reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@hona w takim razie czas zacisnac kciuki za Ciebie[emoji5]oby nie przylazla[emoji4]
Co u mnie hmm latalam caly pt i poniedzialek po lekarzach,genralnie trafi jakos dziwnie ale kazdy mowi ,zeby narazie sie az tak nie martwic tylko obserwowac wiec tak tez sie stram[emoji4]

@roki_1991 super [emoji5]gratuluje

@Marika92 noo pieknie[emoji7]moj gin rekomenduje clexane,mowi ,ze neoprain to niby to samo ale gorsze:/

@zosiak zobacze spbie ta joge dla kobiet w ciazy[emoji5]

@mififi04 to kciuki i za Ciebie[emoji5]


Dziewczyny to moje aptt jest szalpne co najmniej wczoraj wynik 28 sek czyli 2 sek lepiej,ale nie wiem czy to nie dlatego,ze zawsze mialam pobierana krew po ok 9-10 godz od zastrzyku a teraz po jakis 6 .
Albo zadzial czosnek ,cebula ,imbir i ananas.
W kazdym razie bede kontrolowac,gin kazal sie az tak nie martwic.
Ale i tak sprawdzac bede[emoji4]nie bylabym soba


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? W obliczu zbliżającego się święta... ja na przekor wracam na do żywych :D
Wraz z orkanem Grzegorzem dopadla nas wszystkich grypa żołądkowa. No jakas masakra... pierwsze Karol ale prawdopodobnie przez to że był szczepiony to 3x zygnal 1xpuscil baka i przeszło :) . .. a my ze staruszkiem dwa dni później na zmianę- góra-dół, do tego drgawki i potworna temperatura bo miałam 39 nie do zbicia.. w tym wszystkim jeszcze malutki złapał i juz był komplet... a był taki nieznośny ze ja po ścianach chodziłam. Zatem trochę przeszlo i wracam do żywych :* no i do was ♡

@marika super wiadomości. Nie chce ci absolutnie w głowie mieszać ale ja bym też brała clexan i metyle bo jak już mi nic nie pomogło to wszystko stawiałam na jedną kartę. Moja gin o metyle chyba nie wiedziała no ale przy niej 4x poroniłam wiec nie czułam obowiązku z nią tego konsultować

@roki_1991 nieustające kciukasy
 
@Funia90 uwielbiam ta dziewczyne ma tyle spokoju i optymizmu przejrzalam nawet jej filmiki jak opowiadala o wyjezdzie do Indii na kurs jogi bo jest trenerem powiem Wam ze te cwiczenia Chodakowskiej i Lewandowskiej nie przrmawiaja do mnie a joge zdecydowanie lubie teraz tam sa rozne te filmy joga hormonalna tez;)
@Marika92 niestety ja Ci nie pomoge ale tez bralabym claxene a jesli cjodzi o metyle to zrob jak Ci serce podpowiada tylko na lekarzy tez trzrba uwazac nie jedna juz przejechala sie na tym. Sprawdzalam sklad tej pregny no i mi by napewno nie pasowalo widzialam ze tam jest zelazo a ja znowu mam nadmiar zelaza lekarze przepisuja w ciemno nie wiedzac czego Ci potrzeba. Nie widzialam tez w pregnie rzadnej z wit B wiec jak dla mnie to albo prenatal uno albo metyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej wszystkim. Wpadlam pogratulowac nowo zafasolkowanym i wyslac wszystkim starajacym sie moje mocno zacisniete kciuki za was, przesylam wam moc najlepszych mysli, niech wkrotce kazda z was nosi dodatkowe serduszka pod swoim sercem.

Ja przezylam szpital, wywolanie poronienia ktore trwalo 3 dni i jak mozna sie domyslic bylo bolesne nie tylko fizycznie jak i emocjonalnie. Nie wchodze w szczegoly, bylo ciezko ale mimo wszystko na ten moment nie zaluje swojej decyzji, czuje sie silniejsza dzieki temu doswiadczeniu.
Od tygodnia zazywam leki na depresje ktore tez wspaniale pobudzaja apetyt wiec troche sie uspokoilam i zajadam sie, waga przestala spadac, mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie o wiele wyzsza.
Starania sa odlozone na conajmniej pol roku a co bardziej prawdopodobne nawet i rok. Potrzeba mi aby antydepresanty dobrze zadzialaly, zeby moj organizm doszedl do siebie tez fizycznie. Ale co tak naprawde bedzie za te pol roku czy rok... tego nie wie nikt.
Forum musze odinstalowac bo o ile ciesze sie ogromnie ze szczescia tych szczesliwych mam to widzac fora majowe i czerwcowe moje rany na sercu krwawia na nowo i wracaja przykre momenty... musze dac sobie czas.
Dziekuje wam wszystkim za wszystkie slowa wsparcia. Wroce na pewno, pewnie juz wtedy wiekszosc z was sie stad przeniesie na inne watki :) ale wroce. Trzymajcie sie wszystkie i kazdej powodzenia!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry