reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mfifi04 też dziś przyszła do mnie małpka.

@Funia90 my pierwszy raz byliśmy na wakacjach jak Misiu miał 9 mcy się nad polskim morzem bo bałam się wyjechać na granicę z takim maluchem.
My też jesteśmy na etapie ścian a w przyszłym tygodniu mają robić syrop już się nie mogę doczekać przeprowadzki.

@Olciaj tak mi przykro. Może jeszcze nie wszystko przesądzone?
Przykro mi :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 odezwij sie kochana.jak sie trzymasz? Wiem, ze Ci strasznie przykro.mi tez sie nie udalo i tez mi przykro,ale wierze ze w przyszlym cyklu nam sie uda. Odzywaj sie bo brakuje nam Ciebie.
 
Hej dziewczyny, jestem wlasnie po wizycie, ktora niestety nie przyniosla dobrych wiesci. Dzis 8t3d wg ostatniej miesiaczki, niestety w ciagu dwoch tygodni pecherzyk urosnal z 7 do 11 mm, cialko zolte ma 5,5 mm, zarodek prawie niewidoczny i nie ma akcji serca. Lekarz niestety nie daje nadzieji. Mowi, ze cialko za duze, ze ciaza nieprawidlowa i nic z tego nie bedzie. Kaze odstawic claxene, akard, luteine i duphaston, bo one tylko niepotrzebnie podtrzymuja ciaze. Jezeli samo sie nie rozpocznie w ciagu tygodnia mam sie zglosic do szpitala. To moje drugie poronienie (20.01.2017 byl pierwszy zabieg).
Bardzo mi przykro :(:(
 
@Olciaj strasznie mi przykro[emoji20][emoji20][emoji20]mocno przytulam,nie opuszczaj nas.

@Frezja_1 taaa glownie kasa i czas bo moj M robi z tesciem po pracy wiec idzie wolniej[emoji4]

@Olasec my mielismy zalac strop do konca czerwca ale w zwiazku ze wszystkimi wydarzeniami sie jednak nie uda,teraz tez mielismy ten tydZien bez prac i tak ciagle cos.
Potem Tesciu wyjezdza na urlopik na dwa tygodnie ,takze mam nadzieje ,ze do konca lipca ,gora do polowy sierpnia bedzie strop[emoji4]w tym roku planowalismy dach i okna ale jak bedzie to sie okaze.
A Wy na ile jeszcze przewidujecie prace?pamietam ,ze w marcu tez bylysmy na podobnym etapie[emoji4]

@roxie123 kochana musi odsapnac i wroci ze zdwojona sila[emoji4]i pozytywna energia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olciaj strasznie mi przykro ze to Cię znowu spotyka:( byłaś na usg wczesniej czy to pierwsze badanie usg?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak @Katarina91 bylam na usg juz wczesniej. Na pierwszym zaraz jak zbaczylam 2 kreski, czyli jakos w 4t5d, ale wtedy jeszcze nawet nie bylo pecherzyka. Od razu bralam leki luteine, duphaston, akard, claxene. Pozniej w 6t3d, czyli dokladnie dwa tyg temu i pecherzyk mial jakies 7mm ale nie bylo widac cialka zoltego. Teraz cialko sie pojawilo, ale lekarz mowi, ze jest za duze i nie widac zarodka. Wiec odstawiam od dzis leki i czekam na poronienie. Od tygodnia zmeczenie odeszlo, piersi przestaly bolec i zmalaly. Wszystko wskazuje, ze niestety po raz kolejny sie nie udalo. Lekarz zaleca badania genetyczne (kariotypy, itd) oraz te wszystkie na przeciwciala antyfosfolipidowe, itd. Bo ze mutacje MTHFR mam to juz wiemy ale trzeba szukac dalej.
 
@Olciaj przykre to jest[emoji24]sama przeszlam to dwa razy wiec wiem co czujesz[emoji32]
Na zespol antyfosfolipidowy bierze sie wlasnie clexane i acard ,chyba nic wiecej.
Kariotypy dostaniesz po drugiej stracie na nfz,niech gin da Ci skierowanie a M wezmie od lekarza pierwszego kontaktu.
Jakie bralas teraz witaminy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 do końca września ma być już dach, okna pewnie w październiku może listopadzie i tyle póki co. Jak zima nie będzie bardzo mroźna to będziemy robić instalacje żeby na wiosnę ruszyć z wylewkami i tynkiem w środku. Planujemy na zimę za rok się wprowadzić. Generalnie podpisałam umowy o prad i gaz i o ile gaz mi podłączą do pół roku to prąd na plac budowy chcą podłączyć w listopadzie 2018 a docelowo do użytku w 2020 roku. Jak zobaczyłam umowę to mi się słabo zrobiło. Ja za rok chce mieszkać a oni dopiero prąd chcą podłączyć i to tylko w celu budowy. Brak słów. Jak będę mieć dach to będę żebrać o wcześniejszy przyłącz zwłaszcza, że mam słupa na działce, do którego nas podłączą.
 
Do góry