reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@...Margotka9022... ja tydzień temu mialam bhcg 392 48h później 100, tez nadal mi sie utrzymuje.Za kilka dni znowu zrobie bete i zobacze czy juz ok.Przepraszam ,ze źle zinterpretowalam twojego posta.Pozdrawiam
 
Ja zrobiłam test ciążowy i pozytywny [emoji54]
W życiu nie sądziłam ze nie będzie mnie to cieszyć a okrutnie boleć...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Margotka cudownie!!! :) odpoczywaj i dbaj o siebie:):):*:* u ktorego lekarza bedzies prowadzic ciaze? Ja jak Ajde mysle o koteckim przy starym szpit w tarnowie ale od sierpnia zaczne staranka to do ciebie dolacze:):)
 
Margotka cudownie!!! :) odpoczywaj i dbaj o siebie:):):*:* u ktorego lekarza bedzies prowadzic ciaze? Ja jak Ajde mysle o koteckim przy starym szpit w tarnowie ale od sierpnia zaczne staranka to do ciebie dolacze:):)
Nusia pisałam wyżej ze ciągle beta nie spadła po zabiegu. ..
Do następnej ciąży jeszcze daleka droga. . [emoji24]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy możecie mi napisać coś o zaśniadzie?
Wiem tylko tyle że wysoka beta po poronieniu może o tym świadczyć.
Czy zaśniad wyjdzie na wyniki badań histopatologicznych?
Czy na usg?
Miałam robioną cytologie w 6 tc i była ok.
Zestresowal mnie ten dzisiejszy test.
Równe dwa tygodnie po zabiegu:
1490945272-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... musisz sprawdzic jaka masz bete , być może nie spadła jeszcze do końca i test wykrywa hormon . Nie zawsze po zabiegu beta spada od razu do 0 ważne jest jaka jest wartość hcg sprawdź i będziesz miała jasność a nie zwlekaj bo jeśli coś więcej zostało to jest dla Ciebie niebezpieczne jeśli niewiele zejdzie z @ , ja w pierwszej ciąży bete miałam prawie 60tysiecy i zanim zleciała do 0 to też chwile trzeba było czekać nawet po zabiegu , @ dostałam 5tygodni po . Jesli miałaś zabieg nie sądzę żeby to był zaśniad , zabieg robią min. dlatego aby mu zapobiec . No ale ja nie jestem lekarzem wiadomo musisz zapytać specjalisty :)
 
reklama
Dziewczyny czy możecie mi napisać coś o zaśniadzie?
Wiem tylko tyle że wysoka beta po poronieniu może o tym świadczyć.
Czy zaśniad wyjdzie na wyniki badań histopatologicznych?
Czy na usg?
Miałam robioną cytologie w 6 tc i była ok.
Zestresowal mnie ten dzisiejszy test.
Równe dwa tygodnie po zabiegu:
1490945272-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie wiem jak to jest z zasniadem ale i mnie test ciazowy 1.5tyg po poronieniu już był negatywny. Idź sprawdź betę! [emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry