reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@katarina kciuki mam zacisniete[emoji4]

@Roxie oj tak teraz czekasz jak na zbawienie na ta malpe ale w nastepnym miesiacu bedziesz czekac na dwie kreseczki[emoji5]

Moja przyjaciolka urodzila wczoraj i zaprosila mnie na jutro do szpitala,zobacze malego slodziaka[emoji7][emoji7][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 ja też trzymam kciuki za jutrzejszy test [emoji110][emoji110][emoji110]
Mnie też się chyba @ rozkręci w końcu. Ile można czekać [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z kolanem akcja zaczela sie kiedy spadlam w ciazy z 3 ostanich schodkow w pracy. Prawa reka zlapalam sie balustrady i ucierpialo lewe kolano. Jak go przeforsuje to boli.zas ortopeda mowil ze jesli bedzie bolec to mnie czeka czyszczenie, dlatego jem galaretki i staram sie uwazac. :)

Funiu mam jeszcze 4 zastrzyki clexanu i przechodze na neoparin.


Za prenatal duo placilam ostatnio 40 zl w innej aptece byl po 55 tacy zdziercy.

Ostanio sprawdzalam moja apteczke i gdzies miedzy pudelkami lekow znalazlam cale opakowanie dupka, a nie biore go juz z miesiac :(

Ja poprosze bez zdjec, mam kilka nudzacych sie osob w "rodzinie" chyba rozumiecie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hajaml ojjj najgorzej jak sie ma wscibskie osoby w otoczeniu....grrr
To widze ,ze tez dopiero sie dowiedzialas o tym zamienniku,ja tez go wykupie nastepnym razem.
Teraz nie kupilam bo nie wierzylam tej babce na 100%,no i chcialam lekarza zapytac[emoji4]

@roxie bociek to na pewno dobry znak[emoji4]
My kiedys przejezdzalismy kolo sklepu gdZie sprzadawali krasnoludki do ogrodu i byly tez bocki,chcialam kupic i postwic w ogrodzie hahah(zartuje) moj sie smial[emoji16][emoji16][emoji16]ale swoja droga na starania zimowe jak znalazl ,mozna na parapecie ustawic zamiast kwiatkow[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry