reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@anja93 dziękuję, u mnie dopiero w piątek się wyświetli, co tam w brzuchu siedzi.
Czyli podstawowe wspomagacze masz. :) To dobrze.
Te bad Ania też ważne. Podobno się je powtarza co jakiś czas.
Tylko bety już nie rób;)
 
reklama
@Aggs, mowisz, że klnie :) fajnie. Hihi. Moja gania wszystkie koty, ona jest na nie bardziej cięta niż psy. Strasznie to wygląda. Leci jak huragan.
Mamy ją chyba ponad rok. Jesienią się przyplątała. Najpierw miskę jej stawialiśmy na schodach, ale jak się zrobiło zimno to się wprowadziła do środka. W lato siedziała na dworze i wcale się tak nie pcha wtedy do domu, ale jak z pracy wracamy to zawsze czeka przy bramie.
No właśnie te zwierzątka, które musiały jakiś czas żyć na wlasną łapę albo w klatce są często mniej ufne. Czasem takie zostają, ale na swój sposób są też kochane.
 
@ivvonka nie, nie robie juz bety. Robilam przed wizytą u gin,dla swietego spokoju, zebym sama siebie troche uspokoila :) a przypomnisz mi ktory u Ciebie juz tc?? W piatek u Ciebie w brzuszku to juz pieknie serducho bedzie puk puk, juz trzymam kciukole ✊✊✊
@Aggs zdaje sie na nature :) tzn te podstawowe wspomagacze jak luteina i prenatal biore, narazie tyle... A kota masz superowego, tez jestem kociarą, a Twoj to taki typowy amerykanski? :D jak kot miaucze po amerykansku? :p
 
@anja93 super! Najważniejsze, ze wszystko idzie ku dobremu do przodu :) a na kolejnym usg zobaczysz juz gdzie ma rączki i nóżki ;) trzymam mocno kciuki :*
To mowisz ze zaraz przewidujesz druga ture podwojnych kresek ? To czekam niecierpliwie na nia :)

@Totois30 nie ide juz do gina zeby sprawdzic czy byla owulacja, odpuszczam sobie, jak ma byc ciaza to bedzie a jak nie to poczekam trochę. Mysle, ze jak jeszcze przez kilka miesiecy sie nie uda to wtedy dokladnie zmonitoruje cykl.
A kiedy najblizsze testowanie? U mnie dopiero termin @ na koniec miesiaca, ale chetnie popatrze na podwojne krechy u moich kolezanek :)
 
@gosia100 nie ja nie robie monitoringu, tylko 3 miesiace temu zapisalam sie do takiego dobrego gin moze czegos ciekawego sie dowiem i przy okazji sprawdzi co tam sie dzieje:) znalazlam juz dobrego gin , bo do tego dalekie terminy, a ten moj juz zna moja sprawe i chce mi wlaczyc leki a jego zona jest moim reumatologiem wiec mam fajny zestaw , ale akurat mam wizyte to skorzystam z innego punktu widzenia:)ja jakos 5go bym testowala:)
 
Hej dziewczyny, my nadal w dwupaku, póki co Frankowi się nie spieszy na świat :-) jutro idziemy do szpitala, bo lekarz kazał w związku z cukrzyca ciążowa i maloplytkowoscia, to będzie 39t2d

@Calineczka24 a u Ciebie jak tam? Masz skierowanie do szpitala wczesniej czy czekasz na akcje porodowa? Przypomnij mi który tydz u CB?

@Funia90 @Destino tez cały czas w dwupaku? [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@anja93 tak [emoji16] "amerykanski krotkowlosy" to to samo co europejski krotkowlosy, czyli dachowiec. Mam z nia taki problem tylko, ze klnie strasznie. U kotow posykiwanie bez wyraznej przyczyny to takie przeklinanie. Mowie do niej troche po angielsku, troche po polsku i troche po turecku, i za kazdym razem udaje, ze rozumie. I odpowiada.
Ja testuje teraz na poczatku lutego. Jestem prawie w polowie maratonu, wiec mam wielkie nadzieje. Testy owu robie zeby wiedziec, kiedy wejsc z kremem progesteronowym.
 
Do góry