reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
NALLA
Witam Cię i wielkie gratulacje za II krechy:)

ONA
Progesteron piękny:) owulacja była:) widze, ze byliście bardzo katywni:) wiec pozostaje zacisnąć kciuki:happy2::happy2::happy2:&&&&&&

ANGELSTW
Kochana dziś znów wyszedł pozytywny test owulacyjny i z grubą krecha + tempka skoczyła na 37, tylko śluzu jakoś nie ma. W poniedziałek chyba zauważyłam najwięcej. Przytulanko było tylko w sobote, przed śluzem no i dopiero wczoraj, jak zobaczyłam co się dzieje;/
Kurde odpuscilismy w tym miechu bo nie wierzyłam w ogóle w owulacje po 30dc....ehhh dorać kochana czy powtórzyć progesteron i kiedy, bo tak sobie myślę, że powinnam skoczyć w faze lutealną, jeśli była owulacjia....

A co do tempki, śluzu i szyjki to co artykuł to inaczej piszą, że niby 3 dbni przed skokiem tem lub szczytu śluzu moż być owulacja, 3 dni po ....
 
Ostatnia edycja:
ONA szansa jest zawsze ;-) głowa do góry i cierpliwości. W dzień planowej @ test powinien pokazać mniej więcej na czym stoisz ;-)
dopiero teraz zauważyłam że nie odniosłam się do Twojej wypowiedzi o Mamie Aniołkowej. Piękny wpis...mega zaciekawiona czytałam tej króciutkiej historyjki i myślę że jak kolejnym razem łzy z tęsknoty za Zuzią wcisną mi się do oczu to ją sobie przypomnę...

lumia
śluzem do końca bym się nie kierowała...ja zawsze miałam wyraźny owulacyjny śluz, ciągnący się. W cyklu zaraz po poronieniu bardzo się nie obserwowałam bo i tak wiedziałam że ten jednej musimy odczekać. Choć owulacja i tak była, bo pęcherzyk pięknie rósł w jajniku. W kolejnym cyku - tym trafionym, śluzu miałam tak malutko że byłam przerażona, że z takim śluzem na pewno nic z tego nie będzie :crazy: właściwie to tylko raz zauważyłam go na papierze i to nie wiele...ale jak widać śluz był tak gdzie go trzeba było, tyle że ja go na zewnątrz nie widziałam ;-)
co do progesteronu - jeśli go zrobisz to tylko potwierdzisz czy owulacja faktycznie była. Myślę (choć pewności nie mam) że 24 godz po owulacji progesteron we krwi powinien być odpowiedni dla fazy lutealnej. Czyli dziś, jutro powinien wzrosnąć.
 
Co ma być to będzie:) się okaze:)
A progesteron zrobie jutro albo w sobotę. Zobacze jak z tempka jutro, czy sie utrzymuje na wyższym poziomie:)
Kochana jesteś ANGELSTW:*
 
Hej,

U mnie puki co od wczorajszego wieczora spokój z plamieniami, brzuch też nie boli:) Jestem jakoś dziwnie spokojna. Powiem wam, że jak zobaczyłam II kreskę na teście to nie poczułam dokładnie nic, ani strach, ani radości...tylko jakąś taką obojętność, choć nie wiem czy to dobre słowo.

Lumia, Ona trzymam kciuki za was. Ten wrzesień naprawdę jest jakiś magiczny, co chwilę ktoś w ciąży:-) Nie wierzyłam, że mi się uda a jednak - choć to dopiero początek dłuuuugiej drogi. Mam nadzieję, że za chwilkę zobaczycie upragnione II kreseczki.

Kciuki za wszystkie staraczki&&& i ciężarówy&&&:-D

Miłego dnia!!!
 
Ona a na kiedy masz termin @? Z tymi objawami to różnie bywa. Mnie np.teraz piersi praktycznie nie bolą ( trochę są wrażliwe przy dotyku). Są tylko powiększone. A w poprzedniej ciąży bolały mnie mega, tak, że nie mogłam na brzuchu spać.

OneMoreTime co u Ciebie?

Edyta to chyba już tuż tuż:biggrin2:

Chciałam zrobić suwaczek dopiero po pierwszej wizycie, ale w sumie co za różnica:) Jak ma być dobrze to będzie. Puki co mój kropek jest ze mną:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Suwaczek śliczny:)Napewno zostanie z nami do końca:)
Okres mniej więcej 22-24 września ,średnio cykle mam co 31dni.
więc za 9 dni mam zamiar zrobić test.Chyba,że okres mnie wyprzedzi:(

Misia?Alza?OneMoreTime?Masha? Haaaloooo??
 
reklama
Witajcie

Tak na poczatku musze Wam powiedziec, ze moja betka wzrosla przez 48h o 208% :-) :-) :-)
A tak sie przedstawia
Sroda 148
Czwartek 259
Piatek 457

Naala...gratulacje, bedziesz kolejna majowka,
Ona....obys do nas dolaczyla, czekamy

A gdzie reszta???
 
Do góry