reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mififi04 torbiel na pewno sobie pojdzie[emoji4]

@Olasec moze na urlopie sie uda[emoji16][emoji4]ja tez zawsze marzylam o coreczce ,ciekawe co nam wyjdzie ze staran po dwa razy dziennie[emoji16]

@Frezja_1 pomysl o tym ,ze w przyszlym roku pojedziecie w 4 na super wakacje[emoji4]
Ja natomiast bym sie z Toba zamienila i chcialabym juz sie wprowadzic do domu a jeszcze tyle przed nami[emoji849]chyba zdazymy pojechac jeszcze na wakacje zanim do tego dojdzie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
My w zeszlym roku pojechalismy na szczescie.majac w planach dzidziusia postanowilismy wyjechac.wiedzieliśmy ze bedziemy musieli zapomnieć o wakacjach przez kilka lat.ja z niemowlakiem raczej bym sie nie wybierala na wakacje, za dużo z tym zachodu,ale wole miec dzieci niz wakacje.coz nie mozna miec wszystkiego :-) :);).
@Funia90 a wy z budowa na jakim jestescie etapie?
 
@Frezja_1 my zaczelismy we wrzesniu i jestesmy dopiero na etapie scian[emoji4]takze planowana przeprowadzka za jakies 3 lata dopiero,jeszcze przed nami morze roboty i wydatkow.

Ja mam nadzieje,ze moja dzidiza bedzie grzeczna i bedziemy mogli podrozowac albo ja jestem szalona[emoji23]ale juz zaplanowalam ,ze za rok we wrzesniu jedziemy na wczasy[emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia 3 lata to sporo czasu. Ale fajnie tak budować swój domu ;) ja wynajmuje w bloku.
Plany już masz na przyszły rok - szalona kobieta :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z moim maluchem pojechałam na wakacje jak miał 7 mcy i jeździmy co roku. Byliśmy samolotem i samochodem. Super jest [emoji3]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, jestem wlasnie po wizycie, ktora niestety nie przyniosla dobrych wiesci. Dzis 8t3d wg ostatniej miesiaczki, niestety w ciagu dwoch tygodni pecherzyk urosnal z 7 do 11 mm, cialko zolte ma 5,5 mm, zarodek prawie niewidoczny i nie ma akcji serca. Lekarz niestety nie daje nadzieji. Mowi, ze cialko za duze, ze ciaza nieprawidlowa i nic z tego nie bedzie. Kaze odstawic claxene, akard, luteine i duphaston, bo one tylko niepotrzebnie podtrzymuja ciaze. Jezeli samo sie nie rozpocznie w ciagu tygodnia mam sie zglosic do szpitala. To moje drugie poronienie (20.01.2017 byl pierwszy zabieg).
 
Hej dziewczyny, jestem wlasnie po wizycie, ktora niestety nie przyniosla dobrych wiesci. Dzis 8t3d wg ostatniej miesiaczki, niestety w ciagu dwoch tygodni pecherzyk urosnal z 7 do 11 mm, cialko zolte ma 5,5 mm, zarodek prawie niewidoczny i nie ma akcji serca. Lekarz niestety nie daje nadzieji. Mowi, ze cialko za duze, ze ciaza nieprawidlowa i nic z tego nie bedzie. Kaze odstawic claxene, akard, luteine i duphaston, bo one tylko niepotrzebnie podtrzymuja ciaze. Jezeli samo sie nie rozpocznie w ciagu tygodnia mam sie zglosic do szpitala. To moje drugie poronienie (20.01.2017 byl pierwszy zabieg).
Tak mi przykro [emoji52]
 
Hej dziewczyny, jestem wlasnie po wizycie, ktora niestety nie przyniosla dobrych wiesci. Dzis 8t3d wg ostatniej miesiaczki, niestety w ciagu dwoch tygodni pecherzyk urosnal z 7 do 11 mm, cialko zolte ma 5,5 mm, zarodek prawie niewidoczny i nie ma akcji serca. Lekarz niestety nie daje nadzieji. Mowi, ze cialko za duze, ze ciaza nieprawidlowa i nic z tego nie bedzie. Kaze odstawic claxene, akard, luteine i duphaston, bo one tylko niepotrzebnie podtrzymuja ciaze. Jezeli samo sie nie rozpocznie w ciagu tygodnia mam sie zglosic do szpitala. To moje drugie poronienie (20.01.2017 byl pierwszy zabieg).
@Olciaj strasznie mi przykro, to okropnie niesprawiedliwe.az brak mi slow, przytulam.
@Funia90 oczywiście, ze nie jesteś szalona.jest mnóstwo ludzi, ktorzy podrozuja z niemowlakiem. Ja po prostu wolalam z mniejszym brzdacem krotkie wyjazdy nad pobliski zalew,ale nikogo nie zniechecam.niektorzy potrafia sie tak zorganizowac ze maja cudowne wczasy z niemowlęciem i Tobie tego zycze. Dlczego planujecie wprowadzke dopiero za 3 lata? Dałoby sie to wszystko szybciej ogarnąć chyba ze chodzi o kasę,to rozumiem.
 
reklama
@mfifi04 też dziś przyszła do mnie małpka.

@Funia90 my pierwszy raz byliśmy na wakacjach jak Misiu miał 9 mcy się nad polskim morzem bo bałam się wyjechać na granicę z takim maluchem.
My też jesteśmy na etapie ścian a w przyszłym tygodniu mają robić syrop już się nie mogę doczekać przeprowadzki.

@Olciaj tak mi przykro. Może jeszcze nie wszystko przesądzone?
 
Do góry