reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim zafasolkowanym. Bardzo tez bym chciała ale jeszcze muszę poczekać a ten czas tak sie dłuży. Zrobiłam wszystkie zlecone badania i wyszło oki. Dzisiaj spotkałam znajomą z brzuchem i znowu dół, wielki dół.:sick: Taki brzuch bym teraz miała ................ Często jak widzę babki z brzuchem to tak przeżywam a jak jest u was?Chciałabym sobie po prostu taki dokleić.Smutne bardzo smutne.Minął miesiąc ale powiem wam że jeszcze często łapię doła i wyję. Mogę próbować dopiero w listopadzie to tak długo. Czas wlecze się , kiedy już będzie chociaż październik.:sick:
 
reklama
muszę na chwilę zdjąć maskę,bo zbyt uciska,by ją cały czas nosić...
"...do lutego nie rozmawiamy o dziecku, w lutym porozmawiamy czy będziemy o dziecku rozmawiać..."
ena - gdy widzę kobietę z brzuszkiem lub dzieckiem na ręku też chce mi się wyć...tłumaczę więc sobie,że powinnam się cieszyć,że nie mam dodatkowych obowiązków...że mogę się wyspać...że nie muszę się o nikogo troszczyć...to zagłusza cały ból tylko na chwile...
 
Cze dziewczyny,

nie bylo mnie pare dni i duzo sie tu pozmienialo. Ja dostalam @ :wściekła/y::-( z tygodniowym opoznieniem i pooootwornymi bolami! Bylam nawet u lekarza angielskiego i on podejrzewal wczesne poronienie...:-:)-:)-( nie chcial mi zrobic bHCG, bo oni tu twierdza, ze takie cos jest normalne- moze dla nich tak, ale nie dla mnie!!!!I Skoro sie tak stalo, to powinno tak byc. Co za kraj porabany! Ja nawet juz nie chce wiedziec co sie stalo- nie mam sily na to...

ania- gratulacje zdania egzaminku!!! ;-)

cfcgirl- wiedzialam, ze wrocisz do nas z fasolinka :tak::-) GRATULACJE :-)

ena- ja bym teraz tulila do siebie moje malenstwa... wiem jak Ci ciezko. Doskonale to rozumiem! pozdrawiam Cie i trzymam kciuki !:-)

tolka23- jak tam u Ciebie? jak staranka?

majandra- GRATULUJE malenstwa :-):-):-)

Ika_s- co tam u Ciebie? jak sie czujesz? mam nadzieje, ze wszystko dobrze:-)

Gabi- bardzo sie ciesze ze twoj synek jest zdrowy!!!! trzymalam kciuki za Was :-):tak:

pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie
 
Cześć dziewczyny!:happy2:
Spotkałam dzisiaj koleżankę ze studiów. Poroniła w 4miesiącu. Dlaczego to nas spotyka...??? Jest taką kochaną wspaniałą osobą. Tak bardzo się cieszyła...

cfcgirl - GRATULUJĘ kochana!:rofl::-D:rofl: Tak bardzo się dla was cieszę! Ściskam Cię mocno!:biggrin2:
Gabi - co za ulga!:yes: Niezmiernie dobrze słyszeć tak wspaniałe wieści!:-) Cieszę się razem z Tobą! Buziaczki!
jm80 - dziękuje, dobrze!:wink: Za dwa tygodnie będę mogła odebrać już prawko! Bardzo się cieszę!:happy: A co u Ciebie nowego?:confused:
ena - też tak miałam, jak Ty. Zdarzyło się tak, że moja koleżanka zaszła w ciąże, a ja mówiłam sobie w myślach, że to powinnam być właśnie ja, a nie ona po raz kolejny - smutne wiem... :sad:
muffy - dziękuję! Tak bardzo mi przykro... Kiedy będziesz w końcu w Polsce?:confused: Może tutaj Tobie pomogą? Ściskam Cię mocno!

Buziaczki dziewczyny
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
Dziewczyny dziękuje Wam bardzo, ja się jeszcze boję cieszyć. Pobolewa mnei brzuszek, ale poporosiłam lekarza,żeby mnei jak najszybciej na usg. czekam na list ze szpitala. Poza tym w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży, jest mi niedobrze, zaprzyjaźniam się z moim kibelkiem. No ale zniose wszystko.
Wczoraj bardzo źle się czulam i miałam stan podgorączkowy. Wzięłam Nurofen dla dzieci i potem czułam się lepiej.
Jakie wieści u Was
 
Hej,a moje dziecko zasmarkane strasznie:no:
Ale nie to chciałam napisać.Cfcgirl,NIE WOLNO brać w ciąży żadnych lekarstw zawierających ibufen (ibufen,ibuprofen,nurofen) nie ważne czy dla dzieci czy nie !!!
Ani aspiryny.Z takich przeciwbólowych,przeciwgorączkowych bezpieczne są tylko te zawierające paracetamol !!!
Muszę lecieć.Pa.
 
