reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Poniedziałkowo:)

A właściwie to prawie Wtorkowo.
Co słychać u Was??? Za zaczęłam leki i mam nadzieję że szybko zaczną działać. Endo i Gin zgodnie potwierdzili że jak chcemy to możemy zaczynać z działaniem, trochę pracy więc przed Nami. W październiku wybieramy się na wakacje w jakieś ciepłe miejsce (jeszcze nie wiem jakie) to będą warunki :)
Jesteśmy w punkcie wyjścia i nie wiadomo co przed Nami. Dziwne uczucie, niby tak samo jak ostatnio ale o ile inaczej. dostaliśmy konkretny bagaż doświadczeń i emocji przez ostatni czas............................i nic już nie będzie takie samo.
Pozdrawiam :)
 
reklama
post_ptaszyna - powodzenia, trzymam kciuki,żebyś się zafasolkowała...wierzę,że wszystko będzie dobrze...
pozdrawiam ciepło
 
Witajcie
szukam lekarza dobrego lekarza gina który poradziłby mi co mam robic tzn jakie badania itd.Proszcie pomóżcie musze cos ze soba zrobic.Dla niewtajemniczonych jestem po 2 poronieniach w ciągu 7 miesięcy.Jak narazie opłakuje swoje dzieci ale myśle juz o badaniach i jaknajszybciej powrócic do zdrowia przynajmniej fizycznego.....
 
Witaj Ewulka,
a skąd jesteś, bo za nic w świecie nie mogę tej informacji znaleźć...ja mogę polecić mojego ginekologa,który przyjmuje w Skawinie i w Jaworznie ( ja jeżdżę do Skawiny)...więcej informacji mogę udzielić na jego temat, jeśli będzie Ci odpowiadała odległość...pozdrawiam ciepło i ściskam...jestem z Tobą...
 
badania ...po poronieniu ja miałam takie:
toxpolazmza IGg i IG m(ja miałam podwyzszone , wiec znalazłam powod poronienia)
cytomegalia to samo obydwa
rózyczka to samo oby dwa
no i hormony tarczycy TSH i FT 4
to jest moim zdaniem i mojego lekarza podstawa po poronieniu jesli planujesz ciaze
jest to nie mały koszt bo okolo 200-300 zł zalezy gdzie robisz
 
agusia9915 rację masz Ja poza tym miałam : chamydia;mykoplazma,ureaplazma. oprócz hormonów Tarczycy jeszcze przeciwciała no i hormony :testosteron i prolaktyna.
ewulka123
To taka podstawa którą lekarz powinien zlecić (ale wiem że większość lekarzy unika).
Jak ci wyjdzie coś z tego to będziesz miała odpowiedź. Jesli nie to można szukać dalej.
Ja znalazłam dobrego gina ale w Krakowie . Nie wiem skąd jesteś ???
Trzymaj się kochana i działaj. nie wolno Ci tracić wiary. wiem wiem że to nie takie easy no ale duża ilość pracy pomaga (sprawdziłam) i odrywa choć na chwilę od tego koszmaru.

jm80 :0 dzięki, będziemy robić co w naszej mocy:)

pozdrawiam
 
Ewulka powiedz skąd jesteś. Ja już powoli dochodzę do siebie chociaż na początku nie było łatwo. Ja jestem ponad dwa tygodnie po łyżeczkowaniu.Miała wynik histopatologiczny wyszło tylko że byłą ciąża, cytologię, toxoplazmozę, różyczkę, cytomegalię i tez przeciwciała antynukleinowe (nie wiem czy dobrze napisałam), ale na te wyniki czekam. Będą w przyszłym tygodniu. Na kontroli lekarz powiedział, że juz wszystko wróciło do normy zagoiło się i po @ mogę znowu próbować i teraz wierze że nam się uda.
Moja sasiadka własnie dzisiaj wróciła ze szpitala po porodzie z dzidziusie, fajnie ma co? Koszmar. ale co trzeba to przezyc i miec nadzieję że będzie dobrze.
 
Jestem z krakowa ale mogę i jechac do innego miasta ważne aby był dobry i sprawdzony.W szpitalu powiedzieli abym zrobiła koniecznie badania bo one powinny coś wykazac na histopatologię czekam az minie 2 tygodnie.Mój lekarz po pierwszym poronieniu nie chciał mi dac skierowan na badania i załuje ze sama nie zrobiłam ich na własny koszt.Teraz zrobię wszystko aby wykryc jak sie będzie dało oczywiście przyczyny. Z następnym dzieckiem muszę i chcę poczekac min 6 miesięcy.Ciało moje musi odpocząc od tego wszystkiego nie mówiąc o psychice która miała ostatnio dośc wstrząsów jak dla mnie.Pozdrawiam
 
ewulka123 bardzo mi przykro. Ściskam Cię mocno.
Jeśli chodzi o lekarza to ja nie za bardzo po mogę ponieważ znam takich, którzy nie zlecają badań po poronieniach (twierdzą, że po trzecim jest sens je robić :wściekła/y::-().

Badania które robiłam prywatnie:
toxoplazmoza Igg, Igm , cytomegalia, hormon tarczycy

Trzymaj się.
 
reklama
Cześć dziewczyny!:happy2:
Byłam w poniedziałek i środę w pracy... pomóc wdrożyć się nowym dziewczynom i zanieść L-4. Bardzo było mi miło:biggrin2:. Odwiedziłam wszystkie zespoły i wszędzie było wesoło!:cool:

ewulka123 - nie znam niestety żadnych konkretnych specjalistów. Ja chodzę w Lubinie do lekarza. Na USG genetyczne jeżdżę do Wrocławia. Badania, jakie miałam robione to, toksoplazmoza, cytomegalia i przeciwciała antykardiolipinowe. Nic nie wykazały.
Ściskam Cię mocno!

post_ptaszyna
- owocnych starań zatem życzę!
JoannA25, aneta23, daga.p., tolka23, ewa33, Antila, cfcgirl, muffy, platynowa, Gabi, fogia, Tylka - gdzie Wy jesteście???

Pozdrawiam Was gorąco dziewczyny!
 
Do góry