reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

U nas średnio :)
One jak samopoczucie wzdęcia przeszły i kolki? Mi sporadycznie dokuczają juz raz na 2tyg np.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
ewel, przeszły mi już kolki, wzdęcia też rzadziej :happy:. Chyba, że mam ochotę owoców pojeść, to biorę od razu espumisan i jest OK. Generalnie fizycznie dobrze się czuję. Wczoraj np. miałam dzień intensywniejszego ciągnięcia, ale dzisiaj już nic.
A czemu u Ciebie średnio?
 
Mialo byc u nas dobrze nie wiem czemu średnio he:) słownik czasami wstawia co chce.
Czuje juz ruchy wiec naprawdę to mnie uspokaja nie myślę czy jest ok z dzidzia tak jak na początku... I na usg pójdę z myślą że tam jest i puka a nie czy serduszko bije... Ulga straszna...
W piątek mam usg polowkowe ciekawe kto się tam kryje bo nie wiem jeszcze, :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
ewel, bardzo się cieszę - to musi być wspaniałe uczucie :-) Ja nadal czekam, aby moja kruszynka mnie połaskotała... jednak myślę, że skoro mam mały brzuch, to dzidzia jest umiejscowiona głęboko i mogę jeszcze sporo poczekać...:baffled:
Ja idę w środę do gina po przedłużenie zwolnienia, więc mam nadzieję, że posłuchamy serduszka przez chwilę i może uda się potwierdzić płeć :happy: A Ty masz jakieś typy/przeczucia/preferencje co do płci? Bo co do badań, to jestem przekonana, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku :tak:&&&&&&
 
Wiesz co nie wiem sama na początku czułam ze to synek teraz już ze córka he ale tak naprawdę jest mi wszystko jedno:) najważniejsze żeby zdrowiutkie było.
Ruchy to coś niesamowitego zawsze pytałam siostrę jak to czuć ale nie umiała opisać :) i fakt trzeba to poczuć he ale dla. Mnie to jak motyl skrzydłami by ruszał tak szybko i mocno:-))


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Z córką początkowo byłam pewna, że będzie dziewczynka, a następnie zmieniłam zdanie i sądziłam, że chłopiec ;-) Pierwsze przeczucie było lepsze.
Z synkiem sądziłam, że będzie chłopiec, potem odmieniło mi się na dziewczynkę. I jak lekarz spytał mnie na połówkowym czy chcę znać płeć i powiedziałam, że tak - to spytał "A co pani widzi?" Ja na ekran i niepewnym głosem pytam "Chłopiec??" Chyba moja mina nie była zbyt ciekawa, bo spytał czy się nie cieszę. Byłam w szoku, bo byłam pewna że będzie druga dziewczynka - zwłaszcza że pochłaniałam wówczas spore ilości rodzynek w czekoladzie, co mi się raczej nie zdarzało ;-)
 
Hej Hej :)
One dzięki że pytasz :)
U mnie w sumie nic pozytywnego.. niestety mam 5 cm torbiel na prawym jajniku. Lekarz przepisał mi dwa opakowania tabletek anty, mam je brać dwa miesiące a później mam od razu zajść w ciążę ( słowa lekarza: dwa miesiące masz brać tabletki a później od razu masz zajść w ciąże i mnie to nie interesuje :D takie mam fajnego lekarza :p )
W maju miałam dwa @ teraz czekam i nic.. Zrobiłam test ( na wszelki wypadek bo znowu się kiepsko czułam.. Zmęczenie zgaga, siku co 10 minut, nudności..) Ale wyszedł negatywny więc boję się że coś na lewym jajniku też mi się zrobiło bo zaczął mnie wczoraj bolec.. Chyba ze to zapowiedź bolesnej @
Po pierwszym opakowaniu mam mieć kontrolne usg czy się coś zmieniło. Meczy mnie ta sytuacja bo chciałabym żeby wszystko było w porządku żeby zacząć staranka na nowo.. Ale jeszcze przynajmniej 3/4 miesiące "zakazu ".
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki ;)
One może przejmę brzuszek jak Twoja kruszynka przyjdzie na świat ? :)

Dziewczyny śliczne te wasze brzuszki.
Niech Kruszyński rosną w siłę <3
Łóżeczko tez cudowne :)

Pozdrawiam w tą okropna pogodę :)
 
ag, życzę z całego serca, abyś przejęła mój brzuszek :tak:ale to dopiero w listopadzie, więc może lepiej od Olasec :-) tak czy inaczej trzymam kciuki, żeby torbiele się szybciutko wchłonęły a w Twoim brzuszku zamieszkał Ktoś;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja w poprzednich ciążach miałam przeczucia co do płci od początku (niestety nie wiem czy trafne :-() a tym razem w ogóle nie potrafiłam powiedzieć. Chyba nastawiłam się po prostu na to, że co ma być to będzie i nawet nie starałam się zgadywać. Nie mniej jednak mam cichą nadzieję, że potwierdzi się ta podejrzana przez lekarza dziewczynka. Za to mój J od początku twierdził, że będzie córeczka i zakazał mi mówić na nią małpka :tak:

Dziewczyny, aktualizujcie listę starankową, to będziemy wiedziały komu w jakiej kolejności kibicować :tak:

Lumia - termin niechcianej @ 2 maja 2015 r.
ONA1227 – termin niechcianej @ 03 maja 2015 r.
Black cat -termin niechcianej @ 4 maja 2015r.
Gloria6 - termin niechcianej @ 9 maja 2015r.

Martaha123 – termin niechcianej @ 11 maja 2015 r.
85justyna - termin niechcianej @ 26 maja
Doris - termin niechcianej @ 2 marca 2015 r.
Naala - termin niechcianej @ 10 marca 2015 r.
Neta81 - termin niechcianej @ 14 marca 2015 r.

Anula1807 - termin niechcianej @ sierpień 2015r.

anty2 - termin niechcianej @
 
Ostatnia edycja:
Jak najbardziej przekażę brzusio we wrześniu :-)

Wróciliśmy niedawno z wesela. Padam ma twarz. Długa podróż i weselicho mnie wykończyło. Plecy more tak bolały, że płakać mi się chciało. Do tego wyszły mi hemoroidy, pierwszy raz w życiu. To jakaś masakra jest.
 
reklama
Zaktualizowałam siebie :-D
One łapie fluidki od Ciebie. Zobaczymy, co to będzie :-)

Lumia - termin niechcianej @ 2 maja 2015 r.
ONA1227 – termin niechcianej @ 03 maja 2015 r.
Black cat -termin niechcianej @ 2 lipca 2015r.
Gloria6 - termin niechcianej @ 9 maja 2015r.

Martaha123 – termin niechcianej @ 11 maja 2015 r.
85justyna - termin niechcianej @ 26 maja
Doris - termin niechcianej @ 2 marca 2015 r.
Naala - termin niechcianej @ 10 marca 2015 r.
Neta81 - termin niechcianej @ 14 marca 2015 r.

Anula1807 - termin niechcianej @ sierpień 2015r.

anty2 - termin niechcianej @
 
Do góry