witam bardzo serdecznie jestem nowa i tak przypadkiem trafilam na to forum troszke sie przestraszylam bo piszcie ze potrzeba poczekac moja sytuacja wyglada tak ze w kwietniu tego roku poronilam w ok 9-10 tygodniu ciazy.lekarz mowil mi ze poczekac powinnam miesiac i moge probowac nie robiono mi zadnych badan po poronieniu. planowalam poczekac 3 miesiace poniewaz mam drobne problemy zdrowotne i najpierw chcialam przyjecgac do polski na zabieg. po ponad miesiacu kiedy czekalam na okras i bylam pewna ze nic sie juz nie wydarzy pozwolilismy sobie na cudowna noc L chcial bym przestala byc taka smutna bo naprawde ciezko mi bylo zrozumiec dlaczego tak sie stalo. kiedy okres spoznial mi sie juz o 2 miesiace wiec poszlam do lekarza (robilam testy tak dla pewnisci ale byly negatywne), uslyszalam ze to normalne ze okres opoznia sie po poronieniu i wtedy cos zaczelo mi switac w glowce ze skoro okres sie opoznia to moment kiedy mozna zostec mamusia tez. czekalam kolejne 2 tygodnie zrobilam test i okazalo sie ze los zgotowal mi niespodzianke byly dwie kreseczki- bardzo mocno sie rozplakalam i nie byla pewna czy ze szczescia czy ze strachu( ze tak szybko i bralam leki i tego ze znow moge poronic). pytalam sie lekarzy tu gdzie mieszkam w uk mowili zebym sie nie martwila to nic zlego. jednak gdy przyjechalam do polski wyladowalam w szpitalu z bardzo silna wysypka i doktor jak robila ze mna wywiad zaczela krzyczec czy ja na glowe upadlam zeby zajsc w ciaze zaraz po poronieniu, bardzo sie wystraszylam ale opinie innych lekarzy(do ktorych od razu pobieglam) nie byly tak srogie. teraz czytam wasze slowa i znow sie boje prosze napiszcie co mowili wam lekarze. moge dodac na pocieszenie ze czuje sie raczej dobrze w pierwszej ciazy nie czulam mdlosci a ta przechodze ksiazkowo mialam mdlosci i to bardzo mocne teraz minely a brzusiu mi rosnie badania wychodza dobrze i 2 usg wykazaly ze truskawka rozwija sie dobrze teraz czekam ma 3 mam miec za 2 tygodnie jest najwazniejsze i moze dowiem sie plec dzidziusia obecnie zaczyna sie 19 tydzien ciazy:happy: ale wciaz sie boje i modle sie o zdrowie dla dzidziusia. prosze napiszcie mi opinie waszych lekarzy. pozdrawiam bardzo serdecznie
 
Witaj nikka!
Nie mogę Tobie napisać opinii mojego lekarza, ale mogę napisać, co ja o tym sądzę.
Piszesz, że jesteś w 19tyg. ciąży. Uważam, że jest to najlepszy zatem dowód na to, że można zajść w ciąże tuż po poronieniu.
Uważam, że najgorsze masz już za sobą i o ile uważasz na siebie/was to nie grozi Tobie już poronienie. Powinnaś czerpać jak najwięcej radości z rosnącego w Twoim brzuszku życia! :-D
Sądzę, że masz duże szczęście, którym powinnaś się bardzo cieszyć! Mówisz, że czujesz się dobrze, więc patrz do przodu!
Jest tutaj na tym forum dziewczyna... Aneta23. Miała taką samą sytuację jak Ty. Urodziła zdrowego chłopczyka!:happy:
Są też inne dziewczyny, które opowiadały o identycznych przypadkach. Ciąże kończyły się pełnym sukcesem.

Sama z resztą wiesz, że lekarz, lekarzowi nie równy.
Głowa do góry!:wink:
Zapewne masz termin na luty?

P.S. ja zaszłam w ciąże po 2 miesiącach.

Ściskam Cię mocno
Pozdrawiam

 
reklama
Witaj nikka - ja uważam podobnie jak anna_ajra. Udało się i tym masz się cieszyć. Najgorsze masz już za sobą, Dzidizuś jest już duży i silny, a lekarze mówią, że poronienia po 16 tyg. ciąży zdarzają się, ale już rzadziej niż w pierwszym trymestrze- dlaczego więc zakładać najgorszy scenariusz? Ja zaszłam w ciążę 9 tygodni poporonieniu i zabiegu, a mój Skarb zaczął już 17 tydzień.

muffy, jm80, pozostałe dziewczynki- u mnie narazie wszystko dobrze.Było zagrożenie łożyskiem przodującym i leżałam, ale na piątkowej wizycie okazało się, że łożysko podnosi się z tego krytycznego miejsca i ma szansę całkowicie cofnąć się do normalnej pozycji. Muszę jednak cały czas bardzo uważać na mojego Skarbka.

No i jeszcze pochwalę się Wam, że kilka dni temu dowiedziałam się także, że Moja Krusia z dużym prawdopodobieństwem jest DZIEWCZYNKĄ!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko
 
Do góry