reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny też macie złość.zwątpienie ja widzę dziewczyny które palił w ciąży a mają zdrowe śliczne dzieci, gdzie tu sprawiedliwość ?
 
reklama
Mnie dzisiaj lekarz powiedział, że po poronieniu na pewno trzeba zbadać przeciwciała, ale nie mówił nic o szczepionce...

Własnie zaaplikowałam pierwszą turę tabletek... Wyję do księżca z rozpaczy :(
 
@agatush kochana sprobuje jakos dac sobie rade bez lekow,zyje nadzieja,ze i dla mnie wyjdzie slonce.
Czekam jak na zbawienie na badania i nastepna miesiaczke ,ktora ma pojawic sie przed wyjazdem na wakcaje i jesli bedzie oki to ruszamy ze staraniami,poki co probuje jakos sie zmeczyc w ciagu dnia zeby lepiej spac.
A mam teraz mnostwo pracy,wiec na brak zajec nie narzekam.
Aczkolwiek jak za jakis czas tak bedzie to bede musiala zaczac cos zazywac bo spie po 3-4 godziny i to z przerwami,nie wiem jak ja zyje w ogole.
Mysle,zw uspokoje sie tez troszke jak zobacze wynik bhcg 0[emoji20]
Dziekuje [emoji8]

@Patuska11 szlak mnie trafia jak to widze,a jest "tego " w mojej okolicy mnostwo...

W ogole odnosze wrazenie ,ze ciaza jest wszedzie ,poprostu wszedzie ...ehh

@gabrika trzymaj sie kochana,ja tez mialam poronienie farmakologiczne,nic nie bolalo ,oprocz mojego serca[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agatush kochana sprobuje jakos dac sobie rade bez lekow,zyje nadzieja,ze i dla mnie wyjdzie slonce.
Czekam jak na zbawienie na badania i nastepna miesiaczke ,ktora ma pojawic sie przed wyjazdem na wakcaje i jesli bedzie oki to ruszamy ze staraniami,poki co probuje jakos sie zmeczyc w ciagu dnia zeby lepiej spac.
A mam teraz mnostwo pracy,wiec na brak zajec nie narzekam.
Aczkolwiek jak za jakis czas tak bedzie to bede musiala zaczac cos zazywac bo spie po 3-4 godziny i to z przerwami,nie wiem jak ja zyje w ogole.
Mysle,zw uspokoje sie tez troszke jak zobacze wynik bhcg 0[emoji20]
Dziekuje [emoji8]

@Patuska11 szlak mnie trafia jak to widze,a jest "tego " w mojej okolicy mnostwo...

W ogole odnosze wrazenie ,ze ciaza jest wszedzie ,poprostu wszedzie ...ehh

@gabrika trzymaj sie kochana,ja tez mialam poronienie farmakologiczne,nic nie bolalo ,oprocz mojego serca[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie bolało? A ja mam mega bolesne skurcze... a dopiero 3 godz od pierwszej tury....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabrika wspolczuje Ci kochana,przed Toba trudne godziny.Trzymaj sie dzielnie.Ja rozumiem o jakim bolu mowisz,za pierwszym razem mnie bolalo tak,ze malo nie chodzilam z bolu po scianach.W dodatku zadne przeciwbolowe,nawet te dozylne,nie pomagaly.Pros o cos przeciwbolowego,obserwuj krwawienie,czy nie za mocne.Jestem z Toba kochana.

Wiecie,czasem sie zastanawiam,jak ludzie moga byc tak bezduszni.Pracuje z moja bratowa,jakis czas temu powiedzialam Jej ,ze nie wiem,co mam robic,ze praca fajna itd.,ale ja sie starzeje,a chcialabym,zeby mlody mial rodzenstwo.Wiec Ona na to:wiesz,no to prawda,nie robisz sie mlodsza,ale w tym wieku to wiesz,musisz byc przygotowana na to,ze urodzisz chore dziecko :errr::oo: Otworzylam buzie ze zdziwienia i pozalowalam,ze sie zwierzylam.A dodam jeszcze ,ze jest to dziewczyna,ktora kilka lat temu tez poronila,nie maja dzieci.Bylo mi tak cholernie przykro,smutno i wogole czulam sie do d...py.Jak tak mozna?
 
Gabrika wspolczuje Ci kochana,przed Toba trudne godziny.Trzymaj sie dzielnie.Ja rozumiem o jakim bolu mowisz,za pierwszym razem mnie bolalo tak,ze malo nie chodzilam z bolu po scianach.W dodatku zadne przeciwbolowe,nawet te dozylne,nie pomagaly.Pros o cos przeciwbolowego,obserwuj krwawienie,czy nie za mocne.Jestem z Toba kochana.

Wiecie,czasem sie zastanawiam,jak ludzie moga byc tak bezduszni.Pracuje z moja bratowa,jakis czas temu powiedzialam Jej ,ze nie wiem,co mam robic,ze praca fajna itd.,ale ja sie starzeje,a chcialabym,zeby mlody mial rodzenstwo.Wiec Ona na to:wiesz,no to prawda,nie robisz sie mlodsza,ale w tym wieku to wiesz,musisz byc przygotowana na to,ze urodzisz chore dziecko :errr::oo: Otworzylam buzie ze zdziwienia i pozalowalam,ze sie zwierzylam.A dodam jeszcze ,ze jest to dziewczyna,ktora kilka lat temu tez poronila,nie maja dzieci.Bylo mi tak cholernie przykro,smutno i wogole czulam sie do d...py.Jak tak mozna?

Lekarz powiedział mi ze nie mogę przeciwbólowych...

Czasem mam wrażenie, że tacy ludzie nie myślą co mówią... najlepsza metoda to olać to i robić swoje.

Ja nauczyłam się ze im więcej ludziom mowie, tym lepiej dla mnie... mam 2 przyjaciółki którym bardzo ufam, ale to by było na tyle...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu nie mozesz przeciwbolowych?

Co do takich ludzi,masz racje,pewne rzeczy lepiej zachowac dla siebie,a juz napewno trzeba uwazac komu sie co mowi.
 
Gabrika, myślami jestem z Tobą, bo równo dwa tygodnie temu też się zwijałam z bólu. Mówią, że przeciwbólowe hamują skurcze. Mam nadzieję, że szybko będziesz to miała za sobą. To jest straszne, ale tak naprawdę to pomoc medyczna dla nas...
Hona - ludziska chlapią bez sensu - czasami nie zdając sobie sprawy, że ranią. Mi bliska znajoma powiedziała, że bez sensu będę jeszcze próbowała, skoro obumarła ciąża świadczy o tym, że jakość moich jajeczek już nie ta (mam 40 lat). Czasami zdarzają się też "wtopy" towarzyskie z niewiedzy. Wczoraj od miłej i kochanej koleżanki dostałam.... "serdeczne gratulacje". Właśnie się dowiedziała, że jestem w ciąży :( Pracuję z 40 osobami i mam jakieś poczucie, że jak część z nich mi mówi, że ładnie wyglądam, w domyśle jest "ciąża ci służy" - dzisiaj miałam to non stop. Paradoksalnie pierwsze zwolnienie z "B " zaniosłam po poronieniu i stąd poszła plota o mym stanie błogosławionym - a wcześniej nikogo nie wtajemniczałam... Teraz mówiłam paru osobom o mej stracie, ale nie będę osobiście informować 40 ludzi... Mam nadzieję, że rozgadają ;)
Roxi - kochana dużo przeszłaś. Nic dziwnego, że jest Ci trudno. Poszukaj psychologa, a najlepiej psychoterapeuty. Rozmowa może Ci pomóc w radzeniu sobie ze stratą, chociaż cierpienia Ci nie zabierze. Na NFZ są przy Poradniach Zdrowia Psychicznego. Mocno przytulam.
A ja odebrałam betaHCG - spadła do 144 - więc jest dobrze. Dwa tygodnie temu było 44 tys :(
 
A czemu nie mozesz przeciwbolowych?

Co do takich ludzi,masz racje,pewne rzeczy lepiej zachowac dla siebie,a juz napewno trzeba uwazac komu sie co mowi.
Chyba chodzi o to aby nie łagodzil skurczy... Nie mam pojęcia, nie zapytalam...

Jestem w ogóle w szoku [emoji33] przeczytałam ulotkę tego leku który mam aplikować i nie ma w niej słowa o takim zastosowaniu jakie obecnie ona ma dla mnie... [emoji33] czy u Was też tak było?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry