reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Katarina91 ja po ciemnym chlebie mam wysoki cukier. Ostatnio zjadłam 3 kromki z wędliną i cukier po godzinie 198

@Frezja_1 Czyli nie jeść tych Grześków jak cukier po godzinie ok? Ja to nie mam takiej wiedzy jak Ty, więc będę wdzięczna jak mi opowiesz więcej w tym temacie :)

To faktycznie wysoki [emoji33] jak masz taki wysoki po posiłku to pędź szybko na spacer, ponoć aktywność fizyczna zbija cukier [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To faktycznie wysoki [emoji33] jak masz taki wysoki po posiłku to pędź szybko na spacer, ponoć aktywność fizyczna zbija cukier [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jem ciemnego chleba, zaczęłam jeść chrupkie pieczywo, ale też zjem 3 kromki z ogórkiem zielonym i cukier 139 czyli jakbym zjadła 4 to pewnie już by było wysoko.
Nie wiem już sama co ja mam jeść na śniadanie.
 
@AgaB33 @Ewarut kochane bardzo życzę Wam ciąży i abyście nie musiały długo czekać, ale sama po sobie wiem że w momencie kiedy wyszukiwalam sobie objawy to nic nie bylo :/ ostatnia ciążę jakoś czułam wewnętrznie ze się udało i tak samo ze nic z niej nie będzie niestety ... chyba matki mają takie coś w sobie . Musicie uzbroić się w cierpliwość , bo im bardziej się nastawia tym bardziej nie wychodzi i większe rozczarowanie . Sama przeszłam przez ten etap i wiem jakie to trudne ale trzeba zyc normalnie codziennym życiem i tak samo nie traktowac staranek jako mechanizm zapłodnienia a czerpać radość z sexu bo to też blokuje wszystko . Szczególnie nasza głowa tutaj działa .
Jak mi się udało przezwyciężyć sama siebie ( co ja byłam napalona na ciaze strasznie) i odpuścić to wszystko zdać sie na wolę Bożą Wam też się uda .
I niedługo będziecie sie cieszyc 2 kreskami ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 ale dla mnie to nie problem. Nie uda się teraz to uda się za miesiąc i tyle. Tylko wszelkie znaki mi wskazują na tak noi ta niepewność. Chcialabym wiedzieć po prostu bo cierpliwość nie jest moją mocną stroną. No i aby wiedzieć jak żyć. No ale do niedzieli już wytrwam w postanowieniu poprawy

Teraz się zastanawiam czy całkiem nie wywaliłam pieniadzy dziś bo sniadanie ok 8 jadłam a 1,5h potem badanie. Bo tak tym hcg sie sugerowałam że nie trzeba być na czczo a przecież nawet tarczycowe na czczo soę robi. No i w necie piszą że progesteron na czxzo. A robiłam jeszcze homocysteine i kwas foliowy. I to jest przykład na to jak wyrzucić 123zł do kosza
 
Nie jem ciemnego chleba, zaczęłam jeść chrupkie pieczywo, ale też zjem 3 kromki z ogórkiem zielonym i cukier 139 czyli jakbym zjadła 4 to pewnie już by było wysoko.
Nie wiem już sama co ja mam jeść na śniadanie.

Ja wlasnie zmierzyłam cukier i miałam 98 [emoji6] wiec ciemne pieczywo mogę jeść, chociaż tyle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AgaB33 nie wiem, czy ma znaczenie, ze na czczo, ale juz doczytalam, ze Ty juz wiesz. Rzeczywiście szkoda kasy, jak badania niewiarygodne. Najtaniej to zakupic testy ciazowe ewentualnie owulacyjne na allegro, kosztuja mniej niz 1 zl za sztuke.
Czyli jestes 5 dni przed @, to progesteron ma juz swoj szczyt za soba i moze juz spadac, tak czy tak endometrium bylo obiecujące wiec wszystko moze sie zdarzyc i życzę Ci, by sie zdarzylo to co najlepsze.
@Calineczka24 @Katarina91 uwazajcie na ciemne pieczywo, bo jest duzo oszukanego tzn. pseudo grahamki, a tak na prawde to biale pieczywo zabarwione melasą, czy czyms w podobie i ma czesto w skladzie słód jęczmienny i po tym cukier moze windowac, ale prawdziwy graham powinien byc ok.
Z grzeskami to lepiej ostrożnie :)
 
Do góry