reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mamcia To bym musiała się nieco zmobilizować, ale brak mi motywacji. Wolę sobie wieczorem pomalować paznokcie (czy też poćwiczyć) niż znów stać przy garach :) Jeśli nie dane będzie mi schudnąć, to trudno - są większe zmartwienia. Od poniedziałku (oprócz ćwiczeń z Wami) zacznę korzystać znów ze swojej diety - i trzymać się w 100% planu. Zobaczymy jak mi pójdzie :)
 
reklama
Hej, witam i czytam... miałam cytomegalię. Kurcze, nie pamiętam dokładnie co brałam, bo to już kilka lat. Pamiętam, że brałam jakieś leki (antybiotyk na pewno) może max. 2 tyg. i musiałam 1 cykl odczekać ze względu na antybiotyk bardziej. Po czym miałam zielone światło do staranek. Także tym bym się aż tak bardzo nie przejmowała :happy2: Powodzenia &&&&&&&&&&&
Aha, oba wyniki dodatnie znaczą aktualnie trwającą chorobę :baffled:A z dodatnim Igg może być różnie... koniecznie zrób Igm...
Dziekuje ,ze odpisalasBylam wczoraj u gina i powoedzial ,ze moj wynik (80)najprawdopodobniej wskazuje na stare zakazenie sprzed lat,ale za dwa tyg mam zrobic igm zeby to potwierdzicTakze narazie zadnych lekow nie dostalam bo nawet niewaidomo kiedy to bylo.
A podobno igm wychodza po czasie dopiero.
 
Dziewczyny ja już po treningu :happy: biorę się za odkurzanie i obiadek. Czekam,która odhaczy zaliczoną sesję.
U Ciebie Kat,narazie waga się nie liczy;)masz dbać o siebie i myśleć tylko o pozytywnych rzeczach
 
Ja trenuje koło 17 codziennie także wszystko przedmna dziś jeszcze na razie byliśmy na zakupach i teraz pora na obiad. No to trzymam za wszystkie kciuki :)
 
Witajcie dziewczyny,pozdrawiam was wszystkie:) Chciałam się z wami podzielić nowiną właśnie wróciłam z USG jestem w 30tc i na 100% spodziewam się dziewczynki;) Mała waży już 1623g.Jestem bardzo szczęśliwa że już tyle za mną i że malutka jest zdrowa.:-) :)
Ps.Może któraś z was ma do od spżedania jakieś rzeczy do szpitala?
 
Witajcie dziewczyny,pozdrawiam was wszystkie:) Chciałam się z wami podzielić nowiną właśnie wróciłam z USG jestem w 30tc i na 100% spodziewam się dziewczynki;) Mała waży już 1623g.Jestem bardzo szczęśliwa że już tyle za mną i że malutka jest zdrowa.:-) :)
Ps.Może któraś z was ma do od spżedania jakieś rzeczy do szpitala?

Renia bardzo się cieszę , że wszystko jest ok ;)

I zazdroszczę ( oczywiscie pozytywnie ) ja nigdy nie byłam w 30 tc ciąży !!! Ba nawet w 10 tc nie byłam !!!

Bardzo fajnie że już jesteś prawie na mecie [emoji469][emoji322][emoji324][emoji966][emoji1348] ten czas tak szybko leci .
Gratulacje dziewczynki i czekamy na finał ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry