reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc dziwczyny
chciałm was troszke pocieszyc
przechodziłam to samo co wy teraz jeszcze pare miesiacy temu a teraz mam SARUNIE
zabieg20.01.06 obumarła ciaza , łyzeczkowanie po 6 dniach od momentu dowiedzenia sie ze małej serce nie bije i anybiotyko terapi 3 specyfikami , szpital zapalenie błony sluzowj macicy i antybiotyki dozylnie a potem domiesniowo ...
ostatni okres 13maj i dwie kreski ... strach i radosc ... ginekolog ... strach i brak akcji serca albo juz albo jeszcze .. dostałam DUPHASTON .. 2 TYGODNIE I ginekolog ... jest akcja serca ... i juz potem cała ciaze była nerwowka i to okropna ...ciagle szpital bo cos sie działo ... ciegle leki bo cos nie tak ... ale nic mi tak tego nie wynagrodziło jak moj kochany wczesniaczek ktory wazył 4300 g i płakał na mojej piersi:-)
powiem wam ze gdybym mogła to cała ciaze lezałabym pod USG i sprawdzała czy mala zyje stres jest ogromny i panika
mała jest bardzo grzecznym dzieckiem , ciagle usmiechnieta
pomimo takiego stresu mamy
jesli sie boicie i nie mozecie wytrzymac tak długo do nastepnej wizyty to polecam badanie beta HCG i ponowne po 48 godzinach wtedy wszystko wiadomo

a i ja bardzo wymiotowałam było to okropne a moj gin mi wtedy powiedział ze to dobrze bo przynajmniej wiem ze dziecko zyje :-)
wiec zygałam i zygałam i sie usmiechałam :-)bo to dawało mi siłe na dalsza walke
porazka była znowu jak ten okres wymitów minoł znow stres:sorry:
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE:-) NIE WEIM CO MAM MYSLEC PO POWROCIE ZNAD MORZA WYDAWŁO MI SIE ZE WSZYSTKO BĘDZIE OK A TU NIE DOSTAŁAM OKRESU:hmm:.BYŁAM NA USG PRYWATNIE I OKAZAŁO SIE ZE NIE JESTEM W CIĄZY I MAM JAKIS PĘCHERZYK.ROBIŁAM TEZ SOBIE TEST I WYSZŁO ZE NIE JESTEM .:sad:ALE NIE MAM OKRESU JUZ PRAWIE 2 TYGODNIE PO TERMINIE.CHYBA JESZCZE ZROBIE SOBIE TEST I UPEWNIE SIĘ.MOZE TO ZMIANA KLIMATU CZY CO...... CO MAM ROBIC A MOZE POWINNAM ISC DO LEKARZA I WYWOŁAC OKRES JESLI TO NIE CIĄZA... BARDZO SIE BOJE :-(
 
witam :rofl2::rofl2:

Ikusiu - nie popłakałam się ze smutku tylko tak wszystko do Mnie powruciło i tak jakoś Mi się łezka zakręciła :tak::tak:nic się nie martw :rofl2:

agusia9915 - dziękuje za tego posta :rofl2:teraz wydaje Mi się że potrzeba Nam dużo pozytywnych wiadomości od innych dziewczyn jak One sobie radziły i jakie mają teraz śliczne dzidzulki :rofl2::rofl2: Sara jest kochana :happy2: buziaczki dla Niej :rofl2:

ewulka - to napewno zrobiła Ci się torbirlka :crazy: Ja radziłabym Ci żebyś szła do lekarza i Ona napewno coś na to poradzi:angry::angry:

a Ja wybieram się właśnie do pracy :rofl2: a potem jadę do fryzjera zrobić się na bustwo :happy2::happy2::happy2::happy2:

miłego dnia brzuchatki :rofl2: i niebrzuchatki też miłego dzionka i dużo słonka :dull: :dull: :dull: :dull: :elvis::elvis::elvis::elvis:
 
Cześć super dziewczyny! :happy2:
Jestem już po badaniach genetycznych i niezmiernie szczęśliwa!:-D:rofl::-D Wszystko wyszło bardzo dobrze! Na tym etapie dzidziusiowi niczego nie brakuje, ani nie ma niczego w zanadrzu. Bardzo się cieszymy i oglądamy 8 zdjęć z USG.

