reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak pytanie bylo skierowane do @Kwiatuszekk23, ale z ciekawosci sprawdzilam swoje wyniki. W maju moja homocysteina byla 6.40 i wtedy tez dowiedzialam sie o mutacji MTHFR i zaczelam od razu brac metylowane witaminy i kwas folwiowy (bo mialam wtedy powyzej normy 19.42). Powtorzylam badania w pazdzierniku, czyli 5 miesiacy po braniu metyli i moja homocysteina spadla do 4.89, a kwas do 12.62.
 
reklama
Ja po 3 poronieniach zaczelam szukac przyczyny. Bo przecież moze i zdarzyć, raz góra dwa. Ale trzy to juz nie przypadek. Po pierwszym poronieniu urodzilam córeczkę. Teraz ma 4,5 roku. Potem dwa poronienia i leczenie. Ja akurat szczepilam sie bo "miałam alergie na M" :p w styczniu tego roku urodzilam synka. A aktualnie jestem w 21 tc i czekamy na drugą ksiezniczke :) to taki skrócony opis jak to wygldalo u mnie
 
@zosiak tak, mysle, ze warto brac zmetylowane, jezeli homocysteina jest za wysoka. Do staran warto przygotwac organizm i mysle, ze 6 miesiacy przed to dobry czas.

@Kwiatuszekk23 dajesz nadzieje, ze mi tez sie w koncu uda :) Trzymam mocno kciuki za twoja druga Ksiezniczke!
 
@AgaB33 najpierw zbadaj homocysteine tylko na czczo wtedy bedziesz wiedziala czy masz w ogole ja zbijac;) moze masz prawidlowa i wystarczy 400. Jesli zas za duza to 800 ja sie przymierzam brac to od grudnia bedzie tak ok 5 miesiecy do staran a wiadomo ze ztymi staraniami to roznie bywa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@roxie123 kciuki zaciśnięte!! wiecie że powstała już grupa lipcówek 2018!? Hehe fajnie ze nie jestem sama :) boję się trochę.. Ale skoro plamienie ustało to powinnam się przejmować???

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@roxie123 kciuki zaciśnięte!! wiecie że powstała już grupa lipcówek 2018!? Hehe fajnie ze nie jestem sama :) boję się trochę.. Ale skoro plamienie ustało to powinnam się przejmować???

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Nie zamartwiaj sie juz. Ciesz sie ciaza :)

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
reklama
Do góry