reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak homocysyeina spada dzięki metylom. Są też naturalne metody jej zbicia :-) ja przeszłam też na dietę bezglutenowa.... Rada lekarza... Z poziomu ponad 15 zeszłym do 7.5 i teraz mam powtórzyć.
 
reklama
@agatush kochana ja z zasady unikam glutenu,ale taka calkowiecie bezglutenowa dieta wydaje mi sie trudna do utrzymania.
Rzezczywiscie tak rygorystycznie sie pilnujesz i pilnowalas?bo jednak gluten jest wszechobecny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agatush kochana ja z zasady unikam glutenu,ale taka calkowiecie bezglutenowa dieta wydaje mi sie trudna do utrzymania.
Rzezczywiscie tak rygorystycznie sie pilnujesz i pilnowalas?bo jednak gluten jest wszechobecny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo... Pilnuje mam zalecona dietę bg do końca ciąży... Jest to okropnie trudne zwłaszcza jak są święta i idzie się do kogoś bo praktycznie nic zjeść nie moge - no ok moi rodzice prEstawili się i gotują dla mnie osobno ale w innych miejscach albo nie jem albo zabieram coś ze sobą
 
@hona z jednej strony masz racje ,M jest zmeczony i inaczej wszystko przezywa i owszem ma prawo,ale mimo wszystko uwazam ,ze zwiazek powinien byc partnerski,przynajmniej ja chce taki miec i on tez powinien mnie wspierac i rozumiec a nie tylko ja jego[emoji4]
W koncu jakby nie patrzec to ja wiecej przechodze,psychicznie bardziej ,juz nie wspomne ,ze fizycznie to wszystko znosze.
Nie ma co ukrywac ,ze fizycznie kobieta na tym cierpi,to nie jest obojetne dla nas.
Rozumiem ,ze on potrzebuje czasu,w zwiazku z czym dzialam sama ,bo nie bede czekac az on sie otrzasnie.
Ale szczerze powiem ,ze wsparcie z jedo strony byloby dla mnie mile[emoji4]
Na szczescie ja sobie poradze ,dam rade ,dla dzidzi ,dla Nas i moze kiedys doceni moje starania.

@Roxie o 16 bede siedziala z zacisnietymi kciukasami.
Lekarze niestety blacho podchodza do badan po dwoch stratach,czego kompletnie nie moge zrozumiec chociazby dlatego ,ze same za nie placimy.
Mi tez lekarz powiedzial ,ze mam sobie kupic kwas foliowy i tyle,bo do niczego wiecej po dwoch staratach sie nie kwalifikuje.
Oni sami nic nie wiedza.
Jedynie skierowanie jakie wyzebralam to hormony i na moje pytanie kiedy mam je zbadac odpowiedzial ,ze w dowolnym dniu cyklu.
Zglupiec mozna.
Zbadalam dzis.13 dc ,widze sladowe ilosci sluzu plodnego wiec wynik bede oceniac w strefie okolowulacyjnej.
Ciekawa jestem ile mi wyjdzie
Ty @hona masz 10.72 a ja ostatnio w 18dc milam 0.2 to dopiero malo[emoji5]
@katarina tego niestety nie wiem,ale dziewczyny moze odpowiedza ,dzis badalam homocysteine wiec jakby cos kosztuje tylko 50zl [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia jeśli miałaś 0.2 to by oznaczało ze nie bylo w tym cyklu owulacji.
Co do diety to tez mislam zaproponowana bezglutenowa przez lekarza ale że byłam na nisko cukrowej IG to trochę się pokrywały i zostałam na tej o niskim indeksie IG. Myślę że to też pomaga :) i ja nie trzymałamam się tak na 100% :) ale z rozsadkiem
 
@agatush ja generalnie staram sie jesc zdrowo i glutenu unikam nie z fanaberii czy mody ale dlatego ,ze zwyczajnie zle sie czuje,aczkolwiek jak zaglebic sie bardziej to na prawde jest ciezko bo on jest niemal wszedzie,dlatego z jednej strony wspolczuje,dieta bez glutenu plus mdlosci ciazowe grrr ale czego sie nie robi dla dzidzi[emoji5]

@nafoczka badalam 18 dnia cyklu i wynik byl 0.2 norma przypadala mi na okres menopauzy ale co ciekawe ja wtedy zaszlam i bylam na monitoringu owu potwierdzona[emoji15]chyba jestem kosmitka[emoji86]hihi za to estradiol mialam wtedy duzo ponad norme [emoji15] nie wiem moze dlatego ciaza sie nie udala,pytalam lekarza powiedzial,ze raczej nie bo od poczatku bylam na lutce i potem na dupku.

Ja Wam powiem ,ze w ogole zaczelam zastanawiac sie nad sensem przyjmowania dupka ,lekarz ten na nfz powiedzial mi ,ze w zasadzie on pomaga tylko przy niewydolnosci cialka zoltego i nie jest potwierdzone,aby pomagal na cos innego.
I zastanawiam sie czy brac,w obu ciazach bralam,w pierwszej bo mialam torbiel na jajniku,a w drugiej ze wzgledu na plamienia no i wynik progesteronu z krwi.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agatush ja generalnie staram sie jesc zdrowo i glutenu unikam nie z fanaberii czy mody ale dlatego ,ze zwyczajnie zle sie czuje,aczkolwiek jak zaglebic sie bardziej to na prawde jest ciezko bo on jest niemal wszedzie,dlatego z jednej strony wspolczuje,dieta bez glutenu plus mdlosci ciazowe grrr ale czego sie nie robi dla dzidzi[emoji5]

@nafoczka badalam 18 dnia cyklu i wynik byl 0.2 norma przypadala mi na okres menopauzy ale co ciekawe ja wtedy zaszlam i bylam na monitoringu owu potwierdzona[emoji15]chyba jestem kosmitka[emoji86]hihi za to estradiol mialam wtedy duzo ponad norme [emoji15] nie wiem moze dlatego ciaza sie nie udala,pytalam lekarza powiedzial,ze raczej nie bo od poczatku bylam na lutce i potem na dupku.

Ja Wam powiem ,ze w ogole zaczelam zastanawiac sie nad sensem przyjmowania dupka ,lekarz ten na nfz powiedzial mi ,ze w zasadzie on pomaga tylko przy niewydolnosci cialka zoltego i nie jest potwierdzone,aby pomagal na cos innego.
I zastanawiam sie czy brac,w obu ciazach bralam,w pierwszej bo mialam torbiel na jajniku,a w drugiej ze wzgledu na plamienia no i wynik progesteronu z krwi.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia kwestia wyrobienia nawyków w kwestii glutenu. A co do dupka... Ja go brałam w 1 i 2 ciąży a teraz nie.....
 
@agatush a sprawdzalas poziom progesteronu? Z jakiego powodu lekarz nie kazal brac? Z reguly jest tak ,ze dupkiem lecza wszystko.
A wiesz mi chodzi tylko o to (moze to dziwnie zabrzmi) ,ze moze gdybym sztucznie nie podtrzymywala ciazy to skonczyla by sie szybciej.
Sama nie wiem...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Roxie123, mam pytanie odnoście T.Łozińskiego jak wrażenia z wizyty, decydujesz się na niego jako lekarza prowadzącego?
Ja na razie nie mam siły do działania, zmęczona jestem lekarzami i walką o dziecko...może jeszcze nie doszłam do siebie.
 
reklama
Roxie daj znać jak po wizycie.

Dzięki dziewczyny, dzis mi przyszły wit B6 i B12 z iherb, jestem zdziwiona ze tak szybko:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry