reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To mam nadzieję ... Tak bym chciała nie pamiętać o tej stracie wiedzieć ze będzie wszystko dobrze... Strach mnie paraliżuje chyba zacznę jakieś leki ziołowe brać...
 
reklama
ewel ja już pisałam że zaszłam ponownie w 1. pełnym cyklu po stracie Zuzi :tak:
uwierz mi że dużo tu dziewczyn które po poronieniu ponownie zaciążyły i szczęśliwie donosiły swoje brzuszki do terminów.
Musisz się pogodzić ze stratą, w głowie poukładać wszystko i zrozumieć fakt że to już jest za Tobą, to już było.
 
Właśnie też czuje ze u mnie tak będzie... Ja będąc w szpitalu po zabiegu nie chciałam próbować...uznałam ze nie dam rady. Podnioslam sie troszkę i stwierdziłam ze trzeba walczyć dalej Ale im bliżej moich dni plodnych tym większy strach...o wszystko czy zajde Itp nie da się pow sobie nie bój się będzie dobrze...
 
Nawet nie chce myśleć o pierwszej wizycie jeśli już będę w ciąży bede sie panicznie bała tego... Boże czemu Nam to robisz ja nie rozumiem ze zabija dzieci matki i zachodzą w ciążę nie chciane...człowiek tak pragnie i spotyka go taki bol
 
Ewel luteina jest na receptę a ja mam z poprzedniej ciąży.
Musisz się pogodzić ze stratą, bo tylko wtedy będziesz gotowa na kolejną ciążę. Ból jest olbrzymi i wie to każda z nas ale dasz rade.

Anglestw kącik dla Jasia cudny.
 
Angelstw
No wiesz, ze mnie już taka Proroczka ;) <oby zla;P>:rofl2: Mój mąż też mi to często powtarza:-p A tak swoją drogą to idealnie moja owulka wstrzeliła się w naszą rocznicę Slubu:) Wiem, że już kiedyś pisalaś, ale czy dobrze pamiętam, że w cyklu z Jasiem:) przytulaliscie się raz dziennie, w dniach okołoowulacyjnych -z wyjątkiem dnia owulacji?:) pytam bo u mnie właśnnie tak było:p

Neta

A co tam u Ciebie? kiedy miałaś owu? Były Boboseksy?:-) Pamiętam, że pisałaś,że też masz późno owulkę. Ja w tym miesiącu miałam w 24 dc:)

Ewel

Myślę, że strach juz z nami zostanie do końca....niestety...dlatego tak ważna jest wiara w to,ze "tym razem" wszystko będzie dobrze!!!
 
Witam dziewczyny ja straciłam synka w 18tygodniu 25.12.2014r
Mija już 11dzień jak jestem w domu. Mam pytanie kiedy udałyście się do ginekologa po zabiegu? Jak długo plamiłyście? Kiedy po zabiegu pierwsze starania o dzidziusia? Jakie badania zrobić?
 
NataliaS88
Strasznie mi przykro....
[*]
Co do badań to myslę, że dużo zależy w jakich okolicznościach staciłaś Dzieciątko.... Nasza Angelstw staciła w podobnym tygodniu, ale tak jak wcześniej pisała, nie robiła badań, bo Jej Zuzia zaplątała sie w pępowinę.....A co się podzialo u Ciebie (oczywiście jeżeli chcesz o tym pisać...)
Tulę mocno...
 
reklama
NataliaS88 tak mi przykro, ściskam mocno :*
Zależy co było przyczyną to wtedy ewentualnie robi się badania. Ja u lekarza byłam jak przestałam krwawić bo zrobił mi usg czy wszystko wporzadku. Skoro straciłoś dziecko tak późno to może warto zrobić badania w kierunku zakrzepicy czy jakoś tak i na tarczyce. Bardzo Ci współczuję
 
Do góry