reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
M2b Problem byłby, gdyby mąż miał "+" - konflikt serologiczny może wystąpić jedynie w przypadku, gdy matka ma Rh - , a ojciec Rh+

edit. Doczytałam odpowiedź - przypomnij na jakim etapie straciłaś ciążę? Ja miałam zabieg w 11tc i profilaktycznie dali mi zastrzyk.
 
Moim zdaniem powinni podać Ci immunoglobulinę. A wogóle lekarze byli świadomi, że macie inne Rh?
Sprawdzali wyniki badań na ostrym dyżurze a tam były m.in. grupa krwi i przeciwciała których dwa dni przed krwawieniem nie było.
W środę idę prosić żeby mi powtórzyli przeciwciała. Trzymajcie kciuki żeby ich dalej nie było...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, mialam dzis wrocic do pracy po L 4 ,ale wzielam nż...chyba mnie zjedzą w pracy.Nie spalam cala noc, kreci mi sie w głowie-mam taki helikopter ze boje sie isc do toalety.Podejrzewam ze te objawy mam po metronidazolu który mi przepisal gin, jutro pojde na wizyte a dzis odstawie ten lek bo az sie boje tych skutków ubocznych.Wczoraj zrobilam test ciążowy i wyszedł negatywny czyli 2 cale tygodnie spadalo mi beta hcg.Pozdrawiam Was w ten pochmurny i deszczowy (przynajmniej we Wrocławiu) dzień.
 
@Roxie wiem dokladnie co czujesz,starcilysmy to co najcenniejsze dla nas,w ciagu pol roku dwa razy zabilo dla mnie serduszko,po to by 2 razy w 10 tyg odejsc.
Tez myslam,ze z czasem bedzie lepiej,ale nie jest
Irytuje mnie jak slysze,dalej przezywasz?musisz zyc dalej,ale tak sie nie da...... jest we mnie ogromna obawa czy kiedykolwiek nam sie uda.
Jest mi bardzo ciezko,w bliskim otoczeniu wszyscy sa w ciazy i maja dzieci ,tylko ja jak jakis odrzut nie mam.
Spac nie moge,wory pod oczami z dnia na dzien sie powiekszaja.
Roxie nigdy tego nie zapomnimy.
W dodatku czlowiek ciagle ma zmartwienia jak nie badania,to czy beta spadnie,no masakra.
A do tego zeszly tydZien mialam taki kiepski przez M ,w koncu oczywiscie zrobimy te badania ale ranka w moim sercu po tych wszystkich slowach zostanie.[emoji20]
Tez czesto rycze,w dzien udaje taka silna przed sama soba a wieczorem nadchodzi kryzys...
Roxie mysle,ze ulzy nam dopiero jak wezmiemy na rece nasze skarby


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Roxie wiem dokladnie co czujesz,starcilysmy to co najcenniejsze dla nas,w ciagu pol roku dwa razy zabilo dla mnie serduszko,po to by 2 razy w 10 tyg odejsc.
Tez myslam,ze z czasem bedzie lepiej,ale nie jest
Irytuje mnie jak slysze,dalej przezywasz?musisz zyc dalej,ale tak sie nie da...... jest we mnie ogromna obawa czy kiedykolwiek nam sie uda.
Jest mi bardzo ciezko,w bliskim otoczeniu wszyscy sa w ciazy i maja dzieci ,tylko ja jak jakis odrzut nie mam.
Spac nie moge,wory pod oczami z dnia na dzien sie powiekszaja.
Roxie nigdy tego nie zapomnimy.
W dodatku czlowiek ciagle ma zmartwienia jak nie badania,to czy beta spadnie,no masakra.
A do tego zeszly tydZien mialam taki kiepski przez M ,w koncu oczywiscie zrobimy te badania ale ranka w moim sercu po tych wszystkich slowach zostanie.[emoji20]
Tez czesto rycze,w dzien udaje taka silna przed sama soba a wieczorem nadchodzi kryzys...
Roxie mysle,ze ulzy nam dopiero jak wezmiemy na rece nasze skarby

Funiu26... głowa do góry Kochana.... przede wszystkim musisz dać sobie czas.... tyle ile Ty sama potrzebujesz.... Słuchaj a nie zastanawiałaś sie może nad jakimiś tabletaki takimi wyciszającymi? Ja po drugiej straci nie mogłam spać..... bałam się ciemności... nachodziły mnie lęki... i w końcu lekarz przepisał mi Hydroksyzyne... wyciszająco i nasenny.... wiem, ze to nie jest wyjście, ale mnie pomogło.... starałam sie nie brać tego codziennie i w końcu po prostu odstawiłam te leki.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry