reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mialam juz niepisac ale widze jak Wam ciezko i w sumie sie nie dziwie. Ja przeszlam poronienie i ciaze pozamaciczna teraz wydaje kupe kasy na badania. Strata jest bardzo ciezka ale napewno dacie rade wierze w Was ze bedxie dobrze.
Gabrika jesli chodzi o tabletki przeciwbolowe to nie beda chcieli Ci za bardzo dac bo macica musi sie skurczyc i wyczyscic zebys mogla znowu zajsc w ciaze wiec jesli mozesz to nie bierz. Poza tym z tymi przeciwbolowimi to tez jest tak ze obserwuja Cie jaki masz prog bolu nie chca za bardzo dawac nawet po operacji my Polacy bierzemy przeciwbolowe jak nas glowa zaboli zab itp a to dziala tylko na chwilke a gorsze spustoszenie robi w organizmie. Po laparoskopii mialam okropne bole nie do wytrzymania zreszta przed tez tylko inne. Ale wierze ze zacznie pomalu Ci sie uspakajac.
Wisnia dokladnie Cie rozumiem z tym zwolnieniem tylko ze teraz Ci sie przyda 100 % u mnie w pracy tez byly spekulacje ze ciaza itp. tzn. nie wszyscy moja kadrowa mi kibicuje bo sama poronila i wie jak to jest ale sa osoby ktore nie maja co robic i plotkuja.
Hona wybacz siostrze z tego co pisalas jest tez pokrzywdzona bo tez poronila, i nie ma dzieci? Jesli tak to moze ma jakies rozgoryczenie kto jak nie my powinny to zrozumiec duzo przeszlam w zyciu i jesli ktos mnie ocenia itp. mowie sobie po cichu wez moje buty i przejdz moja droge....
Funiu i reszta pamietam jaka mialam zlosc na kobiety palace i pijace. Teraz juz mi minela uspokoilam sie a moze one w cale nie maja tez zycia kolorowego? moze nie mialy? Ja sobie to przemyslam i twierdze ze co komu jest pisane to bedzie. Male dzieci choruja . Sa nowotwory. Wypadki samochodowe. Sa tez takie przypadki jak my musimy sie z tym pogodxic zaakceptoeac to bo szkode robimy sobie i bliskim.
Dzisiaj rozmawialam z siostra jakie ludxie przechodza cierpienia miala w pracy kobiete ktora z 5 razy starala sue o dziecko. Miala jskies problemy z plynem i pierwsze dxiecko urodzila, dxiecko zmarlo po 7 dniach potem musiala odczekac bo nie wolno jej bylo zajsc od razu w ciaze i kolejne proby tez nie udane wszyscy jej sie dziwili ze jeszcze ma na to sile ale w koncu urodzila szczesliwie jednak sie da!
 
reklama
Gabrika - pewnie to cytotec. Ma skutek uboczny, który jest wykorzystywany do wywoływania poronienia, bo jest bezwzględnie zakazany w ciąży. Też mnie to zdziwiło na maksa. Jest na co dzień wykorzystywany w szpitalach do tego celu. Ja miałam go podawanego dopochwowo.
 
Dziewczyny czy miałyście jakieś bóle po lyzeczkowaniu? Jeśli tak to ile trwały? Mnie po samym lyzeczkowaniu nic nie bolało, po 2 dniach jakby trochę odbyt ale przestało, a teraz 2 tygodnie po zaczęło mnie cos lekko pobolewac po lewej stronie w podbrzuszu :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@gabrika jestem z Toba serduszkiem[emoji20]kazdy ma inny prog bolu,ja mam wysoki,nie bolalo mnie w ogole.
Skad Ty masz ta ulotke?mi lekarz zaaplikowal i nic sama nie robilam?
U mnie wystarczyla jedna aplikacja.

