reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kaja, Lenka witamy na świecie:-)

wszyscy na Was czekali z utęsknieniem :tak: w szczególności rodzice
One, Ewel Gratuluję Wam teraz życzę w szczególności spokoju i zdrowia, dla Was i córeczek :-)

Doris jak dzisiaj z tymi plamieniami?? Jak się czujesz?

Naala za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Anula... Plamien zero ale też od wczoraj nir brałam luteiny tylko zwiększyła chwilowo duphaston wiec może rzeczywiście to od lutki. Samopoczucie średnie ale jakoś funkcjonuje w miarę e pracy tylko śmierdzi mi wszystko i mi niedobrze czasami
 
Doris to dobre oznaki.mnie też na początku od samych zapachów mdliło.
Ja zato mega zmęczona mam nadzieję że to nie anemia .wczoraj zrobiła sobie wolne cały dzień odpoczywała a razem ze mną dzieciak i jak w nocy poszłam spać to się obudził i wiercił niemiłosiernie.
 
reklama
Do góry