizyta w przyszłą środę u reumatologa bo muszę iść z tymi moimi wynikami ana. W poniedziałek neurolog i tego się bardziej boję.
Totalnie przestalam wieżyc że będzie dobrze. Zarówno ze zdrowiem jak i ze szczęśliwą ciąża :(
 
@ivvonka ja jutro 39+0 ,tak tp 25.01

@kifsi gratulacje[emoji4]

@Calineczka24 no malo
Mnie fakt.
Ale jestem na 3 watkach to pierwsze a drugie,mam problemy rodzinne.
Tesciowa dostala wynik po opracji guza mozgu i okazalo sis ,ze to glejak zlosliwy.
Czekmy na chemie.
Wiec jak widzisz dzieje sie[emoji17]
A na rozpakowanie u nas tez sie nie zapowiada.[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@membaris nie stresuj sie! Przeciez bedzie dobrze, ja tez sie mega stresowalam a teraz oddycham poki co spokojnie.. Ty tez jutro w koncu zobaczysz serducho, piekny widok :) juz trzymam kciuki i oczywiscie czekam na info po wizycie. Ps. Ja tez bylam sama bez meza :p (chociaz wcale nie byl w pracy;p )

@roki_1991 nie pozwalam na takie smuteczki!!! Ja wierze ze bedzie dobrze i ze zdrowiem i ze szczesliwa ciazą, zreszta ja to wiem!!!! :*
 
reklama
Do góry