@hona ludzie czasem palna cos bez sensu,Ty chcesz sie zwierzyc,oczekujesz pocieszenia ,dobrej rady a tu bum...wiadro zimnej wody na glowe...ja juz nauczylam sie na wlasnych bledach ,ze zawsze robie to co czuje i uwazam za najlepsze,a niektorym poprostu za wiele nie mowie.
Za to ja Ci mowie,dzialaj,praca fajna ,ale dzis jest jutro moze jej nie byc a dzidzi nic nie dorowna[emoji5]

@zosiak jak sie czujesz?
Masz racje kazdy ma jakies problemy,tak to juz jest w zyciu...
Historia tej kobiety jest trudna ale i pocieszajaca ,ze zawsze jest najdzieja,choc niejedna z nas by sie poddala


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wisna ja tez prawie 40,koncze w pazdzierniku.I tak,to prawda,mlode nie jestesmy,ale to nie znaczy,ze nie mozemy miec juz dzieci,ja sie z tym nie zgodze i zrobie wszystko ,aby moj maly mial braciszka albo siostrzyczke.Co do mojej bratowej,jest jedynaczka i z calym szcunkiem do wszystkich jedynakow,ona nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa.Potrafi byc kasliwa jak zmija.A trudno,musze sie nauczyc kontrolowac co mowie.Wisna,przepraszam,ze pytam,nie wiem czy pisalas o tym,czy nie ,masz dzieci?
A z takich pocieszajacych spraw,moja kuzynka,42 lata,ma jedna corke 18 lat,druga 15 lat,rozeszla sie z mezem ( to nie jest pocieszajace ;) ),kilka miesiecy temu poronila,a teraz jest w 3 miesiacu ciazy.I super!!!!

Funia tak jak pisalam kilka dni temu,postanowione,jak wyniki tarczycy beda w miare,jak gin powie ok,to zaczynamy starania:-D
 
Funia dziekuje ze pytasz czuje sie lepiej. Przeanalizowalam ostatnio swoje zycie strasznie glupia bylam i rozgoryczona zachowywalam sie jak dziecko male ktore nie moze dostac zabawki i tupie nogami. Ostatnio duzo mysle o postepowaniu ludzi w cierpieniu jak sobie z tym radza moja babcia bardzo duzosie modlila kiedys nie rozumialam czemu ale zycie ja nierozpieszczalo. Czasami po prostu dobrze jest sie wyciszyc. Jak Ty sie czujesz?
@roxie123 widze ze opuscilas ostatnio forum zycze Ci duzo zdrowka i usmiechu pomimo tych przykrych sytuacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Katarina91 kluje?czy boli?jesli kluje to owu moze byc bardziej odczuwalna po poronieniu,ja tak mialam.
Jesli Cie cos niepoki to zawsze lepiej skonsultowac sie z lekarzem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na początku tez myslalam ze owu ale czuje to od czwartku... ile dni moze trwać taki ból owulacyjny? Wczesniej tez miałam ból owulacyjny ale chyba nie tyle dni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hona nikim sie nie przejmuj,ja wierze ,ze utulisz jeszcze drugie malenstwo[emoji5]
To moze razem rozpoczniemy stranka[emoji2]
Historia kolezanki rzeczywiscie pocieszajaca,nawet dla mnie[emoji4]

@zosiak trzeba przejsc przez zalobe i trudny czas,kazda z nas przechodzi to inaczej,moze dzieki temu bedziemy bardziej wszystko doceniac,tak sobie czasem to tlumacze[emoji4]
Ciesze sie ,ze jest Ci lepiej[emoji4]
Jakie badania bedziesz robic?


@katarina nie wiem ile ale mysle ,ze 2-3 dni,nie chce Ci za bardzo doradzac.
Moze lepiej zebys wybrala sie na usg do lekarza?z reszta ile jestes po poronieniu? Bo ja po kazdym mialam zalecenie kontroli po ok 2 tygodniach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia wlasnie juz byłam w tamtym tygodniu w poniedziałek, jestem 3 tygodnie po lyzeczkowaniu i na badaniu w tamten poniedziałek było Ok... chyba sie wybiorę znowu :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry