reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@hona - cudna historia z tą kuzynką. Tobie też się uda i ja też jestem jeszcze pełna nadziei. A co do ludzi, wiem, że po prostu często projektują swoje lęki i obawy - więc nie ma się co ludzkim gadaniem bardzo przejmować. Tej mojej koleżanki, co wyskoczyła z gratulacjami, to było mi żal, bo jej się bardzo głupio zrobiło. Często też ludzie nie wiedzą co powiedzieć.
@Katerina, ja bym to sprawdziła u lekarza.
 
reklama
@funia mialam robione dzisiaj na ana 1 ana 2 ana 3, przeciwciala antykardiolipidowe , przeciwciala tpo. Immunofenotyp w srode no i ide na badanie usg tarczycy i posiew z moczu pod katem bakterii
 
@funia26 dokładnie :< ale dzisiaj już mi nieco lepiej zajęłam się domkiem wczoraj byliśmy po drzwi i podłogi dzisiaj po farby jedziemy zamówiliśmy drzewka to będę sadzić ...musze sobie czymś głowe zabić do poniedziałku ,którego się tak boje ;/ nie wiem na co się nastawiać co powie lekarz
 
To prawda,ze slowa potrafia ranic i chidz by sie chcialo to nie da sie ich wymazac z pamieci. Mi moja siostra powiedziala "po co Wam jeszcze jedno dziecko, odpuscie bo jak by sie mialo urodzić chore... a druga jak sie dowiedziala ze bede miala syna (bo jej teoria byla, ze nie mogę miec synka) to zdrowy będzie??? Szkak mnie trafial. Ale one w ogole mnie nie rozumialy. Patrzyly jak na kosmitke z tymi moimi badaniami. Kolezanka ktora ma 4 corki zazdrosci mi bo nam parke. Ale nie wie jakim bolem, strachem i łzami okupiona. Po stracie sluchalam piosenki Ewy Geppert "zamiast". Wylam z zalu i bólu przy niej ale mnue tak oczyszczala. Jak mialam gorszy dzien zamiast smecic sluchalam wyplakalam sie i mi przechodzilo.
 
Dziewczyny po zabiegu tak jak po porodzie pierwsza owu może bolec. Ja myślałam że na dupci nie usiade. Jeśli nie macie temp lub uplawów to powinno być ok :)

Przykro mi ze tyle nowych dziewczyn wciąż do nas dołącza i wygląda na to ze jest nas coraz więcej. Nadzieja jednak zawsze musi być i daje nam siły.
Mi udała się 6 ciąża, kto by pomyślał :) a teraz cycek jest taki rozpieszczony ze ręce załamuje :)

Kwiatuszku a jak Adaś?

Pozdrawiam :*
 
reklama
Foczuniu moja Kochana Adas dobrze. Dalej walczymy z oczkami. Zrobilam wczoraj wymaz i zobaczymy co bedzie. Szczepienie odkladam w czasie zeby skonczyl 3 mc zebym mu mogka podawac w razie czego syropki na goraczke. Bo Oliwia w ogole na czopki nie szla. Wiec bojr sie ze Adam bedzie mial tak samo.
Wszystkiego najlepszego dla Twoich serduszek!!!
 
Do góry