fogia - ja co prawda też chcę mieć więcej niż jedno dziecko, ale uważam, że w Twoim przypadku było by to jeszcze za wcześnie... Także pozostaw przy swoim! :wink: Bardzo mnie się podobała ta historia z łąką... Lubię takie rzeczy. Wypróbuje dzisiaj... mam nadzieję, że nie zasnę :-p
tolka23 - my idziemy jutro na wesele! Do naszych przyjaciół:biggrin2:. Egzamin teoretyczny na prawko mam 30 lipca.:baffled: Szkoda, że z Tunezji nici... ale za to będziecie mieli pocieszenie w nowych rzeczach!:rolleyes: Jak nowa fryzura?:confused:
Antila - zaglądaj, zaglądaj... może akurat się uda!:happy:
ewa33 - głowa do góry! Zrobisz USG za dwa tygodnie i wszystko będzie ok. Daj sobie/wam szanse. Jesteś pod dobrą opieką, a dzidzia potrzebuje czasu by urosnąć. Cysta, to bardzo dobry znak. U większości kobiet powstaje, gdy są w ciąży. Ja też taką mam na jajniku i brałam Acard. Wiem, że inne dziewczyny też brały i urodziły śliczne, zdrowe dzieci. Luteina i witaminy też pomogą. Nie sądzę, by Twoja ciąża była pozamaciczną... Za dwa tyg. dzidzia będzie na swoim miejscu. Głowa do góry! Wszystko będzie dobrze. Zachowaj zimną krew i myśl pozytywnie! Dziewczyny mają racje!
post_ptaszyna - :wink:
agusia9915 - ja też teraz najchętniej kupiła bym sobie USG i co chwilę sprawdzała, czy wszystko ok... tak to już jest i pozostanie w nas...
ewukla123- nasza koleżanka z "lutowych mam" miała bardzo podobną sytuację do Twojej. Okazało się, że jest w ciąży! Mam nadzieję, że dołączysz to przyszłych mam 2008! Trzymam kciuki!:yes:

Pozdrawiam serdecznie Was WSZYSTKIE!
 
Witam:-)
Aniu grauluję i bardzo sie cieszę:-):tak:Robiłaś również jakieś badania z krwi?

Tola co będziesz robić z włosami?
Agusia dzięki za Twoją historię:tak:Właśni takie rzeczy chcemy słyszeć:-)
Buziaki
 
dzieki za miłe powitanie DZIEWCZYNY
jak dobrze pamietam to na poczatku tez sie tu udzielałam ale naszczescie nie było nas tak duzo
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Antila
- badania, które robiłam dla własnego spokoju są badaniami USG. Od zwykłego badania ultrasonograficznego różni się tym, że wykonuje się je na bardzo czułym sprzęcie przez doświadczonego specjalistę. Trwa do godziny. Dzięki niemu można dokładnie zbadać-w zależności od wieku ciąży- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, grubość fałdu karkowego, kości nosowe, zarys i wymiary poszczególnych organów płodu oraz pracę jego serca, długość kości udowych, a także łożysko, pępowinę i płyn owodniowy.
Pozwala stwierdzić niektóre choroby genetyczne u dziecka, m.in. zespół Dawna, Edwarda, lub Tarnera oraz wady wrodzone, np. serca, bezmózgowie, wodogłowie, rozszczep wargi lub kręgosłupa, karłowatość. Źródło: babyboom.pl (strona główna-zdrowie)
Badania nie wymagały pobrania krwi (choć są też i takie) i były nieinwazyjne. Można je wykonać od 10 do 14 tyg. ciąży oraz 21-23. Koszt takiego badania to 100zł.
Więcej informacji znajdziesz na stronie Internetowej
badaniaprenatalne.pl

Pozdrawiam Was serdecznie
 
anna_ajra - ja znalazłam takie badania w Wa-wie, ale kosztują imponująco, bo 550 złotych. Muszę jeszcze sprawdzić w innych miejscach czy też tak samo. Reszta rzeczywiście tak, jak u Ciebie w opisie. ;-)
 
Ika smyślę, że 550zł to chyba razem z jakimś testem z krwi. Za samo usg trochę za drogo nawet, jak na Warszawę:baffled:
 
reklama
to badanie to poprostu USG 4D lub jak przepływy doplerowskie
ceny sa rozne od 100 do 200 zł
zalezy gdzie i u kogo
 
Do góry