reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Angelstw, witch dziękuję: )
Wyjeżdżamy 2 lipca już coraz bliżej. Oczywiście krem z filtrem dla małego jest.Jeszcze dla nas muszę kupić zaopatrzylam się w kawę, herbatę i cukier żeby zabrać tam.
Weźmiemy też ziemniaki na obiady bo nie wiem jakie tam ceny i gatunki, a mamy swój ulubiony gatunek nazwy nie pamiętam bo mąż je kupuje.

No i co jeszcze ważne to jest tam apteka i przychodnia w razie czego. Wezmę książeczkę zdrowia młodego ze soba mam listę rzeczy do zabrania nie wiem jak się zabierzemy z wózkiem łóżeczko też bierzemy. Jakoś się zapakujemy.

Mam takie pytanie do mam jak jezdzicie latem z dziećmi autem to używacie klimy? Mój mąż mówi, że nabije klime na drogę, ale ja się troszkę boję, żeby młody się nie rozchorowal mi od tej klimy? Co lepsze otwarte okna i czapeczka letnia albo chustka? Czy klima bo słyszałam, że temp w aucie powinna przy dziecku być tylko nieco niższa niż ta na dworzu.
 
Na pewno lepsza klima niż przeciag. Ja zawsze włączam klimatyzację nawet na krótkie przejazdy, dzieciom nigdy nie zaszkodzilo. Zerknę później na swoja listę wyjazdowa to może coś mi się przypomni. Ja czesto z wózka rezygnowalam na rzecz nosidla.
ASa wiem - najmniejszy dmuchany basenik świetnie się sprawdza w roli wanienki :)
 
Ja też włączam klimę na 21,5-22 stopnie i Olek jakoś jest cały i zdrowy. Jedynie co, to byliśmy na komunii niedawno. Sala była mega klimatyzowana a na dworze gorąco i miał później katar (oczywiście chodził w kółko sala-dwór -sala-dwór) . Poza tym od otwartego okna strasznie bolą uszy, można mieć zapalenie ucha albo nawet porażenie nerwu twarzowego.
 
Aniolkowa trzymaj się Kochana <przytulam>. Może w domu samo się rozkręca i zabieg nie będzie potrzebny.

Mamcia my też używamy klimy. Nawet w zeszlym roku jak Nikos mial kilka miesiecy.....nigdy nic mu nie było ;)
Sama nie znoszę pootwieranych szyb w samochodzie :/
 
Aniołkowa przykro mi, trzymaj się, chociaż wiem jak Ci ciężko.
Mamcia wydaje mi się, że lepsza klima niż przeciąg, ustawicie sobie na 20 stopni i będzie git.
Doris jak sytuacja?
A ja siedzę póki co w krzakach, czytam na bieżąco, ale u mnie nic się nie dzieje. Niedługo @, bo juz 8 dzień wyższych temp., zrobiłam dziś progesteron i jest ok. 16,47 przy normie od 1,7 do 27 dla fazy lutealnej. Cykl się skraca, więc może niedługo spełnię swoje marzenie o małym cudzie.
 
Dzięki za wsparcie.

Jesteście nieocenione;)

Zdecydowałam się na badania genetyczne. Nie chcę kolejny raz przeżywać tego samego. Mam nadzieje, ze będzie co badać. Przy tych badaniach ustalą również płeć, więc dostanę akt martwego urodzenia, a co za tym idzie zasiłek pogrzebowy, który sfinansuje mi te badania i wiele innych.

Mąż wziął 2 tygodnie urlopu, jest dużo łatwiej.
 
reklama
Do góry