reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Naala gratuluję!!!! :-) Śliczny suwaczek :*

ONA kciuki zaciśnięte cały czas &&&&&&&&:tak:

Doris piękny przyrost betki :-D U Ciebie też już widoczny śliczny suwaczek :-)


Ja dziewczynki Was troszkę podczytuję ale nie udzielam sie bo......... malusio czasu :-) Pani Dr kazała mi spacerować, dlatego...........codziennie chodze na grzybki :-D. Po pierwszym dniu miałam zakwasy i w sumie do dziś mnie trzyma :-p. Ale co się dziwić na początku lipca poszłam na wolne, później na L4 i musiałam leżec......także.......Kości mi chyba "zastygły" przez te 2 miesiace :-).


Przed chwilką dzwoniłam do zakładu pracy......ponieważ widzę że na moim koncie nie pojawiają sie pieniążki z zus-u za kolejne zwolnienia. Dowiedziałam sie ze zadne dokumenty nie zostały przekazane do zus-u ponieważ do dnia porodu bedzie mi placił pracodawca :happy:. Dopiero po porodzie mam sie zgłosić z zaświadczeniem ze szpitala wtedy zgłoszą mnie do zus żeby wypłacali mi zasiłek macierzyński.
Bo ja w ogóle to miałam umowę o prace do 1 października b.r. .........Pracodawca jak dowiedział się o ciąży to automatycznie przedłużył mi umowę do dnia porodu. Teraz 1 października mam tylko podjechać aby podpisać nową umowę :-).
Teraz jestem spokojniejsza.............bo wiem że pieniążki będę dostawała miesiąc w miesiąc,....zawsze na czas (do 25-go każdego miesiaca). Martwiłam sie ze nie będę miała z czego spłacać kredyt.............ufff jaka ulga :happy:
 
Ostatnia edycja:
ONA z tymi objawami to bardzo różnie jest. W pierwszej ciąży, jedynym objawem był ból piersi, inny niż przed @. Później zobaczyłam 2 kreski. Tym razem dosłownie 2 dni po owu zaczęły mnie również boleć piersi, z tym że doszły do tego wymioty! Tak!! 2 dni po owulacji wymiotowałam po wszystkim co zjadłam...nie było dnia żebym nie wymiotowała..i znów zobaczyłam 2 kreski po kilku dniach ;-)

Naala z suwaczkiem to miałaś tak jak ja :-D miałam go zrobić po pierwszej wizycie, ale tak bardzo się nie mogłam doczekać że stworzyłam go chyba w 5 tygodniu :tak:

Doris!! Piękna beta!!!:-) mam nadzieję że Cię uspokoiła?;-) Suwaczek jak z bajki ;-)

No właśnie gdzie reszta?

Misia, One, Alza? I cała reszta?

Ja dziś pobuszowałam w lumpku za ciuszkami dla Malutka. I jestem przeszczęśliwa :-D uwielbiam kupować za grosze całkiem fajne ciuszki ;-) jeszcze chwilę i Groszek będzie miał ciuszkową wyprawkę skompletowaną :-D ale po resztę pójdę jak już się płeć potwierdzi :tak:
 
Mnie tak właśnie zaczęły boleć 3/4dni temu.Wychodzi mniej więcej po owulacji,ale...na dwoje babka wróżyła zostało mi czekać:)Nie nakręcam się,jestem spokojniejsza niż w tamtym miesiącu,bo tyle miałam objawów a wyszło rozczarowanie.Tym razem cierpliwie czekam i co ma byc to będzie...
 
