reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bananowiec super nowina ogromnie się cieszę ;)

A ja idę obudzić małego co za dużo to nie zdrowo zje coś i pójdziemy na spacer. Dziś pewnie polata dłużej po kąpieli.
 
reklama
@Nusia123 zrobią usg i wszystko się wyjaśni. :) Póki co nie ma się co stresować na zapas :)
@Bananowiec gratulacje ! :)

Dziewczyny jestem już po wizycie. Niestety zdjęcia dzisiaj nie dostałam. :(
Na pewno po kolejnej wizycie zobaczycie zdjęcie dzidziusia ;)
Lekarz powiedział, że łożysko jest nisko i mam nie hasać, wypoczywać.
Ostatnio mówił, że łożysko jest ładnie przyklejone do ściany macicy a dziś mi mówi co innego :(
Powiedział, że za 4-6 tygodni powinno się podnieść.
Serduszko biło a to najważniejsze :) :)

Następną wizytę mam 17.08 :)
 
Hej Ciocie [emoji1]

20170720_174750-1.jpg



Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170720_174750-1.jpg
    20170720_174750-1.jpg
    58,6 KB · Wyświetleń: 285
Witajcie!!! Ostatnio na forum byłam gdzieś w październiku, choć czasami Was podczytywałam. Ja dokładnie rok temu straciłam moją Kruszynkę. Trochę czasu minęło i na nowo rozpoczęliśmy staranka. Niestety @ dziś przyszła miałam nadzieję do końca że jednak może uda się. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie. Serdecznie pozdrawiam
 
U lekarza wszystko dobrze. O usg nie musiałam się nawet prosić. Nie wiem ile dzidziuś ma cm ale odpowiada 9t6d czyli jest dwa dni do przodu. Widziałam jak się rusza [emoji7][emoji7] Kolejna wizyta 17 sierpień ale wcześniej 7 sierpnia prenatalne :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U lekarza wszystko dobrze. O usg nie musiałam się nawet prosić. Nie wiem ile dzidziuś ma cm ale odpowiada 9t6d czyli jest dwa dni do przodu. Widziałam jak się rusza [emoji7][emoji7] Kolejna wizyta 17 sierpień ale wcześniej 7 sierpnia prenatalne :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści [emoji3]
Witajcie!!! Ostatnio na forum byłam gdzieś w październiku, choć czasami Was podczytywałam. Ja dokładnie rok temu straciłam moją Kruszynkę. Trochę czasu minęło i na nowo rozpoczęliśmy staranka. Niestety @ dziś przyszła miałam nadzieję do końca że jednak może uda się. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie. Serdecznie pozdrawiam
Witaj, szkoda, ze @Przyszła ale my sie tu nie poddajemy i walczymy dalej [emoji38]
 
U lekarza wszystko dobrze. O usg nie musiałam się nawet prosić. Nie wiem ile dzidziuś ma cm ale odpowiada 9t6d czyli jest dwa dni do przodu. Widziałam jak się rusza [emoji7][emoji7] Kolejna wizyta 17 sierpień ale wcześniej 7 sierpnia prenatalne :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
No to super wieści :)
To wizytujemy razem :)
 
reklama
@calineczk24 super ,ze wszystko dobrze[emoji4]oszczedzaj sie ,lozysko ma jeszcze czas[emoji5]

@...Margotka9022... coz za slodkosci[emoji7]gratulacje[emoji5]

@Marti2206 przykro mi ,ze przylazla @ ,ale nowy cykl juz sie zaczal takze badz gotowa do dzialania[emoji5]ktory cykl sie staracie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry