reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ewulko kochana...:-:)-:)-:)-:)-:)-( ja też płaczę razem z Tobą...nie wiem co napisać... jak będziesz chciała pogadać to czekam...

[*]
[*]
[*]
 
reklama
Trzymaj się ewulko, nie wiem, jakie słowa są odpowiednie w takich chwilach!!! Pamiętaj, że tu jesteśmy jeżeli będziesz nas potrzebowała.
[*]
[*]


Ja nadal czekam, co będzie ze mną. Od wczoraj mam bewzględny nakaz leżenia i większą dawkę duphastonu. Plamienie nie chce się uspokoić. Raz niby lepiej, a zaraz potem znowu różowy, paskudny śluz. Jak nie będzie po tym lepiej, to w poniedziałek mam się stawić w szpitalu. Wczoraj po południu miałam drugie usg i z Dzieckiem było wszystko dobrze. Nie wiem dlaczego tak jest, ale bardzo, bardzo się martwię.
 
Ewulko strasznie mi przykro, nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co teraz czujesz.......
[*]
[*]
 
Ewulko
Tak mi smutno i przykro. Trzymaj się Kochana i przede wszystkim pojawiaj się na forum, jesteśy tu po to by się razem wspierać i być i rozumieć. Ech to życie takie czasem jest niesprawiedliwe. Jestem z Tobą myślami.
 
Ewulko tak mi przykro, czekałam od ciebie na wiadomość i naprawdę sądziłąm, że będzie dobrze. Nie miałaś plamień, nic Cię nie bolało.
To jest smutne, bardzo smutne. Ja miałam zabieg prawie dwa tygodnie temu. To jest straszne.
Nie poddawaj się kochana, może kiedyś nam się uda.Podnieś się cieszmy się że mamy już po jednym dziecku na inne dziewczyny nikt w domu nie czeka. Ale wiem to jest bezsensu pocieszenie. Jak dobrze wiesz ja tez pragnę drugiego dziecka, bardzo.
 
Ewulko jest mi bardzo przykro z powodu nieszczęścia jakie cię spotkało.Wież mi wiem co czujesz , rok temu w kwietniu też miałam zabieg. Moja ciąża obumarła w 8 tyg.(dowiedziałam sie o tym będąc w 13 tyg) najgorsze jest to że nic nie zapowiadało tej tragedii,żadnych objawów.Bardzo to przeżyłam.Postanowiliśmy starać się jak najszybciej o dzidziusia co dało mi zapomnieć o tragedii. Trzy miesięczne czekanie na zielone światełko było dla mnie wiecznością.
Dziś jestem szczęśliwą mamą 2 miesięcznego synka i nie wyobrażam sobie innego życia.
Trzymam kciuki za wszystkie walczące o swoje maleństwa mamy.
[*]
[*]
[*]Mama Aniołka 25.04.2006
Wierzę, że jesteś, że gdzieś tam istniejesz
i że rozumiesz dlaczego.
Wierze, że nic się bez celu nie dzieje
tyle spotkało nas złego.

żyję nadzieją ,że znów się spotkamy
a wtedy światu wybaczę.
żyję nadzieją ,że nie brak Ci mamy
nie mogę myśleć inaczej.

Niewiele tek czasu nam było dane,
zaledwie kilka tygodni.
To jakby nuty raz tylko zagrane,
fragmentu Twojej melodii.

Lecz ja nauczyłam się ich na pamięć
i będę po cichu nucić,
czasami tylko mój głos się załamie
bo wiem ,że nie możesz wrócić.
 
reklama
Ewulko - Twój Aniołek jest teraz z Naszymi Aniołkami...One są w Niebie dla Niego...a My tutaj jesteśmy dla Ciebie...jest mi bardzo smutno z powodu tego, coWas spotkało...płaczę razem z Tobą...mam nadzieję,że to już ostatni raz w smutku...następnym razem już tylko z radości...


[*]
 
Do góry