reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej babeczki mam z rana trochę czasu puki mały śpi.
Wczoraj nie cwiczylam bo mąż chciał pospac przed pracą niby jest mama jeszcze ale źle się czuła to dałam spokój.
Dzisiaj będziemy mieli gości żona brata ciotecznego z dziećmi przyjedzie .
Zrobię pizzę i galaretki na deser .
Będą koło 16.
Wiktorek się ucieszy.
 
@roxie123 to bardzo fajnie że są jajeczka. Powodzenia aby udało się zapełnić jedno z nich. No my też w trakcie starań. Owu w środę wieczorem dwie kreski także działamy. Dziś mam imprezę integracyjną z pracy i nie wiem kiedy do domu wrócę dlatego z rana podjęliśmy też działania ;-)
 
@roxie123 trzymam mocno kciuki za ten cykl :) piękne jajeczka :)
@AgaB33 bardzo dobrze :) trzeba wykorzystać chłopa póki się da :p
@zosiak zasialas we mnie wątpliwości czy te foliany faktycznie takie są dobre.. Ja póki co biorę zwykły kwas foliowy, przynajmniej do czasu jak nie będę mieć wyników mutacji.
Powiedzcie mi dziewczyny, czy warto brać jeszcze jakieś dodatkowe witaminki teraz? Mam w sumie jeszcze z poprzedniej ciąży taki suplement mama dha, ale nie wiem czy go brać, czy lepiej co innego. Doradzicie jakoś?
 
@roki_1991 przepraszam ze wzbudzilam w Tobie watpliwosci po prostu ja je mam sama i za kazdym razem gdy juz chce he zamowic to cos mnie wyttaca z rownowagi jesli chodzi o mamadha to mi lekarz tez mowil zebym brala wykupilam nawet ale jak zbadalam ta homocysteine to szoklo mnie i przerwalam. Jesli chodzi o prenatal chyba jest najbezpieczniejszy jeeli ktos nie ma nie wiadomo jakiej homocysteiny i mutacji to chyba zostalabym tylko przy tym.
 
Dawono mnie tu nie bylo :) pamieta mnie ktoś jeszcze? Dziewczyny widze, emacie dylemat z metylami. Ja je brałam bo honocysteine mialm 9. Przed zajsciem w ciążę zbdalm i byla niecale 5. Tez biore clexan. I chociaz wciazy z Oliwia nic nie bralam, nie odwazyla bym sie po 3 poronieniach prowadzic ciążę bez clexanu.
 
reklama
Z ta moja homocysteina to pol roku bede zbijac chyba bede musial brac te metyle @Kwiatuszekk23 a jak sie Twoja droga potoczyla opowiesz cos o sobie niestety nie pamietam Cie:/ a wszystkie strony przegladac to kolejne pol roku mi zleci choc i tak tam daleko zaszlam
 
Do góry