reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czesc dziewczyny u mnie bez zmian jesli chodzi o starania, natomiast wcxoraj bolal mnie jajowod ten w ktorej mialam cp podejrzewam ze to moga byc zrosty w czerwcu ide zobaczyc z ktorego jajowodu mam owulacje :) jesli chodzi o zdjecie dziewczyny nie obrazcie sie na mnie nie chce zeby ktos z pracy z rodziny sie dowiedzial ze udzielam sie na forum po prostu duzo pisze i beda wiedziec wszystko a ktos moze to wykorzystac przeciwko mnie nick tez mam wymyslony bardzo Was lubie ale na te forum moze wejsc kazdy z funia nawet sie widzialysmypoznalam ja wlasnie po zdjeciu.​
 
czesc dziewczyny u mnie bez zmian jesli chodzi o starania, natomiast wcxoraj bolal mnie jajowod ten w ktorej mialam cp podejrzewam ze to moga byc zrosty w czerwcu ide zobaczyc z ktorego jajowodu mam owulacje :) jesli chodzi o zdjecie dziewczyny nie obrazcie sie na mnie nie chce zeby ktos z pracy z rodziny sie dowiedzial ze udzielam sie na forum po prostu duzo pisze i beda wiedziec wszystko a ktos moze to wykorzystac przeciwko mnie nick tez mam wymyslony bardzo Was lubie ale na te forum moze wejsc kazdy z funia nawet sie widzialysmypoznalam ja wlasnie po zdjeciu.​
Kochana będziemy mieć osobny wątek tylko dla nas ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, przepraszam za ciszę ale miałam dużo spraw na głowie i dobrze bo przynajmniej @ nie zrobiła na mnie wrażenia. W tym cyklu odpuszczam myślenie, nie liczę cyklu. Bo mimo wszystko w tym co byl to się nakręcalam za bardzo.

@Katarina91 jak sytuacja? ?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za wsparcie jesteście kochane :)

Gabriki słyszałam o przetrzepie macicy to inwazyjna operacja, po niej trzeba przez rok zażywać specjalny lek żeby przetrzep nie został odrzucony. Po roku robią in vitro. Koszty bardzo duże

Tak myślałam nad tym wszystkim i chyba będę próbować raz jeszcze zajść w ciąże pomimo ogromnego strachu. Jeśli bym nie spróbowała będę się obwinić ze mogłam a tego nie zrobiłam.W moim przypadku żadna decyzja nie będzie dobra, ale jakąś trzeba podjąć.
 
@margotka wlasnie jak dodalam post to doczytalam wyZej[emoji20]jestem w pracy i pisalam go godzine[emoji12]

Kurcze a liczylam na to ,ze moze sie nie rozkrecila....ehhh dobrze,ze chcesz odpuscic ,mysle,ze dzieki temu szybciej sie uda[emoji4]
Trzymam kciuki za ten nowy cykl[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia badania miałam robione jakiś miesiąc temu. Teraz po 2 poronieniu przysługują mi badania na nfz o to chce zapytać gin. A tak sama nie wiem w która stronę się kierować [emoji19]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Amfora bardzo dobre podejscie.
Tak jak mowisz jakbys miala w przyszlosci zalowac ,ze nie sprobowalas to lepiej zaryzykowac[emoji4]
Gdyby lekarz nie widzial cienia nadzeji to nie kazalby probowac [emoji4]
Jestesmy z Toba i trzymamy kciuki[emoji4]

@zosiak szczerze mowiac to bylam wtedy zaskoczona jak mi powiedzialas ,ze mnie rozpoznalas.
Przestalam czuc sie anonimowo[emoji4]
Ale na szczescie jestem prawdomowna i niczego dziwnego nie pisze wiec przynajmniej nie jest mi wstyd[emoji5]

@mififi ja mam kariotypy na nfz robione.czekamy dalej a zapiasalam sie 03 03 dzien po poronieniu.
A tak to nic wiecej mi nie dali[emoji20]
Ale walcz o swoje moze tobie sie uda.
Byleby termin nie byl odlegly.
Bo mi kazdy mowil ,ze to i tak ekspresem bylo.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry