reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję wam bardzo za ciepłe przyjęcie.Wiem że to natura zadecydowała..zawsze Bylam silna kobietą i staralam się nie łamać,ale teraz już mnie to przerasta. Zwłaszcza że ten cały rok jest dla mnie okrutny,najpierw choroba poważna mojego syna i szpital,latem zmarly mi dwie bliskie osoby z rodziny w przeciagu 2 tygodni, potem też śmierć u mnie w pracy, i już myślałam że w końcu coś dobrego mnie spotkało..no ale niestety: -( jakieś straszne fatum. Jestem teraz na zwolnieniu i staram się to jakoś wszystko poukładać, na szczęście mam dzieciaki dla których musze się trzymać. Los bywa niesprawiedliwy...
 
reklama
Jutro się odniosę; *

Kochane czytajcie sobie czasami jeśli macie wiarę w sobie ta nowennę... nie narzucam Wam , ale mi pomaga
Nie bierzcie mnie za nawiedzona ale ja tym teraz staram się żyć i jest mi dużo dużo lżej naprawdę...
Czasmi wszystko nam się wali na głowę, a szukać daleko nie trzeba polecam Wam ;*
Link do: Akt oddania - Grupa Modlitwy Wstawienniczej św. Łukasza
 
@Marika92 ogromne buziaki dla Ciebie , teraz wszystko juz bedzie dobrze;) ciaza to super stan ale po stracie stresujacy ale zazdroszcze bycia w ciazy, mi lekarz zlecik jeszcze kilka badan i po następnej@ mamy sie zaczac sie starac:) @alla31 witam i ja:) identyczny przypadek jak u mnie tylko ja jeszcze nie mam dzieci:( 12.09 stracilam ciaze, po 28 dniach wrocila@ i po kolejnej lekarz pozwolil sie starac:) nie wiem niestety co moglo spowodowac te sytuacje:( mam jedno przeciwcialo anty ro ale ono zagraza juz starszemu plodowi i trzeba monitorowac jak bije serduszko. Teraz jak bede w ciazy gin mi wprowadzi acard i heparyne chociaz sporo badan na krzepliwosc jakie zrobilam sa ujemne ale tyle tych badan jeszcze mozna zrobic, a przy takiej stracie czesto wprowadzaja takie leki chyba na wszelki wielki...
 
Dziewczyny no owulacyjny jest pozytywny hmm w 26dc?? Nawet nie jeden tylko dwa różne testy Ciekawe, ciekawe... Chyba dokupie ciążowych bo jeden w domu mam tylko a tu się wszystko w weekend rozgrywac w sumie będzie bo planowo @ w niedziele

@roki_1991 trzymam kciuki za Twój wynik ;-) uśmiech na ustach mi się pojawia jak o Tobie pomyślę. Też taka miła niespodzianka. Będzie wszystko dobrze, musi tak być!!!

@Marika92 byłaś na tej krwi? Kurcze nawet nie wiesz jak się cieszę Twoim szczęściem. Jesteś niesamowicie pozytywną osobą. A skoro masz tyle miłości i cierpliwości do obcych dzieci to do swoich to Ty bedziesz cudowną maną. Z całego serca Ci tego życzę.

@Olasec a jak tam Twoje samopoczucie? Dajesz radę?

@mamcia2014 gdzie znikłaś?

@alla31 a jak dużych masz chłopaków?
 
Ostatnia edycja:
@AgaB33 żyje. Rano nawet nie jest tragicznie. Ale po południu i wieczorem to dramat. Wczoraj miałam gości i ledwo siedziałam i tak mnie ciągle szarpało, że mi wstyd było. Dziś deszcz nie pada to pójdziemy z małym na pole:)

Aga myślisz, że Ci owu się przesunęła czy może ciąża i na teście owu wychodzi? Kup testy ciążowe:)
 
@Olasec pewnie wszelkie metody wujka google na mdłości masz już przetestowane? Na mnie dobrze działało jedzenie migdałów.
Owu tak późno chyba już nie. Przed ciążą cykle 28dni jak w zegarku ponporonieniu już dwa cykle i oba pięknie 28dni. Także na niedziele spodziewam się @. Beta wczoraj poniżej progu ciąży. Także test chyba zrobię w ndz jeśli @ nie przyjdzie. A owulacyjny dziś zrobiłam z ciekawości no i dużo ich mam ;-)
 
@AgaB33 test ciazowy powinien cos pokazać na9 dni po owulacji, ale u Ciebie pokazywały później, wiec sama zadecyduj czy robic. Albo siadaj do neta i zamawiaj kurierem z allegro to jak teraz zamowisz, moze na jutro będą ciazowe i bedziesz mogla sprawdzac codziennie.:)
@mamcia2014 zasiedziala sie u tesciowej. A ja Ci chcialam powiedziec, ze mam -1,5 kg :)
 
@Frezja_1 to ciekawe. Może ja jakoś kiedy indziej mam owu, nie na środku cyklu... Dla mnie ta biologia jest zbyt skąplikowana ;-) ja prosty matematyczny umysł jestem.
No i @mamcia2014 znikła i nie ma się komu pochwalić ;-) ja walczę z wagą no to może Cię trochę podopinguje. 1,5kg to bardzo ładny wynik. Dużo chcesz zrzucić?
 
Cześć dziewczyny :) widzę że zamawiacie na allegro. Które testy byście poleciły ? Ja zawsze kupowałam w aptece jakoś nigdy nie odważyłam się kupować na allegro. Dziś idę na pierwszą wizytę po zabiegu więc mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i niedługo będziemy mogli się starać o dzidzi.
Anja93 co u ciebie ?
Marika92 bardzo ci gratuluję :)
 
reklama
@AgaB33 ja mam jeszcze do zrzucenia 2,5 kg, ale wiem, ze bedzie ciężko. Początki są latwe, a pozniej organizm przestawia sie na mniejsza ilosc paliwa i oszczedza kalorie. Ale i tak jestem zadowolona z efektu.
@membaris ja zamawiam paskowe za mniej niz 1 zl. Za sztuke. Zawsze bralam wieksza ilość, bo wiadomo, ze trzeba zaacic za przesyłkę, te ciążowe takie z niebieska koncowka chyba o czulosci 10 i do tego mozna od razu wziąć owulacyjne. Ja polecam te ciążowe. U mnie ciąże pokazywały na kilka dni przed @, a jak nie ma ciąży to negatyw.
 
Do góry