reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AgaB33 mam taka nadzieje,bedziemy sie kontrolowac.
Bylam dzis u gina ,mowi ,ze mam sprawdzac i wie ,ze sie boje.

@zosiak musze poogladac w wolnej chwili[emoji4]mam nadzieje,ze taka znajde hehe

@Frezja_1 kurka moglaby nie przyjsc jednak[emoji4]

@kari21 kochana coz moge Ci zyczyc?duzo zdrowia ,sily i wytrwalosci.
Odpocznij,zregeneruj sily i wroc do walki.
Wpadnij do nas czasem jesli masz ochote i napisz co u Ciebie[emoji4]
Przesylam usciski[emoji5]

Dziewczyny kolezanka mi zalatwila na czwartek wizyte u specjalisty ,ktory zna sie na chorobach zakrzepowych i trombofilii ,jestem pelna nadzieji na sensowne wytlumaczenia i rady jak postepowac w razie pogorszenia wynikow[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@kari_21 fajnie ze się odezwałaś :) cieszę się bardzo że u ciebie lepiej. Najgorsze już masz za sobą, teraz będzie tylko lepiej. Odpocznij, nabieraj sił i wpadaj czasem, żebyśmy wiedziały czy wszystko u Ciebie okej :) trzymam za Ciebie kciuki.
@Funia90 fajnie ze masz załatwiona wizytę u specjalisty. Jesteś pod kontrolą, więc wszystko będzie dobrze :)
 
@Frezja_1 na wyjezdzie nadrobicie[emoji4]

@Katarina91 a co u Ciebie?
@Calineczka24 gdzie Ty hop hop?

@roki_1991 taka mam nadzieje[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Funia u nas dobrze, tylko trochę mnie męczą plecy na dole i kość ogonowa pobolewa [emoji57] w końcu wybraliśmy tez imię, będzie Franek [emoji4][emoji4] z wyprawka powoli do przodu, jutro mi przyjdzie ręczniczek z kapturkiem, taki przenośny przewijak nieprzemakalny i prawie ostatnie ciuszki w rozmiarze 56, jeszcze muszę tylko zamówić pare pajacyków bo mam 2 w rozmiarze 56 [emoji6] a jak u Ciebie z wyprawka? Czytałam tez ze sie stresu najadłas z ta krzepliwością, ale póki co chyba Ok?
Powiem Ci, ze ja to juz nie wiem w które badania mam wierzyć, za każdym razem jak robię w innym labo to mam inne wyniki [emoji85] w diagnostyce hemoglobina w normie, w płytki krwi za nisko. W innym znowu hemoglobina poniżej normy a płytki w normie [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katarina91 slicznie imie[emoji5]po mlim Dziadziusiu[emoji4]
Oj stres dlalej jest ale staram sie byc spokojna.
Natomiast latwo nie jest[emoji53]
Wyprawka hmmm w sumie ciagle cos kupuje ale musze usiasc i kupic te wszytskie rzeczy kosmetyczne dla mnie i niuni n gemini.
Gdzies kiedys mialam liste,mam nadzieje ,ze ja znajde[emoji4]
A tak to mebelki wybrane,trzeba zamowic ,jechac do ikei w weekend po komode i powolutku liczyc ubranka i dokupic co trzeba ale ubranek w sumie mam sporo.
Nie mam np wanienki,przewijaka,laktatora ,bujaczka itd itp,no i mysle ,ze w listopadzie /ew pocztakiem grudnia wszystko chce miec,wlacznie z prezentami swiatecznymi[emoji4]
Mialam teraz duzo na glowie wiec nie bylo czasu o tym myslec ,ale moze na dniach sie u nas uspokoi[emoji4]
Robisz to usg 3 prenatlne?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)

Chyba nie muszę tłumaczyć swojej nieobecności na forum?
Za gęsta atmosfera tu była, więc wolałam przeczekać ;)

@Funia90 i @Katarina91 dziękuję za wywołanie :)

@Funia90 mamy się dobrze. :)
U Nas z wyprawką też jeszcze kiepsko. Nie mam nic więcej oprócz
- smoczka
- płatków bawełnianych
- patyczków do uszu
- krem do pupy
- płynu do kąpieli
- paczki husteczek nawilżających
- soli fizjologicznej
Także ja też jestem w czarnej d...e :D
Ale pamiętaj, że w kupie raźniej :D

Ja mam znowu za rzadką krew. To zapewne skuli tej mojej anemii.

@Katarina91 rośniemy z Julcią, chociaż na wadze znowu mam kilo mniej :D
Wszystko idzie na Julkę ;)

@...Margotka9022... jak się czujesz?

@Katarina91 i @Funia90 @...Margotka9022... czułyście już skurcze przepowiadające?

Idę dziś odebrać wyniki co diabetolog mi zlecił, ciekawe co taw wyszło.

Wrzucam zdjęcie brzuchatkowego domku :)
2017-11-02 06.59.24.jpg
 

Załączniki

  • 2017-11-02 06.59.24.jpg
    2017-11-02 06.59.24.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 79
@Calineczka24 piekny brzuszek.
@Funia90 współczuję Ci tych stresów, ale wierze ze będzie dobrze. Dobrze, ze wszystko kontrolujesz,bo z lekarzami to jest różnie.
Ja dzis wypilam pierwszą porcje ziolek, ohydne, ale czego sie nie robi... jutro 3 dc ide zrobic badania. I tak sobie wymyslilam FSH, LH, Estradiol, prolaktyne, TSH. Ma ktos cos do dodania. Dziewczyny, ktore w ostatnim czasie, (czytaj. 2 lata wstecz,) badaly prolaktyne, robilyscie tez to badanie po obciazeniu?, czy tylko na czczo?
 
reklama
Do góry