witam i GRATULUJĘ :-) nowym mamusiom :-) trzymam kciuki za wasze fasolki, a kto jeszcze potrzebuje niech łapie ode mnie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
u mnie w każdej chwili może się coś zacząć... aczkolwiek jeszcze mam brzuszek dosyć wysoko więc może jeszcze mamy trochę czasu :-)
dzisiaj piekę ciasto, torcik z kremem z serkiem mascarpone :-) nie długo mam imieniny i tak pomyślałam żeby na weekend coś zrobić, chociaż nikogo nie zapraszałam, to może akurat ktoś wpadnie na kawę :-)
mam pytanie do bardziej doświadczonych ciążowo.. chodzi mi o stosowanie wkładek laktacyjnych na noc, bo w nocy od jakiegoś czasu wycieka mi pokarm, ale nie wyobrażam sobie spać w staniku, dlatego na noc wkładki przyklejam sobie plastrem... wygląda to jakbym miała opatrunki na piersiach :-D hehe ale czy któraś z was miała może jakiś lepszy patent? no i jak potem delikatnie pozbyć się kleju ze skóry po plastrach?
 
Edyta
Ja tez juz pd paru tygodni mam taki problem jedna noc dalam rade przespac w biustonoszu ale niewygodnie i uwiera, ja tez przyklejam a klej super schodzi oliwka. Na wacik daje oliwke i wycieram klej :)
U mnie nie zapowiada sie wczesniej niz za te 3 tyg, czyli wtedy co mi wywolaja bo teraz na kontroli nadal szyjka 2 cm i zamknieta :)

Edytka 3mam kciuki x
 
Jestem już w domu, szczęsliwa :biggrin2:
Mam zwolnienie do 17więc będę odpoczywać, bo ciąża przy mojej pracy całkowicie nie wchodzi w grę:cool:
Opanowałam robienie zastrzyków, już się nie boję, co prawda zostają mi takie czerwone kropki na brzuchu codziennie ale daję radę :-). Duphaston biorę, Acard też więc MUSI być dobrze!!!!

Magdalena1607...Ty już tak blisko, super!

Edyta89...ja spałam w takim biustonoszu do karmienia, bo on miękki i wygodny był więc wcale mi to nie przeszkadzało :-)

Ona1227..będzie dobrze, ja też nie wierzyłam w ten cykl a jednak mam swoją Kochaną Fasolinę :-)

Angelstw...ja też bałam się wstawiać suwaczek, no ale stwierdziłam, że skoro moja Fasolinka ze mną jest to muszę to wszystkim obwieścić :-)

MisiaMonisia...proszę nas nie zaniedbywać, tylko pisać. A na spacerach to z komórki :-)

Naala
...super suwaczek, Maj należy do nas...piękny miesiąc :-)

Lumia...jak progesteron???

A gdzie reszta Babeczek????
 
O rany!!!!
Ile ja tu widze suwaczków ciążowych!!!!
Wielkie gratulacje dziewczyny, mialam nadzieje, że takie własnie zobaczę :))))
Az się wzruszylam.
kochane, 3mam kciuki za Wszystkie Wasze fasolki - niech rosna zdrowo!!!

:*
 
DORIS
Nie pojechałam zbadać progesteronu, bo dziś tempka spadła na 36,7 ...więc może lekarz miał racje...:-(
Z tego co czytałam to tempka powinna niby po owulacji utrzymać się na wyższym poziomie. Poza tym zauważyłam dziś dużo białej wydzieliny...brzuch mnie boli, chyba czuję się na okres....bo na objawy ciążowe,to zdecydowanie za wczesnie...
jutro jeszcze rano zobaczę tempkę i może podjadę zrobić ten progesteron, dla świętego spokoju.
Dziś znów dużo tej wydzieliny, kurde jakby jakas serwatka czy jaki ciort:p ...;?/
tak wiec pewnie do Was nie dołącze:-:)-:)-(
No ale bedę się starać dalej:) i bardziej intensywnie:)

ALZA
Odezwij się!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
lumia podziwiam, za te obserwacje cyklu :) Dobrze jest miec nad tym kontrole. Ja swojego śluzu nie jestem w stanie kontrolowac bo zmienia się dosłownie TYLKO na 3 dni okolo owulacji a tak to jest suchooooo jak na pustyni.

Macie do polecenia jakis termometr do mierzenia owu? Wiem ze sa takie specjalne, sa lepsze?
 
Do góry